Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chyba wiem co widziałem na monitoringu.

Wipler poszedł po kolegę i od razu dostał gazem w twarz. to normalne? Mnie to by rozjuszyło. Wiesz co robi jak człowiek dostanie gazem w twarz? Nagle przestaje widzieć i gleba. A Ci jeszcze go pałują niemiłosiernie. Toż Wipler leżał na ziemi ostudzony gazem a Ci jeszcze go pałowali.

Reszta dresów policjantów stało i się przyglądało, jak byłyby to porachunki mafii.

 

Mniejsza. Wracając do TVN, gdzie ich świadek?? Wiesz, że TVN usunął już film ze swoich archiwum z tym świadkiem? Gazeta wyborcza usunęła wiadomośc sprzed roku? Ale w internecie nic nie ginie.

 

Powiedz mi dlaczego TVN usunął film z tym świadkiem? Retusz? I dlaczego ten świadek kłamał? Tam nie było niczego to co on opowiadał, gdzie Wipler bijący Policjantkę, szarpiący się z 7 policjantami, który był jak Pudzian, miał zdolności nazdiemskie, był w amoku?

 

wytłumacz mi jakim cudem znalazło się tam aż tylu policjantów po cywilnemu? Jedne wysiadał z taxi nawet. Zbieg ololiczności? Przypadek?

 

Widac wszystko jak na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Wiplera i TVN24 ale TVP INFO też nie lepsze. Pokazali wypowiedź rzecznika Policji sprzed roku. Jasno powiedział że Wipler był agresywny, zaatakował Policjantów i jednemu podarł mundur. Puścili to tylko raz. Później pokazywano jak ten sam rzecznik mówi o tym zdarzeniu zupełnie co innego. I teraz pytanie dlaczego nie pociągnięto tego tematu? Dlaczego nie pokazano panu rzecznikowi co mówił rok temu i co teraz, po ujawnieniu filmu ma do powiedzenia? To mi wygląda na taką niepisaną umowę. Wy (dziennikarze) nie będziecie nas (Policjantów, rzeczników) mieszać z błotem a my (Policjanci, rzecznicy) będziemy wam (dziennikarzom) porzucać różne wiadomości i przecieki. I wygląda na to że to działa. Rzecznik dalej jest rzecznikiem a na stacji informacyjnej za jakiś czas znowu przeczytamy że jak nieoficjalnie dowiedziało się TVP INFO, TVN24, Polsat News aresztowano tego i tego. Zupełnie przypadkowo jeszcze przed przyjazdem aresztowanego będzie stał tłum dziennikarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pamiętam jak rzecznik rok temu w TVN i w innych stacjach mówił, że Wipler zaatakował policjantkę, bił ją, itd. Czekali na wsparcie, przyjechało 7 policjantów i on wszystkich bił, nie dali rady go skuć, był bardzo agresywny, 7 nie dawało z nim rady.

 

Jakoś na monitoringu tego nie widać, to policjantka była w amoku, biła go pałą i biła a on leżał [beep]iony gazem.

 

Rzecznik policji kłamał? Prokuratura kłamała? Co jest z tą Polską? Władza kłamię???? Dlaczego? Powinni wywalić ich na zbity..... przecież widzieliśmy to się stało. W internecie nic nie ginie, dlatego są duże dowody na mataczenie policji i prokuratury. TVN nawet usunęła film z tym świadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem co widziałem na monitoringu.

Wipler poszedł po kolegę i od razu dostał gazem w twarz. to normalne? Mnie to by rozjuszyło. Wiesz co robi jak człowiek dostanie gazem w twarz? Nagle przestaje widzieć i gleba. A Ci jeszcze go pałują niemiłosiernie. Toż Wipler leżał na ziemi ostudzony gazem a Ci jeszcze go pałowali.

Reszta dresów policjantów stało i się przyglądało, jak byłyby to porachunki mafii.

 

Mniejsza. Wracając do TVN, gdzie ich świadek?? Wiesz, że TVN usunął już film ze swoich archiwum z tym świadkiem? Gazeta wyborcza usunęła wiadomośc sprzed roku? Ale w internecie nic nie ginie.

 

Powiedz mi dlaczego TVN usunął film z tym świadkiem? Retusz? I dlaczego ten świadek kłamał? Tam nie było niczego to co on opowiadał, gdzie Wipler bijący Policjantkę, szarpiący się z 7 policjantami, który był jak Pudzian, miał zdolności nazdiemskie, był w amoku?

 

wytłumacz mi jakim cudem znalazło się tam aż tylu policjantów po cywilnemu? Jedne wysiadał z taxi nawet. Zbieg ololiczności? Przypadek?

 

Widac wszystko jak na tacy.

Przecież napisałem, że tym świadkiem był zapewne policjant, więc czego dalej nie rozumiesz? Miał pogrążyć swoich znajomych? Wszystko widać, tylko nie słychać nic a dźwięk w tym przypadku jest bardzo ważny.

