Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dr.sTech dzieki ci wielkie przelaczylem jeszcze tryb wideo na hdr10 i jest oki mam nadzieje ze tak zostanie pozdro a tak na marginesie kino niby obsluguje 4k 50 hz 

Niestety za wczesny entuzjazm dzis to samo przywiozlem dekoder polsatu i eleven 4k na polsacie chodzi plynnie nie szarpie a na cplus jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr.STech problem musi być względnie rzadki, pewnie tylko z niektórymi połączeniami soundbar, bo inaczej dużo więcej by ludzi narzekało. Niemniej natrafiłem na róznych forach na te same problemy- jedni opisywali np JBL, osobiście miewam problemy z soundbar sonos. Jak ostatnio dzwoniłem do punktów czy mają gdzieś jeszcze technicolor na stanie to pierwsze pytanie- "ma pan problem z soundbarem"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zmiany telewizora na UHD zauważyłem że podczas włączania dekodera dioda na nim miga ale potem się włącza i jest ok. Też tak macie u siebie? Zaciekawiło mnie to. 

Miałem też problem z utrzymaniem rozdzielczości 2160p, dekoder przełączał się czasem na 1080p. Zastosowałem się do porady kolegi @Dr.STechi póki co jest ok no i kolory są znacznie lepsze po wyłączeniu "rozszerzenia sygnału wejściowego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ozzy666 napisał(a):

Od zmiany telewizora na UHD zauważyłem że podczas włączania dekodera dioda na nim miga ale potem się włącza i jest ok. Też tak macie u siebie? Zaciekawiło mnie to.

Ja miałem kiepski telewizor 4K (Toshiba od Vestela) i ciągle mi wywalało z 2160p do 1080p. Teraz zmieniłem na Panasonica i nie mam już tego problemu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy666 napisał(a):

Samsung za 2 koła

Model budżetowy.  Za takie pieniądze nie ma co zbytnio wymagać od tv, nawet z wiodących firm. 

Nie zmienia jednak to faktu, że ten dekoder powinien normalnie działać.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 22:23, andijaw napisał(a):
Ja miałem kiepski telewizor 4K (Toshiba od Vestela) i ciągle mi wywalało z 2160p do 1080p. Teraz zmieniłem na Panasonica i nie mam już tego problemu.

Mam Neo QLED 55qn91a, i też co jakiś czas zmienia mi się rozdzielczość z 2160p do 1080p, a wszystko to po wejść nowego softu

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno? U rodziców od paru dni pojawia się błąd Brak dostępu E2309.2 na BBC Earth. Mają własną listę, którą im ułożyłem i teraz nie mają do tego kanału dostępu. Stąd moje pytanie czy trzeba go usunąć i dodać od nowa do listy czy zrobić coś innego a jeśli tak to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest 3.55 w nocy, włączyłem sobie FightKlub żeby zobaczyć galę ONE championchip gdzie za chwilę ma występować Roberto Soldic znany z gal KSW w Polsce. Niestety zarówno na SportKlubie jak i FightKlubie jest czarny ekran i komunikat Błąd E2309.2  Brak Dostępu. Czym to może być spowodowane? Nie często oglądam te kanały ale jak przelatuję to zawsze działają, dlaczego akurat teraz musi nie działać gdy jest tam coś ciekawego a infolinia nieczynna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nadal nie ogarniam zasad jakie rządzą własną listą ulubionych kanałów w dekoderach 4K Ultrabox, zdarza się że po zmianie parametrów:

  • kanał wypada z listy i trzeba go dodać ponownie,
  • zostaje na liście ale wywala błąd,
  • zostaje na liście i działa a cała podmiana parametrów jest niezauważalna.

Inna sprawa to to, że od 4 miesięcy mamy nieustanną paradę zmian parametrów, myślałem że po opróżnieniu 1 transpondera zmiany się skończą na jakiś czas, ale okazuje się że zaraz znowu przenoszą się HBO 2 i 3 i kto wie co jeszcze? To jest naprawdę męczące dla osób które korzystają z własnych list kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tunerem 4K.

Chce nagrać program ale pokazuje się info: "limit liczby nagrań został osiągnięty.

Proszę usunąć wybrane nagrania "

Problem jest aktualny po aktualizacji boxakilka miesięcy temu. 

Miejsca na dysku na nagrania - 12h.

Usunąłem ok. 100 nagrań i to samo. 

Miał ktoś coś takiego? Canal + nic nie wie o takim problemie.

Dz

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...