Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Artek_ napisał(a):

no ale "trochę" zaoszczędziłeś przez te kilka miesięcy :D

Inaczej z jednej strony trochę zaoszczędziłem ale z drugiej też straciłem... czas i nerwy.

PS.

Przy okazji ITCA na tej samej instalacji (TRYB JEDNOKABLOWY-UNICABLE) co poprzednio JADA działa bez jakichkolwiek najmniejszych problemów 👍... to wniosek po siedmiodniowej obserwacji. I jeszcze jedno konsul z DUK wysłał do mnie ITCA kurierem od nich z Krakowa gdyż jak powiedział w Bydgoszczy na salonach mają tylko JADA (zapomniałem to dopisać w tym długim poprzednim moim wywodzie 😁😉).

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, utede napisał(a):

Oni nie zawsze znają stany magazynowe bo mi też tak mówili

Być może, lecz gdy dzwoniłem do trzech punktów to mówili że nie mają, poza tym nie musiałem latać po punktach i szukać, kurier przyniósł do domu i luzik 😉

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni jak wyłączę dekoder na mojej liście kanałów to po włączeniu mam listę ogólna tą narzuconą przez c+ i jakąś plansze z reklamą BELFER. Spotkał się ktoś już z tym?

Wysłane z mojego CPH2449 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pierre napisał(a):
 Mi od razu dali 50% zniżki na abonament (w moim przypadku 70zł) plus wymiana na ITCA przez kuriera. Póki co, wybieram obniżkę.


Napisałeś + wymiana. Ja bym skorzystał

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saturn45 napisz reklamację przez Strefę Canal+ ze względu na pikselozę i poproś o wymianę na ITCA, ja tak zrobiłem i mam spokój, poczytaj moje ostatnie wpisy z tej strony i stronę wstecz, a męczyłem się z reklamacjami od styczniowej wpadki softowej, kolejne łatki softu i rabaty nic nie dawały, dopiero ostatnio konsul zaproponował wymianę deka z wysyłką.

PS.

Instalację masz jednokablową ale zapewne Unicable, a koledze @Dr.STech prawdopodobnie chodziło o zwykłą jednokablową.

Edytowane przez sławek72
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saturn45 od 10 października kiedy przesiadłem się z JADA na ITCA nie doświadczyłem ani razu pikselozy, zaników dźwięku czy problemów z nagrywaniem (a to pojawiało się i dręczyło mnie na JADA), mam instalację Unicable.

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saturn45 Ale nam nie chodzi o Instalację unicable, na której też jest pikselozę, a pojedynczą od zwykłego uniwersalnego konwertera, na której nie występuje. Chyba, że twoja pikselozę ma inne przyczyny niż te, które tu masowo opisujemy. 

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego. Jak to wyegzekwować w salonie?

Witam. proszę o poradę.

Mam ultra boxa który ma permanentna pikseloze. Złożyłem reklamacje. Uznali . Zrabatowali 2 miesiąśce. I dali możliwość wymiany na dualboxa.

Mam konwerter który nie obsługuje dualboxa.  (konieczność zmiany częstotliowści ,polecony i zakupiony w punkcie cyfry)

Pytanie brzmi : wymieniać na dualboxa i kupić nowy konwerter?  

dzieki z pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raffpak napisał(a):

w dualboxie nie można zmienić częstotliwości konwertera

 

A po czym poznam że dostanę ultraboxa z ITCA?

Ktoś ci głupot naopowiadał. Oczywiście, że można zmienić częstotliwości ub w dualboxie. 

 

Cytat z instrukcji:

Po zamknięciu listy możesz również zmienić częstotliwość na zgodną z parametrami technicznymi konwertera/multiswitcha.

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...