Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam jak to niektóre osoby ciagle wi dodzwaniają. Ja parę razy próbowałem i nic, ale za to ten niezrownównoważony Zbigniew z chojnic to ciagle jest na antenie.

Co do dzwoniacych to dzwonią zwolennicy każdej opcji. Ja oczywiście wolę telefony wolne od polityki. Niektórzy tylko tą polityką żyją i mają przy okazji stan przedzawałowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ostrożni jeśli chodzi o przekazy na żywo z sądu. Konkurencja zagłusza nazwisko "w locie" i różnie im to wychodzi. TVN24 z ok. minutowym poślizgiem. Jestem ciekaw, czy będą jakieś kary dla Polsat News i TVP Info. Dziwne to prawo, skoro każdy zna nazwisko (wiadomo, o jaką sprawę chodzi), ale jednak prawo. To już dyskusja na inne fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy będzie transmisja na żywo z egzekucji kary śmierci Katarzyny W.? A może doczekamy się Big Brother Więzienny, gdzie będziemy podpatrywać celę naszej celebrytki przez 24h/dobę?

Rozumiem, że wczoraj nie było innych ciekawych informacji na świecie. Czy inne matkobójczyni również mogą liczyć na ekskluzywną transmisję live z sądu na 3 kanałach jednocześnie?

Niektórzy narzekają, że nie mają nSportu i transmisji niektórych wydarzeń sportowych. A tu, proszę otwarta transmisja dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wczoraj nie było innych ciekawych informacji na świecie. Czy inne matkobójczyni również mogą liczyć na ekskluzywną transmisję live z sądu na 3 kanałach jednocześnie?

Na pewno jedna też będzie tak relacjonowana, bo dziś ruszył proces kumpeli z pod celi Katarzyny W. która porzuciła ciało dziecka w stawie w Cieszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ostrożni jeśli chodzi o przekazy na żywo z sądu. Konkurencja zagłusza nazwisko "w locie" i różnie im to wychodzi. TVN24 z ok. minutowym poślizgiem. Jestem ciekaw, czy będą jakieś kary dla Polsat News i TVP Info. Dziwne to prawo, skoro każdy zna nazwisko (wiadomo, o jaką sprawę chodzi), ale jednak prawo. To już dyskusja na inne fora.

 

TVN24 dobrze zrobił z tym poślizgiem, bo w czasie odczytywania wyroku padały też nazwiska świadków, które też nie mogą być ujawniane. Polsat News tak jak piszesz nieraz nie nadążał "wypikiwać". Nie wiem jak to ma się do prawa prasowego czy medialnego, ale chyba mogą mieć przez to jakieś problemy (jakaś kara?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że źle TVN24 "pipkał" nazwiska , bo jak przestawali robić "pip" to ciężko było połapać się o co sędziemu chodziło , gdy czytał wyrok .- Strasznie przeciągali to "pip", dużo lepiej wyglądało to w Polsat News , gdzie "pipkali" krótko i łatwiej było zrozumieć uzasadnienie wyroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niebawem zaczną się DZIENNICZKI KATARZYNY W. - cykl dokumentalny o przygodach Kasi W. w więzieniu ekskluzywnie w TVN24
Na to wyłącznąść pewnie ma Polsat News, który już emitował dokument na podstawie pamiętników męża skazanej.
TVN24 powinien zmienić tą beznadziejną grafikę.Stacja HD a wszystko w safe-area nie wiadomo po co.Normalnie marnują miejsce na ekranie.
A ja sądzę, że powinno zostać ja jest - bardzo sobie cenię pasek z zapowiedziami gościu lub pogodą w Poranku, a to bardzo przydatne jest.
Wydaje mi się , że źle TVN24 "pipkał" nazwiska , bo jak przestawali robić "pip" to ciężko było połapać się o co sędziemu chodziło , gdy czytał wyrok .- Strasznie przeciągali to "pip", dużo lepiej wyglądało to w Polsat News , gdzie "pipkali" krótko i łatwiej było zrozumieć uzasadnienie wyroku.
Bo TVN24 'wypikiwał' nie tylko nazwisko skazanej, a też inne nazwiska padające po sobie - ochrona danych osobowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że źle TVN24 "pipkał" nazwiska , bo jak przestawali robić "pip" to ciężko było połapać się o co sędziemu chodziło , gdy czytał wyrok .- Strasznie przeciągali to "pip", dużo lepiej wyglądało to w Polsat News , gdzie "pipkali" krótko i łatwiej było zrozumieć uzasadnienie wyroku.
Bo TVN24 'wypikiwał' nie tylko nazwisko skazanej, a też inne nazwiska padające po sobie - ochrona danych osobowych.

 

To mogli nie nadawać na żywo , tylko najpierw nagrać , odpowiednio zmontować i dopiero puścić na antenie TVN24. To całe "pip" przez 1 minutę powodowało , że miałem ochotę wyłączyć TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to oni decydują czy nadają na żywo czy nie. Dla telewizji ta sprawa to czysty biznes, kura znosząca złote jajko. Zresztą TVN24 nadawało z kilkunasto sekundowym opóźnieniem, aby ocenzurować to co trzeba, a nie w czasie rzeczywistym jak w innych stacjach, co nie zawsze dobrze wychodziło (patrz cytat poniżej).

Bardzo ostrożni jeśli chodzi o przekazy na żywo z sądu. Konkurencja zagłusza nazwisko "w locie" i różnie im to wychodzi. TVN24 z ok. minutowym poślizgiem. Jestem ciekaw, czy będą jakieś kary dla Polsat News i TVP Info. Dziwne to prawo, skoro każdy zna nazwisko (wiadomo, o jaką sprawę chodzi), ale jednak prawo. To już dyskusja na inne fora.

 

TVN24 dobrze zrobił z tym poślizgiem, bo w czasie odczytywania wyroku padały też nazwiska świadków, które też nie mogą być ujawniane. Polsat News tak jak piszesz nieraz nie nadążał "wypikiwać". Nie wiem jak to ma się do prawa prasowego czy medialnego, ale chyba mogą mieć przez to jakieś problemy (jakaś kara?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...