Ten film został usunięty ze stron TVN? http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/swia ... t_id=16409

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/index.php/i ... 04111.html

 

Nie żebym bronił Wiplera i TVN24 ale TVP INFO też nie lepsze. Pokazali wypowiedź rzecznika Policji sprzed roku. Jasno powiedział że Wipler był agresywny, zaatakował Policjantów i jednemu podarł mundur. Puścili to tylko raz. Później pokazywano jak ten sam rzecznik mówi o tym zdarzeniu zupełnie co innego. I teraz pytanie dlaczego nie pociągnięto tego tematu? Dlaczego nie pokazano panu rzecznikowi co mówił rok temu i co teraz, po ujawnieniu filmu ma do powiedzenia? To mi wygląda na taką niepisaną umowę. Wy (dziennikarze) nie będziecie nas (Policjantów, rzeczników) mieszać z błotem a my (Policjanci, rzecznicy) będziemy wam (dziennikarzom) porzucać różne wiadomości i przecieki. I wygląda na to że to działa. Rzecznik dalej jest rzecznikiem a na stacji informacyjnej za jakiś czas znowu przeczytamy że jak nieoficjalnie dowiedziało się TVP INFO, TVN24, Polsat News aresztowano tego i tego. Zupełnie przypadkowo jeszcze przed przyjazdem aresztowanego będzie stał tłum dziennikarzy.

 

Pawie wszystkie media praktycznie zachowywały się w ten sposób. Nie tylko telewizja ale i prasa. TVN24 obrywa najbardziej co jest dla mnie logiczne, bo ciągle stacja ta uznawana jest za lidera na rynku informacyjnym. Nie wiem tylko czy słusznie ;) Żeby jeszcze dziennikarze potrafili przyznać się do błędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko pracują w TVN :) Wczoraj już go nie było, szum na fb u Wiplera że filmu nie ma i śmiech a dziś znowu jest :) Zrobili znowu backup :) Ładnie ładnie.

 

ja mogę wyzywać policję jak chce i nie mają prawa mnie uderzyć. Mogą mnie zawieść na policję, dac mandat. mogę przeklinać jak chce, to ja poniosę odpowiedzialnośc słowną. Ale nie mają prawa bić człowieka. To kryminał. Jeżeli on styawiałby opór pierwszy uderzył powinni go skuć. A Ci go gazem potraktowali, i pałowali i pałowali. To jest K R Y M I N A Ł - policjant i policjantka powinni beknąc za to, świadek powinien zostać ujawniony, kim był i odpowiadać za pomówienia i mówienie nieprawdy.

 

PS.

1. Według prokuratury Wipler pobił policję

2. Według policji Wipler pobił policję i policjantkę

3/ według TVNu - Wipler był nieziemsko silny, był w amoku, był tak silny, że 7 policjantów ledwo co dało mu radę.

 

To było rok temu.

 

Kompromitacja prokuratury, policji i TVNu za ich "świadka".

 

TVN nie raz już się skompromitował. A teraz przyznać się nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę wyzywać policję jak chce i nie mają prawa mnie uderzyć. Mogą mnie zawieść na policję, dac mandat. mogę przeklinać jak chce, to ja poniosę odpowiedzialnośc słowną. Ale nie mają prawa bić człowieka.

Dziękuj Bogu, a i Wipler powinien, że nie mieszkacie w USA. Widziałeś jak tam wygląda zatrzymanie przez Policjanta? Policjant mówi i klient od razu wykonuje polecenia. Wykonuje bo wie że jeśli tego nie zrobi to może dostać kulkę. Policjant mówi by ktoś się położył na ziemi to gości się kładzie od razu ręce za głowę, szeroko nogi. Szkoda że nasze dzielne media tylko korzystają z porad ekspertów typu Dziewulski. Mogli to pokazać jakiemuś niemieckiemu, angielskiemu czy amerykańskiemu Policjantowi i poprosić o opinię. Byłoby ciekawie. Gdyby nawalony Wipler, tak jak kazał mu Policjant, grzecznie odszedł, nie byłoby sprawy. Media nie robiłyby cyrku rok temu, bo nie miałyby pożywki. Nie byłoby cyrku i teraz. Wszystkie stacje tv mają swoich korespondentów na całym świecie. Zawsze w sprawach kontrowersyjnych brakuje mi porównania z innymi krajami. Np. Sikorski palnął jakąś bzdurę. Aż się prosi by sprawdzić co by spotkało takiego polityka w USA czy Niemczech. U nas wielkie oburzenie a tam to pewnie norma. Na początku roku pijany kierowca zabił kilku ludzi. Aż się prosiło o porównanie co mu by groziło za taki sam wypadek spowodowany w Niemczech czy Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polska ma inną mentalność. Nie porównuj nas do USA bo my jesteśmy 100 lat za murzynami.

Byłem w USA i wiem jak jest.

Do policjanta tam podchodziłem z respectem i pokora bo wiem co by mogli mi zrobić. Znamk prawo w USA i w Polsce.

