Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za aktualizacja ?? 🥵 😡 Fuszerka, partactwo. Oglądam, a tu nagle czarny obraz. EPG wyświetla poprawnie na czarnym tle, w menu wszystko poprawnie wyświetla. Obrazu brak, czarne tło. Co więcej, jak uruchomię nagranie z dysku, też czarne tło. Dźwięk jest. Na szczęście restart dekodera przywrócił obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dr.STech napisał:

Przed aktualizacją nie miałeś sygnału, ani połączenia wifi. Po aktualizacji nic się nie zmieniło. Raczej padł dekoder ale sprawdź jeszcze podłączając go w miejsce drugiego, który działa.

A widzisz bo ja myślałem , że za tym pierwszym razem co nie było sygnału zrobiła się aktualizacja w nocy i nie widziałem. Błędnie założyłem , że po resecie do ustawień fabrycznych aktualizacje też się kasują i myślałem , że  on ściąga aktualizacje jakby wszystkie od nowa, a on ściągał tą ostatnią. Ta czy inaczej dzięki jutro go podłączę jeszcze w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2022 o 22:19, Tomo21 napisał:

A czy u was dekoder się potrafi też zawiesić nagle w trakcie przełączania kanałów? Czarny obraz i nie reaguje na nic. Nie da się nic zrobić tylko odłączyć wtyczkę z gniazdka.

Już dwa razy mi się tak zdarzyło.

Jakiś czas temu zgłaszałem ten problem na forum, niestety nikt nie pomógł. Znalazłem rozwiązanie tego problemu, napisz do mnie w wiadomości prywatnej to napiszę jak rozwiązać tą usterkę. 

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz bo ja myślałem , że za tym pierwszym razem co nie było sygnału zrobiła się aktualizacja w nocy i nie widziałem. Błędnie założyłem , że po resecie do ustawień fabrycznych aktualizacje też się kasują i myślałem , że  on ściąga aktualizacje jakby wszystkie od nowa, a on ściągał tą ostatnią. Ta czy inaczej dzięki jutro go podłączę jeszcze w inne miejsce.

I co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Daro1 napisał:

Jakiś czas temu zgłaszałem ten problem na forum, niestety nikt nie pomógł. Znalazłem rozwiązanie tego problemu, napisz do mnie w wiadomości prywatnej to napiszę jak rozwiązać tą usterkę. 

To jakaś tajemna wiedzą, czy odpłatna pomoc, że nie chcesz podzielić się z ogółem?

Edytowane przez Dr.STech
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 07:06, _Artek_ napisał:

Faktycznie, jakaś aktualizacja była ale żadnych nowości nie zauważyłem.
Jedynie grafiki po naciśnięciu przycisku menu jakby trochę szybciej się pojawiają ale może to to tylko pierwsze wrażenie :D

Jaką wersja oprogramowania jest po aktualizacji ja chyba aktualizacji niema sprawdzę czy nam u siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni faktycznie mam w dekoderze nową wersję softu. Niestety nie zauważyłem aby poprawili cokolwiek z tego co wymieniłem w spisie zalinkowanym w stopce.


Jedyna zmiana jaka rzuciła mi się w oczy, to możliwość sprawdzenia w której minucie aktualnej audycji jesteśmy. Informacja pojawia się w prawym górnym rogu ekranu po naciśnięciu przycisku "strzałka w prawo".
Może to wstęp do przywrócenia nagrań wg czasu.  Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z utrzymaniem rozdzielczości 4k na dekoderze. 

1 problem to na 4k kolory są blade, na Full HD kolory są soczyste. 
2 problem to jak ustawie na dekoderze rozdzielczość 4k to po ponownym jego załączeniu rozdzielczość automatycznie przełącza się na FHD. Nie wiem czym to jest spowodowane. Trwa to już ok rok czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...