Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN24 powinien teraz o tym gościu zrobić reportaż. Rozmowy z sąsiadami, kolegami ze szkoły. Nauczycielami, proboszczem itd. :) I puszczać go przez dwa dni. Zaprosić do studia psychologów, psychiatrów i poprosić o jakąś opinię :D To byłaby największa kara dla chłopaka :)

 

atoman, no właśnie, jemu się ten plan ze szkłem kontaktowym nie podobał i wyraził dezaprobatę.

Jeśli nie podobają mi się Twoje komentarze to mam jechać do Ciebie do domu i dać Ci w twarz czy może po prostu ignorować Twoje wypowiedzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

atoman, no właśnie, jemu się ten plan ze szkłem kontaktowym nie podobał i wyraził dezaprobatę.

Jeśli nie podobają mi się Twoje komentarze to mam jechać do Ciebie do domu i dać Ci w twarz czy może po prostu ignorować Twoje wypowiedzi? :)

 

A czy zwykły user jednego z tysięcy for internetowych to to samo co propaganda w jednej z głównych stacji "informacyjnych" w kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Się pchali na scenę to mają. Ludzie przyszli na koncerty a nie oglądać propagandę.

Woodstock to nie tylko koncerty, poczytaj o Akademii Sztuk Przepięknych.

 

To tylko dowodzi tego, o czym mówię od dawna - wykop to banda idiotów.

Generalizuj dalej, śmiało. Axel ma też konto na forum SK i M2. A więc idąc Twoim tokiem rozumowania, forum SK i forum M2 to też banda idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Się pchali na scenę to mają. Ludzie przyszli na koncerty a nie oglądać propagandę.

Woodstock to nie tylko koncerty, poczytaj o Akademii Sztuk Przepięknych.

Co ma ASP do telewizyjnej propagandy?

Ot prawacka logika. Napisałeś o koncertach, odpowiedziałem na koncerty. Wołami tych ludzi, którzy przyszli pod ASP wiedząc że będzie Szkło Kontaktowe, nie zaciągali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot prawacka logika. Napisałeś o koncertach, odpowiedziałem na koncerty. Wołami tych ludzi, którzy przyszli pod ASP wiedząc że będzie Szkło Kontaktowe, nie zaciągali.

Chodzi mi o samą organizację czegoś takiego jak szkło na scenie ASP. Czy naprawdę politykę trzeba mieszać we wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jak ocenianie prowadzenie weekendowycg serwisów przez 2 osoby? Mi sie to bardzo podoba. Szkoda że fakty teraz prowadzi tylko jedna
Weekendowy DNŻ rzeczywiście wygląda całkiem dobrze. Dodam, że był to pomysł Katarzyny Zdanowicz, Igora Sokołowskiego (ta para dziś prowadzi to pasmo) i Katarzyny Ramotowskiej, o czym można przeczytać tutaj. Do tej pory w parach zaczynali prowadzić od 15 w soboty i od 14:30 w niedziele ale dziś zaczęli już o 11:00.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...