Jump to content

sgoodman

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About sgoodman

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://icyfrowypolsat.pl/rezygnacja-z-dekodera-dodatkowego-multiroom/
 2. https://antyweb.pl/plus-i-podwyzka-cen-abonamentow/
 3. Tak, do 30 stycznia b.r. w związku z usunięciem CBS Action Kontakt z Cyfrowym Polsatem --> Napisz do nas --> Wybierasz nr karty dekodera ---> Warunki umowy ---> Okres podstawowy/wypowiedzenie umowy Na koniec "Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie" i wpisujesz treść wyp. lub dodajesz załącznik
 4. Duże podziękowania dla @OlafS Szkoda, że osoby pracujące w CP interpretują regulamin, tak jak im wygodnie
 5. Kanał miałem gwarantowany Jak mam to teraz zrobić przez icok, zgodnie z informacją, którą zamieściłem w poprzednim poście, wypowiedzenie zostało odrzucone?
 6. Czy w umowie np. 20 zł za Familijny HD można wymienić dekoder, ale do multiroom?
 7. Czy jeśli posiadam Evobox PVR to można dobrać Evobox HD jak multiroom? Coś się zmieniło w tym temacie?
 8. Jaki byłby koszt pakietu, który zawierałby F. Max HD + Film +Cinemax+ Eleven + 1 MR Załóżmy wersje umowy na 15 miesięcy i 24? Czy do tej oferty specjalnej za 30 zł można dobierać pakiety na zasadzie włącz/wyłącz np. pakiet SPORT?
 9. Wg ciebie to jest max, który można wyciągnąć? Nie chcę, żeby ojca znowu w coś zbajerowali. Przy okazji, dzięki satkurierowi mogłem z pewnością rozmawiać o ofercie
 10. Pierwszy telefon dziś do DUK. Do końca 6 okresów rozliczeniowych. Propozycja 70 zł+ 5 Multiroom Familijny Max HD+Film+ Sport+Cinemax+Eleven. Umowa na 15 miesięcy, anulowanie pozostałych okresów Zejście z pakietu za 120 zł. Konsultant proponowała jeszcze pakiet za 80 zł z LM + 5 zł Multiroom. Tu z umową na 24 m-ce Jednak mówi, że przy opcji za 70 zł bez on the go. Da się wg was jeszcze wynegocjować z on the go? Zależy mi na zmianie, bo z tego dekodera Hd3000 nie da się już korzysta Jakiś bonus dałoby się jeszcze dorzucić wg was?
 11. Dobry wieczór Posiadam umowę z pakietem: Jest to umowa w SMART DOM (50% zniżki na telewizję). Zostało 6 m-cy do końca. Główny dekoder to EVOBOX PVR + multiroom. Od Smart dom prawdopodobnie odejdziemy, bo w tym momencie oferta w plusie i zniżka 25 zł w CP jest nieopłacalna. W obu opcjach zmieniałbym dekoder multiroom na np. Evobox Lite 1. Jaka byłaby kwota jeśli zdecydowałbym się na przedłużenie na ten sam pakiet (bez VOD), 2. Kiedy można byłoby np. zmniejszyć zobowiązanie. Interesuje mnie, aby w pakiecie mieć kanały z grupy Eurosport, Polsatu Sport, (gł. PS I PSE), TVP Sport i + Eleven. Czy pakiet Pakiet Familny Max HD+Sport+Film+Cinemax+Eleven byłby w kwocie 60 zł + 10 zł multiroom,? Czy doszłaby kwota za dzierżawę EVOBOX PVR? Może macie pomysł na jakąś inną pakietyzację, w której znalazły się kanały z punktu 2., ale w innym układzie.
×
×
 • Create New...