Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie chcę rabatu bo i mieć go nie mogę. Byłem jeszcze w APS Plusa i też mnie zbyli mówiąc, że nie ma ofert krótszych niż 24 miesiące. Kor#a, człowiek chce podpisać umowę, a tu mu nie chcą sprzedać ?

Był tu kiedyś user, który miał podpięte w opisie wszystkie promocje. Jest jeszcze? Ewentualnie czy może ktoś się podzielić nazwą lub oznaczeniem tej promocji, o której pisze choćby Nowy 123?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest większa prowizja od dłuższej umowy.

Ja nie miałem problemu, ale dzięki informacjom z forum wiem czego oczekiwać. Nasza rozmowa jest konkretna, szefowa punktu mnie też już kojarzy i nie proponuje dłuższych umów.. Dlatego jak brałem w marcu nową umowę na 15 miesięcy od razu się znalazła i moduł CAM  też. Jeszcze umowy nie sprawdzałem, ale jak dobrze pamiętam aktywacja to 49 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest obecnie najtańszy pakiet w CP?

 

Planuję zrezygnować całkowicie, ale zatsanawiam się czy nie wziąć na nowo czegoś najniższego, dosłownie dla paru kanałów, których mogło by mi brakować.. Strona podaje Rodzinny HD z dołączonymi z automatu pakietami Cinemax i Eleven za 30pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaka unowe można wyrwać na infolinii. Interesuje mnie rodzinny HD z eleven. Jestem nowym klientem. Co jest na stronie plus w punkcie to wiem. 24msc / 3 Msc za darmo. Czy można na coś więcej liczyć na infolinii? Czy mają takie same oferty jak widnieją oficjalnie na ulotkach czy stronie 

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 11:20, shocco napisał:

Jaki jest obecnie najtańszy pakiet w CP?

 

Planuję zrezygnować całkowicie, ale zastanawiam się czy nie wziąć na nowo czegoś najniższego, dosłownie dla paru kanałów, których mogło by mi brakować.. Strona podaje Rodzinny HD z dołączonymi z automatu pakietami Cinemax i Eleven za 30pln...

 

Jak masz telefon w Plusie / Internet to masz rabat 10 zł.

Więc wyjdzie ci 20 zł.

 

Przy przedłużaniu umowy też masz w takiej samej cenie za 30 zł za paczkę Rodzinny HD + Eleven + Cinemax. Oraz zniżka 10 zł za telefon / internet w Plusie co daje 20 zł.

Dodatkowo możesz powalczyć o 6 miesięcy gratis przy umowie na 24 miesiące. Dostać jeszcze HBO na miesiąc za darmo.

 

Jak byś zszedł na Rodzinny HD za 5 zł to chyba możesz dobrać sobie paczki:

Eleven za 15 zł.

Cinemax za 10 zł.

Co i tak da ci 30 zł. Tylko że wtedy nie masz zniżki 10 zł za telefon / internet w Plusie.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.10.2019 o 10:28, pilkarz1 napisał:

Jakie są opłaty miesięczne przy wzięciu modułu cam na umowę ? Czy może nie ma opłat miesięcznych za moduł? Czy umowy są tylko na 24 miesiące, ogólnie myślę o tym pakiecie rodzinnym z Cinemax i Eleven.

Warunki dobierane są indywidualnie i się różnią w zależności od kanału sprzedaży. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty, napisz do mnie wiadomość prywatną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj w APS otrzymałem propozycję zawarcia umowy na okres 15 miesięcy, opłata aktywacyjna za moduł CAM wynosi 1 zł (nie pytałem o opłatę aktywacyjną za dekoder ponieważ interesuje mnie moduł). Niemniej jednak pracownik APS zasugerował wstrzymanie się jeszcze trochę z zawieraniem umowy z uwagi na okoliczność, że w najbliższym czasie powinny ruszyć promocje świąteczno - noworoczne z 6 miesiącami darmowymi przy umowach 24 miesięcznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, czerstwy napisał:

Też słyszałem że mają mocno zabiegać o bazę abonencką pod koniec roku.Ile w tym prawdy czas pokaże.

Gdyby były promocje 24/6 to coś pięknego. Biorę od razu w miejsce umowy z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Gdyby były promocje 24/6 to coś pięknego. Biorę od razu w miejsce umowy z CP.

 Tak jak to zostało powyżej napisane przez @Nowy123, ja pisałem o ofercie CP.  Niemniej jednak zerknij w wolnej chwili na stronę Platformy C+, bo można teraz wyrwać pakiet Extra+ w wariancie 24/6 za 59,99 zł (średnia wychodzi 45 zł / miesięcznie czyli tyle ile płacą stali klienci za ten pakiet). Przepraszam za OT. 

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...