Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźniar za to obcykany reporter w ciepełku TVN. Gardzę takim "profesjonalizmem". Dawniej jakoś nikt np. nie mówił ,że Milewicz był nieodpowiedzialny. Teraz sobie grupa Lalusi uznała,że profesjonalne to jest siedzenie w ciepłym studiu z herbatką i wyszydzanie innych dziennikarzy- tych co się nie lubi. To co robi Maślankiewicz to jest prawdziwe dziennikarstwo- on ma pokazać co tam się dzieje ,a nie siedzieć w hotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi sobie taki w Warszawie

Kuźniar za to obcykany reporter w ciepełku TVN [...] siedzenie w ciepłym studiu z herbatką i wyszydzanie innych dziennikarzy
W całej tej kwestii chciałbym zwrócić jedynie uwagę, że weekendowe Poranki Jarosław Kuźniar prowadzi prosto ze stoków narciarskich, więc to, że siedzi zawsze w ciepłym studiu to nadużycie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi sobie taki w Warszawie
Kuźniar za to obcykany reporter w ciepełku TVN [...] siedzenie w ciepłym studiu z herbatką i wyszydzanie innych dziennikarzy
W całej tej kwestii chciałbym zwrócić jedynie uwagę, że weekendowe Poranki Jarosław Kuźniar prowadzi prosto ze stoków narciarskich, więc to, że siedzi zawsze w ciepłym studiu to nadużycie ;)

nadużycie?? o matko,może jeszcze kwiatki wysłać ?? Naraża swoje życie na stoku narciarskim, jakiś oszalały prawicowiec może go przejechać na nartach. Co tam Maślankiewicz przy całym oddziale Birkutu i w środku walk jak tu takie ryzyko podejmuje pan Kuźniar ruszający się z ciepłego studia TVN :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie animozje?? Kuźniar jak zwykły [beep] obraża od idiotów Maślankiewicza- bardzo merytoryczna krytyka(?) to nie można skrytykować i ponabijać się z Kuźniara?? Cenzurę wprowadzasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Manipulacją to są przeważnie twoje posty. Za każdym razem powtarzasz ogólniki, bez konkretnych przykładów. I nie, nie każdy wie co masz na myśli. Podaj mi te przykłady?

 

Oczywiście, że mam konkretne argumenty. Po co te nerwy? :lol2:

 

Oto kilka przykładów:

http://gps65.salon24.pl/522503,jak-tvn- ... i-pietrzak

http://www.wykop.pl/link/1281447/kolejn ... lacje-tvn/

http://niezalezna.pl/49055-przylapalism ... agandystow

 

Mógłbym tak długo wymieniać, ale szkoda mojego cennego czasu na ten kanał. "Po©ham(ie)uj" się trochę, ponieważ nie życzę sobie abyś pisał do mnie w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym tak długo wymieniać, ale szkoda mojego cennego czasu na ten kanał.

 

Pięknie, że dostrzegasz manipulację w TVN24. To znaczy sorry, TY nie dostrzegasz, tylko czekasz jak prawicowy portal Ci wskaże. Bo przecież sam nie sprawdzasz czy prawicowy portal pisze prawdę czy też manipuluje, by Ciebie zmanipulować. Pytanie: czy dostrzegasz manipulację po stronie np. TV Republika. Wtedy będziesz sprawiedliwy, a nie jednostronny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza_TV typowe zachowanie- a u nas murzynów biją. Co mnie obchodzi czy TV Republika manipuluje?? Niech TVn24 nie manipuluje, w końcu to ponoć taka profesjonalna stacja . To,że ktoś inny manipuluje nie wybiela tego drugiego. Bo twój wywód ma prowadzić do tego ,że co z tego,że TVN24 manipuluje skoro robią to inni?? O nie. To jest złe, paskudne , zwłaszcza jak robią to Ci rzekomi niezaangażowani politycznie i niepowiązani z żadną partią dziennikarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak źle zrozumiałeś mój wywód :D

 

Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że jedno wybiela drugie.

A po drugie zwróciłem uwagę, że aby OBIEKTYWNIE i RZETELNIE oceniać manipulację tu i tam, to trzeba widzieć ją wszędzie, a nie tylko w stacji, której się nie lubi. Bo wówczas ocena jest jednostronna, a dyskusja nic nie wnosi. :D

 

PS. Portale prawicowe, które nie lubią TVN i jadowicie wypominają tzw. manipulacje, same przy okazji nieco naciągają fakty. Ale ważne, że zwolennicy czytają, nie sprawdzają i wierzą. A później powielają bzdury i są przekonani, że mówią prawdę. Bo przecież jedyna i słuszna prawda jest TYLKO po ich stronie, bo inni przecież... manipulują :)

 

Dziękuje za uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza_tv skąd wiesz,że użytkownik, który wrzucił przykłady manipulacji TVN24 nie dostrzega tego po drugiej stronie?? Temat "TVN24" więc pisze o manipulacjach tejże stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, że dostrzegasz manipulację w TVN24. To znaczy sorry, TY nie dostrzegasz, tylko czekasz jak prawicowy portal Ci wskaże. Bo przecież sam nie sprawdzasz czy prawicowy portal pisze prawdę czy też manipuluje, by Ciebie zmanipulować. Pytanie: czy dostrzegasz manipulację po stronie np. TV Republika. Wtedy będziesz sprawiedliwy, a nie jednostronny :D

 

Po pierwsze - na jakiej podstawie śmiesz pisać, że prawicowy portal wskazuje mi co mam myśleć? draco_san chciał przykładów to je dostał. Nie chciało mi się samemu pisać

Po drugie - żadna telewizja nie jest w 100% obiektywna

Po trzecie - jest to wątek o TVN 24 a nie o TV Republika!

Po czwarte - czerpię wiedzę ze skrajnych źródeł, tylko w ten sposób jestem w stanie odróżnić kto mówi prawdę a kto kłamie

Po piąte - irytują mnie osoby, które nie są w stanie merytorycznie odpowiedzieć na moje komentarze tylko szukają "tematu zastępczego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku trzeciego przykładu nazywanie go "manipulacją" to jeszcze gorsza manipulacja - zwykła wpadka, z której dawno się wytłumaczyli i przeprosili.

 

Po czwarte - czerpię wiedzę ze skrajnych źródeł, tylko w ten sposób jestem w stanie odróżnić kto mówi prawdę a kto kłamie

 

Masz wtedy pewność, że wszystkie kłamią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...