Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ArkonWejdź w ustawienia - sieć - brak internetu/sieci (zatwierdź). Potem wejdź w zakładkę Diagnostyka i naciśnij żółty przycisk (zatwierdź). Dekoder uruchomi się ponownie. Pojawi się próba łączenia z internetem zakończona niepowodzeniem. Wybierz opcję Kanały Tv. Teraz jesteś w trybie Offline i masz EPG z satelity. Jednak jest mały haczyk: przez chwilę po restarcie jego też może nie być. Musisz przełączyć na kanał nr 13 (TVP HD) i zostawić na 15-20 minut. Pobierze Ci na tym kanale EPG dla wszystkich kanałów, które masz w pakiecie (na 7 dni).

Potem normalnie: programujesz to, co chcesz nagrać i włączasz internet (tak, jak to zrobiłeś przy pierwszym uruchomieniu dekodera).

Wszystko się nagra. Bez obaw.

  • Popieram 2
  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł@Ja też mam Techni ale pomyłkowo wpisałem w tym drugim.JaK pisałem wyżej odłączyłem sieć przez wyjęcie kabla netu wynik negatywny.Teraz po wyłączeniu z menu sieci wynik również negatywny.Oczywiście EPG z Astry mam bezpośrednio poprzez TV i tam działa bez problemu.Ale wygodnie było nagrać niekpure programy jak maraton sylwestrowy w 3Sat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłam starego PACE na UltraBox 4k .

Nie brałam dysku gdyż nie nagrywam filmów , korzystałam tylko z pauzowania/przewijania . Myślałam że do tego wystarczy pendrive lub dysk który posiadam. Jednak po fakcie dowiedziałam się, że by działał tak jak chciałam to musi mieć minimum 500 gb . 

Warto kupować dysk zewnętrzny w własnym zakresie, czy dać sobie spokój i wynająć od nich ten dedykowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy o 1:49 była aktualizacja softu (0X73EB 0X74), tak na szybko to coś pozmieniali w menu głównym dekodera w sekcji "Start" z wyglądem, czy coś więcej nie zauważyłem...

Edit.

Większa czcionka na belce z tytułem programu.

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...