Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno porównywać skoro juz od pakietu S są kanały które wcześniej były za 60zł.Mowa o sportowych Polsatu.Edit ceny opcji widzę są inne od tych co podawał pracownik CP w wątku. I nie da się skonfigurować pakiety tylko trzeba łączyć sie z konsultantem.Bez sensu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu zrobiłem sobie porównanie "toćka w toćkę" ;) posiadanych przeze mnie pakietów: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports z nowym pakietem L + pakiet Eleven Sports (pakiet Cinemax jest już tutaj wliczony w cenę pakietu L przy umowie dwuletniej, natomiast pakietu Filmbox nie wziąłem tutaj pod uwagę) i wyszło mi, że (pomijając kanały Filmbox) zawartość tych pakietów jest dokładnie taka sama. Przy czym jeśli dodać pakiet Filmbox do pakietu L to wychodzi to samo, co w obecnych, posiadanych prze mnie pakietach, tyle tylko, że o 10 zł drożej z racji dodatkowej opłaty za pakiet Filmbox w tej właśnie wysokości. :roll:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, fizyk123 napisał:

Dobrze kojarzę, że pakiet Rodzinny, czyli cenowy odpowiednik pakietu S miał ponad 70 kanałów?

Jakich kanałów nie ma w tym nowym pakiecie względem starego?

odpadły z pakietu S:

CBS Reality 

Comedy Central 

Disney XD

HGTV

TVN Fabuła

TVP HD

 

ale najwidoczniej nie wliczają teraz kanałów FTA, jak już wyżej zauważono

Edytowane przez sgoodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sgoodman napisał:

odpadły z pakietu S:

CBS Reality 

Comedy Central 

Disney XD

HGTV

TVN Fabuła

TVP HD

 

ale najwidoczniej nie wliczają teraz kanałów FTA, jak już wyżej zauważono

I National Geographic Wild i History w jakosci HD chyba jak coś to proszę mnie poprawić ?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszył kreator oferty online przez stronę CP. Póki co, przy pakiecie L jest wybór tylko pomiędzy Evoboxem HD, a PVR HD 7000. Zrezygnowali z flagowego Evoboxa PVR? Pewnie strona jest jeszcze w trakcie zmian, bo nie ma nawet możliwości dobrania modułu CAM przy abonamencie za 60 zł. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim poprzednia pakietyzacja nie zawierała już Filmbox, tylko już miała opcję "Filmbox Premium" za 15 zł. Co do Evobox PVR, przestał on już być polecany ze względu na zmianę strategii. Oferta jest skupiona na usługach w chmurze, jak CatchUP, który Evobox PVR nie oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wycofanie możliwości dobrania dekodera Evobox PVR w nowej ofercie z nowymi pakietami to byłoby ze strony Cyfrowego Polsatu cofnięcie się w rozwoju o przysłowiowe 100 lat! :shock:

Dobrze, że jednak jest inaczej. Jak widać, na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu w kwestii nowych pakietów i ofert z nimi związanych wciąż jest niezły bajzel... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, apj napisał:

Oferta jest skupiona na usługach w chmurze, jak CatchUP, który Evobox PVR nie oferuje.

Ten Catchup to może i dobre rozwiązanie. Ale powinna być również opcja archiwizowania wybranych nagrań na czas, dopóki ich użytkownik nie skasuje. Ja byłbym skłonny za taką dodatkową przestrzeń dyskową zapłacić nawet dodatkowy niewielki abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Netii jest zmodyfikowana pod kątem oferty CP i dodatkowo wzbogacona o usługi internetowe, chociażby dlatego w dekoderach CP pojawiła się obowiązkowa mozaika (dokładna kopia mozaiki Netii). Zaś nowe pakiety Netii zostały skopiowane do CP.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem dużo wcześniej, że jest możliwość dobrania dekodera Evobox PVR do nowych umów. Z tym, że możliwość taka jest dopiero od pakietu L za 60 zł. Aktywacja dekodera Evobox PVR 49 zł i 5 zł czynszu za dekoder co miesiąc. Dopiero od pakietu L z jednym dodatkowym za 70 zł znika opłata czynszowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nikt nie twierdzi, że możliwości nie ma.

Skupienie oferty polega na położeniu na czymś nacisku, w tym wypadku wstrzymano udostępnianie dekodera w kanale internetowym, aby przyszli abonenci korzystali z nowych usług. Telesprzedaż i salony mają pełną ofertę, gdyż nic nie wycofano.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...