Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam Sokołowskiego z czasów gdy razem z Maćkiem Rockiem prowadzili w Tok FM program "Sułtani nocy". Pamięta ktoś? Mam na kasetach fragmenty niektórych programów, których próżno szukać w internecie. Czasami bluzgi wylewały się z głośnika. Tak wyglądał jego debiut. Trochę odezwała się w nim dusza z tamtych lat. Podejrzewam, że Igor jest prywatnie mocno zaangażowany emocjonalnie w ten temat i trochę go poniosło. Każdy ma lepszy i gorszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zapewne wszyscy wiedzą w nocy pojawiły się przełomowe informację dotyczące półrocznej Magdy z Sosnowca. I trzeba pochwalić w tym miejscu TVN24 za "trzymanie ręki na pulsie". Mimo, ze program Dzień po Dniu miał trwać do 0:00, to aż do godziny 1:25 cały czas trwał. Połączono się telefonicznie z Rutkowskim, rzecznikiem KG Policji Sokołowskim i innym ludźmi. Pokazano na żywo przekaz z miejsca zdarzenia i przeprowadzono tam wywiad z policjantem. To nic, że pytania się powtarzały, a niektóre były wręcz niemądre ;) Ja, jako odbiorca oczekuję właśnie takiego podejścia do sprawy.

 

Przy okazji trzeba zganić pozostałe dwie stacje informacyjne. Na TVP Info nie naginano ramówki i o północy włączono film dokumentalny. Na Polsacie News przekroczono z tymi informacjami północ, ale później już leciały z odtworzenia informacje powtórkowe. Tak się nie robi. Widz oczekuję, że tak powiem "profesjonalnej obsługi", a nie 3-4 ogólnikowe zdania na pasku...

 

Dodam, że podczas przekazu live z Sosnowca zauważyłem mikrofony TVS. Nie zdziwiło mnie to - w końcu ich teren. Nawet przez moment pomyślałem, że oni tez nadają live. Ale włączeniu TVS okazało się, że leci tam... film erotyczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info poinformowało dużo wcześniej o przełomie w śledztwie, chyba ok. 22:35. TVN 24 czekał do końca "Szkła kontaktowego" i podał informację dopiero w programie "Dzień po dniu". Minus za wolną reakcję ale plus za dużo lepsze informacje. Gdy w TVP Info wypowiadał się jakiś psychiatra i inne osoby raczej mniej związane ze sprawą to w TVN 24 był przez telefon Rutkowski, Sokołowski a przed północą ekipa telewizyjna była już na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek999 TVP INFO o sprawie poinformowało o godzinie 23:10,wiem dokładnie,bo oglądałem program "Jan Pospieszalski:Bliżej" i pod koniec tego programu pojawił się czerwony pasek z informacją o śmierci dziewczynki. Chwilę później była rozmowa z Rutkowskim.

Ja tutaj bym zganił TVN24.. Oczywiście żerują na tej przeogromnej tragedii.Usłyszałem co się stało i wystarczy,to było dla mnie wystarczająco szokujące,naprawdę nie widzę sensu epatowania tą tragedią przez pół nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj bym zganił TVN24.. Oczywiście żerują na tej przeogromnej tragedii.Usłyszałem co się stało i wystarczy,to było dla mnie wystarczająco szokujące,naprawdę nie widzę sensu epatowania tą tragedią przez pół nocy.

Nie żerują, tylko taki ich zawód - mają informować. A już argument, że Ty usłyszałeś i wystarczy jest trochę żałosny. Nie każdy oglądał TVN24 w tym samym momencie co Ty :lol: Niektórzy o wszystkim pewnie dowiedzieli się dopiero rano, więc powtarzanie pewnych informacji (nawet w kółko) jest jak najbardziej wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Sam w sobie nie jest zły, na pewno lepsze studio niż "Drugiego śniadania mistrzów". Szkoda tylko, że pokazują bardzo rzadko szerszy plan.

 

PS. Remont się jeszcze nie zaczął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj bym zganił TVN24.. Oczywiście żerują na tej przeogromnej tragedii.Usłyszałem co się stało i wystarczy,to było dla mnie wystarczająco szokujące,naprawdę nie widzę sensu epatowania tą tragedią przez pół nocy.

Nie żerują, tylko taki ich zawód - mają informować. A już argument, że Ty usłyszałeś i wystarczy jest trochę żałosny. Nie każdy oglądał TVN24 w tym samym momencie co Ty :lol: Niektórzy o wszystkim pewnie dowiedzieli się dopiero rano, więc powtarzanie pewnych informacji (nawet w kółko) jest jak najbardziej wskazane.

Wystarczyła by informacja na pasku,ja akurat oglądałem TVP INFO(nie oglądałem TVN24,bo nie mam do niego dostępu) bo oglądałem program Pospieszalskiego. Ale nic by się nie stało gdybym dowiedział się rano. Naprawdę nie widzę sensu nadawania live do godziny 1.25. A także poświęcanie tej sprawie niemal całych serwisów informacyjnych. Telewizje żyją z takich newsów i lansują człowieka,który dopuścił się kłamstwa tzn. Rutkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że podczas przekazu live z Sosnowca zauważyłem mikrofony TVS. Nie zdziwiło mnie to - w końcu ich teren. Nawet przez moment pomyślałem, że oni tez nadają live. Ale włączeniu TVS okazało się, że leci tam... film erotyczny :D

 