W Polsce mogę policjanta wybluzgać, bo prawo mi na to pozwala, najwyżej dostałbym grzywną i dołek. Ale broń Boże w Polsce nie można pałować za słowo człowieka.

 

Nie porównuj mi USA do Polski. My mieszkamy w Polsce a nie w Ameryce. Tak wszystko jest inne. Tak samo na zachodzie Europy.

 

Ale policjant nie może pałować człowieka. To kryminał w Polsce. Chyba nie znasz ustaw kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gdyby nawalony Wipler, tak jak kazał mu Policjant, grzecznie odszedł, nie byłoby sprawy...

w tym sęk że Wipler dostał gazem i odszedł na bok;

01:10

http://www.fakt.pl/polityka/posel-wiple ... 01072.html

ale policjantowi to nie wystarczyło, poszedł za nim i przywalił mu prawego sierpowego aż ten się zatoczył, potem go zwalił na ziemię i zaczęła się młócka

to wszystko widać na filmie, ale żadne media jakoś o tym nie mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko pracują w TVN :) Wczoraj już go nie było, szum na fb u Wiplera że filmu nie ma i śmiech a dziś znowu jest :) Zrobili znowu backup :) Ładnie ładnie.

 

Masz jakiś dowód, że film usunięto z serwerów TVN czy tez może ktoś nie potrafił go znaleźć i zrobił aferę na FB w którą uwierzyli wszyscy na słowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nikt nie mógł znaleźć już filmu z tym świadkiem, ktoś wstawił na YT, później archive coś tam i nagle dziś znowu pojawił się film ze świadkiem.

 

Pomijając to, dziennikarze TVN robią z siebie błaznów, nie wiem jak można tak się robić, ale film jest oczywisty. Głosu nie trzeba, bo policjant nie powinien pałować za słowo, nawet jeżeli jest najgorsze. Wtedy grzywna, dołek i sąd. Nigdy pałą.

 

Co do USA. Nie znasz tego, że tam gdzie jedziesz musisz się dostosować? Jadę do Afryki musze mieć na uwadze to, że mogę się zaraxić, jadę do Chin mam na uwadze, że za brak biletu autobusowego mogę pójść do więzienia. Gdy jadę do państwa islamskiego musze wiedzieć, że mogę tam zginąc gdy będę głosił wiarę.

A my żyjemy w Polsce i wiemy jakie mamy prawo i co wolno.

Tak więc bezprawne pałowanie jest karalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podobno obezwładniało Wiplera 7 policjantów ;)

 

zapytam się :) skąd Ci policjanci "dresy" po cywilnemu się tam wzięli? Tak szybko? Jeden miał pałkę. O co tu chodzi?? To wyglądało tak, jak już go w klubie obczaili i chcieli zrobić z niego miazgę. Nagle tylu policjantów w jednym miejscu??

Pytam się "świadka" - gdzie ten super sajanin, który powalił 7 policjantów? :D Ewidentnie było widać, jak 3 go bije, zaś reszta dresów stoi i zabezpiecza okolice. Tak jak by były to porachunki mafii. Z tym ,że policja robiła to bezkarnie, bo co? Są policją? no proszę.

 

A co do Świadka taksówkarza masz rację :) Śmiech na sali :) haha.

 

PS. Czarodziejka z księżyca powinna polecieć dyscyplinarnie za nadużywanie bezpodstawne siły i powinna być oskarżona o pobicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga strona medalu

"W komentarzu pod którąś z notek przeczytałem opinię, że to co widać na filmie ze zdarzenia to wbrew pozorom nie jest żadna szamotanina, czy pobicie posła Wiplera. To standardowy wyścig funkcjonariuszy polskiej policji do portfela łosia. Zasada obowiązuje ponoć taka, że ten który dopadnie portfela pierwszy bierze 60% łupu"

http://andrzejr2.salon24.pl/614058,no-i ... sie-poslem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24: Uczestnicy marszu atakują policję

TVP Info:Marsz jest atakowany wewnątrz i zewnątrz i Straż blokuje te próby ataku

 

"Prawie cała prawda prawie całą dobę"

Znaczy ludzie którzy wcześniej szli zamaskowani razem z innymi uczestnikami marszu, i którzy zaczęli bić osoby ochraniające marsz (widać to wyraźnie w relacji PN) żeby przedrzeć się przed czoło i tłuc z policją, nie są uczestnikami marszu? Bardzo wygodne tłumaczenie. Kto teraz będzie winny? [beep]ie bojówki, prowokatorzy policyjni? Na szczęście wygląda na to, że w tym roku jest ich mniej niż w latach poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilkaset osób to nie cały marsz, mainstream i TV Republika relacjonują zamieszki,a nie marsz- może młodych ludzi z flagami- pokojowo nastawionych. Wieczorem mainstream będzie pluł nienawiścią- mówił o nazistach, nacjonalistach, faszystach.. Ale mamy Was wiadomo gdzie.. Mówcie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...