Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Interesuje mnie możliwość zakupu CP w wersji satelitarnej w opcji przedpłaconej. Najlepiej, jeśli byłaby to oferta podobna do tej u konkurencji, czyli doładowanie na dowolną liczbę miesięcy, ale ewentualnie mogę opłacić całą umowę, przykładowo 12 miesięcy, z góry.

 

Z tego co przeczytałem na forum, obecnie takiej opcji dla nowych klientów w samym CP nie ma jeśli nie posiadam dekodera. Tak się jednak składa, że do mojego konta w ICOK nadal jest przypisany stary, własnościowy Echostar po dawnej umowie. W międzyczasie, chwilowo, byłem też abonentem zwykłej oferty w CP, jednak zdałem dekoder i śladu po nim nie ma.

 

Chciałbym zapytać, czy w mojej sytuacji istnieje jakaś możliwość zakupu wspieranego dekodera CP, czy "wymiany" obecnie posiadanego Echostara (rozumiem, że nikt go nie przyjmie, to byłby tylko pretekst do uzyskania nowego dekodera) i uruchomienia na nim deklaracji np. pakietu Rodzinnego, Familjinego lub M? Ewentualnie, czy istnieje możliwość opłacenia takiego zestawu dekoder + pakiet na rok z góry? Z jakimi kosztami by się to wiązało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie.

Obecnie posiadam C+ i nie mam zielonego pojecia o CP. Chcialbym wybrac jak najtanszy pakiet z bajkami oraz dobrym dekoderem. 
Sa jakies sposoby, by otrzymac najlepsza oferte jako dla nowego klienta?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Z racji tego, że wkurzył mnie Canal+ to wypowiedziałem im umowę i szukam alternatywy. 

 

Zainteresował mnie pakiet L Cyfrowego Polsatu, ale do tego trzeba by dobrać pakiet HBO (to główny kanał jaki oglądam) i dwa dekodery multiroom. No i wychodzi stówka jeżeli dobrze liczę, a to niebezpiecznie zbliża się do 140zł które teraz płacę za C+ (gdzie mam dosłownie wszystko, 12xCanal+, VOD, sport, nawet kanały dla dorosłych). Da się coś taniej wyrwać, jest tu może jakiś handlowiec CP? Jakie tunery polecacie?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znajomy chce wykupić abonament na pakiet S . I pyta mnie o radę. Zależy mu na kanałach TvnTurbo i Discovery Channel. Przeglądałem listę kanałów przy tym pakiecie i trochę nie rozumiem. Kanał TvnTurbo jest blado szary, więc rozumiem że go nie będzie. Ale kanał Discovery Channel jest też blado szary, ale jest oznaczony gwiazdką jako kanał dostępny promocyjnie. Więc nie do końca rozumiem czy będzie ten kanał w pakiecie S czy nie będzie? Oczywiście wiem że przez miesiąc będzie dostępny pełny pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

 

chciałbym zakupić pakiet M w CP, ale nie mogę się dogadać z obsługą. Mianowicie, chciałbym dekoder EVOBOX HD, który jest min. proponowany do tego pakietu. Infolinia twierdzi, że nie ma tego dekodera, od dawna nie było i nie wiadomo kiedy będzie (sic! to po co to reklamują). Natomiast czat CP twierdzi, że te dekodery są :-).

Czy ktoś z was ma wiedzę, (może jakiś konsultant) czy można gdzieś zakupić ten dekoder? Mogliby w tej sytuacji proponować np. EVOBOX PVR za trochę większe pieniądze skoro brakuje im towaru dla nowych klientów.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...