Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@_Artek_ Nie wiem czy można wskazać która głowica jest lepsza czy gorsza. Raczej mniej lub bardziej czuła. Wrażliwsza być może odetnie sygnał na niższym poziomie, ale będzie bardziej reagować na zakłócenia. Przy cyfrowej telewizji satelitarnej nie ma to aż takiego znaczenia, ale te różnice bardziej się uwydatniają przy NTC (często słaby sygnał na granicy odbioru) lub przy radiu analogowym.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, WebMat said:

 

Jeszcze się przeprosisz z ITCA. :). 

Nie sadze. Irytujący jest ten freeze obrazu czy opóźnienie przy starcie dźwięku na soundbarze, ale nie ma opcji ze będę ryzykował powrót do itca skoro kanały event nie nadają się do oglądania  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Adam.kaslewicz napisał:

Mam pytanie, dlaczego nie mam na liście kanałów: Discovery Science, DTX, ID, Eurosport 1, Eurosport 2, Animal Planet i Fashion TV? Od tygodnia nie mam ich na liście. Dlaczego?

@Adam.kaslewicz Jeśli Twój dekoder nie pobrał automatycznie pełnej nowej listy kanałów, to pobierz ją samodzielnie i przeklikaj ustawienia anteny w dekoderze. Jak to zrobić masz podane pod linkiem: https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-wyszukac-nowe-programy

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ircios napisał:

Że co? Kto Ci to powiedział? Czyli u wielu abonentów są uszkodzone konwertery?

Nie wiedziałem że problem występuje u wielu abonentów i napisałem że MOŻE być to objaw uszkodzonego konwertera a nie że konwertery wszystkich abonentów są uszkodzone......subtelna ale jednak znacząca różnica.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ozzy666 napisał:

Od zmiany układu kanałów wyświetla mi się komunikat na niektórych kanałach, np. na pozycji 30 w górnym lewym rogu mam komunikat „customer.channelbanner30ld”. Też tak macie?

Jest to info na której obecnie pozycji znajduje się kanał który był przed zmianami - teraz po odświeżeniu listy już po polsku i prawidłowo

Edytowane przez sławek72
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Dr.STech napisał:

W aplikacjach pojawia się tylko tym co kupili playera od canal+, reszta musi wchodzić przez kanał.

Ale wymyślili.. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _Artek_ napisał:

Nie ma tam materiałów 4K cena jest absurdalna wiec nie ma czego żałować pakiet player bez reklam można mieć za 90 a czasem nawet za 50zł rocznie wiec 13zł miesięcznie to jednak trochę za drogo.

Bez 4K na dekoderze, przecież apkę możesz zainstalować na innym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...