Dokładnie zrobiłem to samo :) Brawo TVN24 za jedyną relacje live. Pomijając inne wasze zastrzeżenia. Ale akurat dla mnie duży PLUS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie konferencje Rutkowskiego w TVN24. Fakt,za dużo o tym mówią ale ta cała sprawa śmierdzi.Gdyby faktycznie doszło do nieszczęśliwego wypadku to prawidłową i jedyną reakcją jest próba udzielenia pomocy nie zastanawiając się nawet czy ma ona jeszcze sens.Takiej reakcji niestety nie było. Moim zdaniem mająca kłopoty psychiczne i finasowo materialne kobieta zamordowała dziecko.Następnie z premedytacją w obronie własnej skóry wprowadziła policję i całą opinię publiczną w błąd.Ciała dziecka nie ma,bo to ostateczny dowód jej czynu.Nie chciała aby sekcja coś wykryła.Teraz dla jak najmniejszego wyroku będzie udawać niepoczytalną.Należy jej się kara dożywocia. Chciałbym się mylić ale zapewne tak to wszystko wyglądało i wyjdzie to za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizje żyją z takich newsów i lansują człowieka,który dopuścił się kłamstwa tzn. Rutkowskiego.

A niby dlaczego uważasz, że kłamie? Gdyby nie on, to ta sprawa mogłaby w ogóle nie wyjść na światło dzienne albo wyjść dopiero za kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani słowa o piłce: detektyw Rutkowski czołgany przez TVN24

3 lutego 2012 - 21:05

 

Bardzo pouczające jest dzisiaj oglądanie telewizji TVN24. Można odnieść wrażenie, że bezsprzecznym antybohaterem dnia został Krzysztof Rutkowski, który s[beep]ył policji tak świetnie zapowiadające się śledztwo. A przecież wiadomo – policja już to wszystko wiedziała, tylko na razie nie ujawniała, poza tym Rutkowski działał nieetycznie, bo nie dość, że z matką „porwanej” dziewczynki normalnie porozmawiał (!), to jeszcze to nagrał (!!), a film udostępnił (!!!). Policyjni eksperci są zgodni: - To się w pale nie mieści!

 

Udostępnienie tego filmu jest szczególnie nieetyczne, dlatego TVN chętnie ten filmik pokazuje – żeby wiedzieć, o jakim nieetycznym filmie mowa i by wiedzieć, którego filmu nie powinno się oglądać. TVN nie emituje filmu, by przedstawić jego treść. O nie! TVN emituje, żeby uwidocznić obrzydliwe zagrywki detektywa. O tak! Straszna menda z tego Rutkowskiego. Pytanie dziennikarza: - Czy zrobił więcej dobrego, czy więcej złego? No, złego! Złego! Ludziom tak fajnie się rozklejało zdjęcia, a on nagle popsuł zabawę.

 

Katarzyna Kolenda-Zaleska aż wyskoczyła oparzona, gdy w studiu ktoś śmiał użyć słowa „detektyw” . – Proszę nie mówić „detektyw” , bo ten człowiek nie ma licencji! – przywołała do porządku. Ale zaraz, zaraz… Czy to nie w telewizji TVN emitowany był program pod tytułem „Detektyw Rutkowski”? Nie, jednak nie tam? To nie TVN sprawił, że na hasło „Rutkowski” ludzie dopowiadają „detektyw”? To nie TVN urządzał sobie show, wykorzystując parcie faceta na szkło? Ależ bezczelny cwaniaczek w ciemnych okularach. Jak on śmiał ujawnić, że dziecko nie zostało porwane? Tak się nie robi. A jak już się robi – należy grzecznie przeprosić policję za wtargnięcie na jej terytorium. I najlepiej zawczasu poinformować telewizję, żeby potem nie poczuła się zignorowana. Panie Krzysztofie, proszę przeprosić wszystkich oburzonych, przeprosić policję i dziennikarzy, przeprosić matkę "porwanego" dziecka, może całe zajście zostanie puszczone w niepamięć. W przyszłości proszę nie psuć telewizji poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj pół dnia zastanawiałem się dlaczego TVN 24 próbuje zdyskredytować detektywa Rutkowskiego. Ciekawe czym to jest spowodowane? Jeszcze wczoraj wyglądało to normalnie. Można rzecz, że TVN 24 miał detektywa Rutkowskiego na wyłączność, a dzisiaj takie dziwne zachowanie stacji wobec detektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem właśnie przed chwilą "rozwalony" "obiektywizmem" Pani Katarzyny Kolędy-Zaleskiej, w trakcie rozmowy w "Faktach Po Faktach" z Krzysztofem Rutkowskim i Mariuszem Sokołowskim.

 

Myślałem, że Pani Katarzyna jest poważną dziennikarką, a tymczasem w tej rozmowie wyraźnie chciała za wszelką cenę zdyskredytować Pana Rutkowskiego, bez którego pewnie ciągle "TVN24" pokazywałby tą zrozpaczoną matkę apelującą "oddaj mi dziecko" (i może dlatego zresztą "TVN" jest na Rutkowskiego teraz tak wściekły, bo zniszczył im temat, który mogliby może "ciągnąć" jeszcze długo???)...

 

Gdyby taka rozmowa miała miejsce w "TVP", to Pani Zaleska zostałaby natychmiast zwolniona, a przynajmniej byłyby na pewno na to ogromne naciski, bo mi to bardzo przypominało sławną rozmowę Piotra Gembarowskiego z Marianem Krzaklewskim, ale oczywiście "TVN" pewnie zrobi z Pani Zaleskiej teraz wielką gwiazdę, że jest "twardą" dziennikarką itp., a tymczasem ona po prostu na siłę lansowała własny pogląd (bo oczywiście tylko on jest słuszny) !

 

Do tej pory myślałem, że taki styl w "TVN"/"TVN24" (narzucanie własnego poglądu, przerywanie gościom w pół zdania itp.) prezentuje tylko Pani Pochanke, ale okazuje się, że nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...