Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem dzisiaj, że każdy nowy abonent,przy odbiorze dekodera otrzyma kartę SIM sieci Plus. Czy to jakaś nowa promocja CP, bo jakoś cicho o niej w mediach?


Do wybranych przesyłek z dekoderem są dołączane bezpłatne zestawy startowe Plus na kartę. Każdy zestaw promocyjny zawiera ulotkę wraz z kartą SIM.

 

Mój brat chciałby wziąć "na siebie" telewizję w Cyfrowym Polsacie. Chodzi oczywiście o satelitarną.

Zależy mu najbardziej na kanałach ogólnych, w tym także kanałach tematycznych TVN'u (szczególnie TVN 24 i TVN Turbo) oraz możliwie jak najniższym abonamencie.

Na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu znalazłem takie coś:

 

cp_pakiety.png

 

Dla mojego brata najlepszym cenowo byłby pakiet Rodzinny HD, ale w nim nie ma jednak kanału TVN24. Z kolei pakiet Familijny Max HD dostępny jest tylko w zestawie z dodatkowymi pakietami Sport HD i Film HD za 60 zł miesięcznie, co dla mojego brata jest zbyt drogie i zbędne.

Czy jest w ogóle jakaś możliwość uzyskania samego tylko pakietu Familijny HD (nawet bez Max HD)? Chodzi tutaj przede wszystkim o jak najniższe koszty abonamentu z jednoczesnym dostępem do tematycznych kanałów TVN'u.


Kanały TVN Turbo HD oraz TVN 24 HD są dostępne od Pakietu Familijny HD. Oferta przedstawiona w sklepie internetowym zawiera tylko klika z wszystkich możliwych konfiguracji. Jeżeli Twojego brata interesowałby ten pakiet, proszę, aby skontaktował się poprzez adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru kontaktowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, a także kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o telewizję satelitarną. Mój problem polega na wyborze odpowiedniego pakietu Cyfrowego Polsatu. Mianowicie głównie zależy mi na piłce nożnej - czyli Ligi piłkarskie (Eleven Sports) czy nowy Polsat Sport Premium (Liga Mistrzów i Liga Europy). Wydaje mi się, że Polsat oferuje najtaniej i najszerszy dostęp do kanałów z meczykami. Wiadomo, nc+ też tak będzie miało, ale drożej.
 
I teraz tak: http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna Tutaj są 3 pakiety i myślę nad dwoma pierwszymi. Nie do końca rozumiem, jakie w końcu będę miał kanały w tych pakietach. Część z nich jest w promocji przez pewien okres, ale jaka to jest dokładnie liczba? Ciężko to ogarnąć. 
 

Proszę was o pomoc ;) Szkoda, że nie ma jakiegoś pakietu wraz z internetem. Bo ja mam mobilny internet i szukam czegoś lepszego, ale trudno, nie można mieć wszystkiego ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Za dużu pytań na różne inne tematy. Tutaj jest wątek dotyczący wyłącznie cenowej oferty pakietów telewizyjnych Cyfrowego Polsatu. Pytania na inne tematy (np. usługa Multiroom, dekoder) należy zadawać w odpowiednich wątkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azazell:
Na stronie jest informacja, jakie kanały znajdą się w ofercie (kliknij "Zobacz listę kanałów") oraz jakie otrzymasz w prezencie na czas trwania okresu promocyjnego (w tym celu najedź na ikonkę pomarańczowego prezentu).
Pakiety w usłudze internetowej możesz podejrzeć tutaj: http://sklep.cyfrowypolsat.pl/internet

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu stanowiący odpowiedź na usunięty fragment poprzedniego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem ten starter darmowy w umowie podpisanej w marcu. Zafoliowana ramka z kartą SIM i ulotką była w pudełku pod instrukcją obsługi dekodera. Jak ktoś nie wyjmował instrukcji to mógł nawet nie zauważyć tego w środku. Sam zwróciłem uwagę że coś małego zielonego jest na dnie pudełka dekodera.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam pytanko: czy to normalne, że będąc dziś w punkcie Plusa i Polsatu chciałem wziąć Evoboxa PVR i abonament Familijny Max HD

Pan powiedział, że abonament 60zł + jednorazowo za dekoder 49 zł, a potem za dekoder 5 zł miesięcznie.?

 

Ja mu na to, że sprawdzając tą samą konfigurację do zamówienia online na stronie Cyfrowego Polsatu nie ma opłaty 5 zł miesięcznie za dekoder. Pan poklikał, porobił promocje potestował i stwierdził, że nie ma takiej opcji aby znikła ta opłata miesięczna.

 

Podziękowałem mu, wróciłem do domu, jeszcze raz sprawdziłem (dodałem wszystko do koszyka online) i jak byk nie ma opłaty 5 zł miesięcznie.

 

Skąd takie różnice?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem. Dzięki. :)

Czyli zdecydowanie lepiej zamawiać wsio przez internet jeśli się jest nowym klientem?

Patrzyłem, że przed samą opcją podawania danych mogę sobie wybrać prawie każdy dodatkowy pakiet za darmo przez miesiąc, a w salonie już o dziwo mi nikt tego nie proponował. :P

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda dodatkowa usługa jest za 0 zł przez 1 miesiąc. Nawet jak sam ją uruchomisz przez ICOK. 1 raz na każde przedłużenie umowy, bądź przy podpisywaniu nowej umowy :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zamawiałem zestaw Polsatu przez internet miałem od razu wybór każdej usługi 1 miesiąc za darmo. Ale że wolałem sobie włączyć wtedy kiedy mi to będzie odpowiadało to poczekałem. Zwłaszcza że gdzies na forum pisano, że moge spokojnie sobie to włączyć na próbe raz w trakcie trwania całej umowy.


A teraz jak wchodze w Usługi w Icok'u to juz od razu wyświetla cene za każdy miesiąc:(


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Za prę dni kończy mi się umowa z obecnym operatorem (Orange). Chcę przejść do CP. To na czym mi zależy, to PSP + Eleveny + podstawa, czyli Rodzinny HD + kanały TVN Turbo oraz TVN Style. Wiem, że dostępne są one od pakietu Familijnego. Teraz pytanie, czy jest szansa podmienić Rodzinny HD na Familijny HD bez konieczności 80 zł. abonamentu? A jeśli nie, to czy oferta ze strony www, tj. "Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium" za 60 zł. w umowie 22/2 jest najkorzystniejsza? Czy da się jeszcze coś ugrać będąc nowym klientem? Lepiej umowę podpisać w salonie czy przez Internet?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz pewnie już za późno, ale ja zamawiając TV przez telefon dowiedziałem się, że Evobox jest płatny 5 PLN/m-c.

Ta sama oferta (Familijny Max HD + Smart Dom 4) była już bez tej opłaty przy zamawianiu online.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...