Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - na jakiej podstawie śmiesz pisać, że prawicowy portal wskazuje mi co mam myśleć? draco_san chciał przykładów to je dostał. Nie chciało mi się samemu pisać

 

Dlatego, że gdyby nie artykuły z prawicowego portalu nie wiedziałbyś, że TVN24 niby (według tego portalu) manipuluje :jupi:

Swoją drogą pomyłka dziennikarska nie zawsze oznacza CELOWĄ manipulację. Relacja na żywo rządzi się swoimi prawami :)

 

Po drugie - żadna telewizja nie jest w 100% obiektywna

 

I w tym punkcie się zgadzamy. :brawo:

Tylko nie wiem dlaczego w swoich komentarzach twierdzisz uparcie, że tylko jedna stacja manipuluje. Ładniej wyglądałoby, gdybyś pisał, że wszystkie mają coś za uszami :D

 

Po czwarte - czerpię wiedzę ze skrajnych źródeł, tylko w ten sposób jestem w stanie odróżnić kto mówi prawdę a kto kłamie

 

Pięknie. Chwała ci za to, że czerpiesz informacje z różnych źródeł. Ale moim zdaniem NIKT nie jest w stanie powiedzieć "kto mówi prawdę a kto kłamie". Chyba, że sami byliśmy świadkami danego wydarzenia "na żywo", rozmowy itd. Wtedy możemy stwierdzić w 100 proc., że ktoś kłamie a ktoś nie. Słuchając relacji mediów "z drugiej ręki, skrótów lub komentarzy możemy bardziej stwierdzić, że dana wypowiedzieć nam się podoba, a inna nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest kpina!

Przecież jest TVN 24 BiŚ, więc dlaczego na zwykłym 24 wałkują o Ukrainie?

Po pierwsze jakby mnie to coś obchodziło, po drugie jak można mowić cały czas to samo przez cały dzień?

Dodatkowo kolejny dzień odwołali szkło kontaktowe. To kpina z widza.

Mówią żeby przełączać na BiŚ a przecież nie ma potrzeby bo cały czas gadają na 24. Sory, ale powtórzę po raz kolejny, to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żółtym pasku w TVN24 że trwa relacja na BiŚ. Przełączam a tam retransmisja TVN24. Przecież to kpina.

Po co na dwóch kanałach to samo?

W kraju nic się nie dzieje? Nie ma lepszych tematów? Wałkują to samo przez cały dzień, nie ma żadnych nowych faktów, de facto tam się mało dzieje, nie ma przełomu a program specjalny trwa.

To są jakieś jaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, myślałem że mając 2 kanały TVN24 wykorzystają to w lepszy sposób.

Emisja tego samego na dwóch kanałach mija się z celem.

Rozumiem, że jest to sytuacja wyjątkowa - ale po to jest kanał TVN24 BIZNES i ŚWIAT.

Chciałbym usłyszeć co dzieje się w naszym kraju!!! Najlepiej iść na łatwizne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od kilku dni jak włączę TVN 24 nie ma o Ukrainie. A nie ma dlatego bo są reklamy!

Skoro jest program specjalny to dlaczego dają reklamy? Ukraina jest taka pilna że nie powinno być reklam! Przecież powinni do razy setny puścić ten sam filmik i powiedzieć o tym samym.

 

Szkoda że przez te kilka dni nie można się dowiedzieć co się działo w kraju. Widocznie nic się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic się nie dzieje? Na przykład koło mojej miejscowości zamordowano urzędującego burmistrza, nie wiadomo o co chodzi, prokuratura nabiera wody w usta. Czasami z braku laku dziennikarze zajmowali się sprawami o mniejszej randze.

Ale jak widać tak jak teraz jest taniej i wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to co wyczynił reporter TVN 24 na Ukrainie przechodzi ludzkie pojecia! Przecież to było bardzo niebezpieczne! A gdyby on zginął? To wszystko wyglądało jak zrobione pod publikę. Z ludzkiej tragedii jaka panuje na Ukrainie zrobili szopkę, byle żeby przyciągnąć jak najwięcej widzów i pokazać "co to nie TVN"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Trzeba powiedzieć,że TVN24 wyrobił sobie świetną markę. Czytam sobie wypowiedź Roberta Radwańskiego. Pytanie było o patriotyzm i przelew krwi za ojczyznę,ale pan Radwański lubi mówić o dziennikarzach i stwierdza,że nie lubi TVN24,ale sytuacja na Ukrainie zmusiła go do śledzenia tego kanału. Rozumiem,że to przenośnia, bo oglądał bo chciał,a nikt go nie zmuszał. Jednak to pokazuje,że wiele osób niesympatyzujących z TVN24 jednak jak dzieje się coś ważnego na świecie czy w Polsce to jednak wybiera ten kanał, jakby uznając,że oni najlepiej to pokażą. Nie wybierają czy to TVP INFO czy Polsatu News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...