Jump to content

mandi0109

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About mandi0109

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. @nowy123 No miałeś rację, mam opłatę za posiadanie usługi MR. 5zł msc. Przepraszam za zamieszanie. Czyli bez HBO coś taniej da się ugrać?
 2. @Nowy 123 115zł- 25zł to 90, pierwszy rok miałem nawet taniej z racji migracji do nowego Smart domu i aneksu umowy.
 3. Mam pakiet premium bez rozrywki i canal plusów, płace obecnie za tv 90 zł (usługa rabatowana w Smart dom - 25zł) Chcialbym po wypowiedzeniu uzyskać niższą cenę abonamentu... W tej chwili proponują mi 24/6 po darmowych miesiącach 90 zł jak teraz. Mógłbym zrezygnować z HBO. Dodam że posiadam usługę MR za którą nie płacę. Także interesuje mnie wariant pakietowy bez HBO i z zachowaniem MR. Można coś więc napewno taniej mi zaproponować tak myślę....
 4. Słuchaj mi koleś powiedział wprost mam nadzieję że zostanie Pan z nami. Oni sami sobie zgotowali ten los. Już dość płacenia lichwy.
 5. Hej. Jak przez icoka wysłać wypowiedzenie? A może lepiej mailowo. Zawiodłem się na CP tym że rozdają swoje pakiety za pół darmo innym a my musimy płacić jak za zboże. Prosiłbym też o treść wtedy żegnamy CP i cześć
 6. @up brałem 2 tygodnie temu najniższy pakiet za 9.99 6ms zaś 19.99 i dokupilem na drugi dzień za 25 ziko pakę canal plus do końca umowy. Koszt najmu dekodera to 2 zł msc. Lepiej to zrobić telefoniczne, ponieważ masz możliwość 14 dni na odstąpienie od umowy co czasem się przydaje. Co do reszty opcji się nie wypowiem bo mam je w CP.
 7. Od ponad tygodnia mam pakiet 8canal plus a 25 zł w najniższym abonamencie za 9.99 przez 6 Msc zaś 19.99 to wychodzi naprawdę korzystnie w porównaniu z oferta jaką chciał mi wycisnąć konsultant CP. Obecnie posiadam postat premium za 99zł w smartdomie jako drugą usługę [przez pierwszy rok płacę 75zł] a umowę mam jeszcze 26 msc. O włączenie canal plus 3/4 pytając dostałem takie propozycje. Opcja włącz /wyłącz za 30 zł msc. Przedłużenie umowy i utrata zniżki 25 zł w zamian wejście do nowego Smart domu i 10 zł rabatu w obu przydkach 130/135 zł msc. Wejście na wyższy pakiet zupełnie nie opłacalne... Najgorsze to ten obowiązek przedłużenie umowy znów do 36 zł.
 8. Dzwoniłem, warunki tragedia... Lepiej już kupić najtańszy pakiet nc plus w promocyjnej cenie za 9.99 przez 6 Msc zaś 19.99 i dokupić paczkę c plus za 30 zł.
 9. @up DZIĘKI. Dzwoniłem i faktycznie można wziąć sobie najniższy pakiet i dokupić canal plus. 30 zł to tyle co CP żąda za samą ekstraklase a tu mam jeszcze angielską hihi
 10. @rotalplus No niby tak ale patrząc na stronce w tych tańszych pakietach nie widać ażeby była opcja dodatkowa dokupienia canal plus. To co napisałeś nawet fajna propozycja...
 11. Hej. Interesuje mnie tylko canal plus, więc mam pytanie jaki pakiet najtańszy bym musiał wziąć ażeby cieszyć się tymi kanałami?
×
×
 • Create New...