Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest w menu, mogę się zalogować. Tak jak się spodziewałem niestety nie ma Dolby Vision, Dolby Atmos i także (o zgrozo!) HDR. Może jeszcze dopracowują aplikację, ale optymistą nie jestem. Na tym tunerze Netflix to nieporozumienie.

Edytowane przez Sierek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można uwiązywać się na smyczy operatora?  To przecież leitmotiv tego forum!

 Jakieś lojalki, zobowiązania ...za usługę, którą można mieć tanio, na wybrany okres i w wybranej jakości. W tym sensie  oferta PC+ to zwykły śmiech na sali, puste krzesła. W końcu gospodarność to cnota.

Pomijam walor usługi komplementarnej (w tym wypadku prawie żaden) , to oferowanie N osobom, które MUSZĄ mieć Canal+  to z punktu widzenia klienta nieporozumienie.

Raczej przydałaby się ta opcja osobom cierpiącym na niedostatek oferty filmowo-serialowej.

Jeśli masz dostęp do C+, HBO i czego tam jeszcze dodawanie N to  wydawanie kasy be sensu. W końcu Netflix to kilka wartościowych pozycji i tony kolorowych obrazków z poziomem dostępnym na wielu innych i tańszych kanałach.

Pomijam parę osób co to logikę mają gdzieś, a liczy się samo posiadanie wszystkiego co popadnie (nawet bez używania) to dla innych wydanie kilku setek rocznie znalazłoby sensowniejszy cel.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuzik1111 cóż nic dodać ująć do tego "haracz" za użyczony sprzęt. Pamiętam jak "n" uruchamiało opcje internetowe na swoich dekoderach. 

 

Tłumaczenie operatora na nie działanie usługi była jedna "winny użytkownik". Operator nigdy nie miał nic sobie do zarzucenia. Zobaczycie to samo będzie z ta usługą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _Artek_ napisał:

ciekawe czy będzie można na dekoderze zalogować się do netfliksa kontem z niezależną subskybcją netflixsa 

Jeśli faktycznie odpalę Netflixa na swoich obecnych danych, to jest wtedy to będzie rewolucja faktyczna :)

Pierw jednak musi Netflix pojawić się w Menu dekodera , to wszystko takie tajemnicze jest ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

@zuzik1111 cóż nic dodać ująć do tego "haracz" za użyczony sprzęt. Pamiętam jak "n" uruchamiało opcje internetowe na swoich dekoderach. 

 

Tłumaczenie operatora na nie działanie usługi była jedna "winny użytkownik". Operator nigdy nie miał nic sobie do zarzucenia. Zobaczycie to samo będzie z ta usługą

 

Haracze za sprzęt były za czasów Cyfry+ a nie n... Jedyną usługą z którą był problem to YT za którą n nie brała odpowiedzialności bo nie wchodziła w skład oferty a była tylko bezpłatnym dodatkiem. Także nie porównuj YT do Netflixa który wchodzi oficjalnie w skład oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kingofsouth napisał:

Jeśli faktycznie odpalę Netflixa na swoich obecnych danych, to jest wtedy to będzie rewolucja faktyczna :)

Pierw jednak musi Netflix pojawić się w Menu dekodera , to wszystko takie tajemnicze jest ;)

 

Odpalisz. U mnie działa na obecnych danych. Tylko jakość paściasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kingofsouth napisał:

Jeśli faktycznie odpalę Netflixa na swoich obecnych danych, to jest wtedy to będzie rewolucja faktyczna :)

Pierw jednak musi Netflix pojawić się w Menu dekodera , to wszystko takie tajemnicze jest ;)

Ale po co Ci na dekoderze to potrzebne, skoro masz np.w Smart Tv ? 

 

@zuzik1111 Racja. Jak jest apka w TV to w dekoderze zbędny dodatek, stworzony dla ludzi którzy raczej nie mają dostępu na Smart TV, lub mają, ale są zacofani technologicznie, bo umieją tylko przycisnąć na pilocie P+ P- ,choć pewnie dalej będą to robić.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Ale po co Ci na dekoderze to potrzebne, skoro masz np.w Smart Tv ? 


Ale nie każdy ma...... poza tym chodzi o to żeby zmniejszyć ilość urządzeń podpiętych do tv o pilotach już nie wspomnę ja mam podpięte pod tv apple tv ps4 i dekoder a jeśli aplikacje  na moim smart tv przestaną działać będę musiał kupić jeszcze podstawkę z Android tv dlatego dekoder sat z android tv byłby genialny . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj do końca co piszę.  Mam np.HBO Go  w TV i dekoderze. Wiesz ile razy skorzystałem z dekodera, aby HBO Go oglądać? 0...  Jak ktoś zainwestował w dodatkowe pudełko na Androidzie aby mieć aplikacje do oglądania na TV, bo w TV ich nie posiadał, to je odłaczy i schowa do szafy bo w dekoderze nagle dostał Netflixa? Raczej nie.

Zanim aplikacje Ci przestaną działać w TV, to 2 razy zmienisz odbiornik. Mam tv jeszcze z 2013 roku i aktualizacje są cały czas. To jest ponad 6 lat, a od 3 miesięcy zastanawiam się czy warto zmienić tv, bo w tym wszystko mam, działa super, a 4k do dzisiejszej oferty jest mi zbędne. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgraniczmy Panowie 2 kwestie.

1. To, że dołączono apkę to bardzo dobrze. Pewnie komuś się przyda. Wolność wyboru.

2. To postawa abonenta , który powinien recenzować usługę faktycznie do potrzeb , a nie na zasadzie "super, kupuję zanim do mnie dotrze , ze to głupota". to z kolei powinno być asumptem w kolejnych działaniach operatora. Np. dostosowania ceny do popytu.

Wiemy, że VOD i tv live to 2. światy. W VOD z dzisiejszej oferty nic nam jutro nie przepadnie, zaabonuję kiedy będę zainteresowany, będą atrakcyjne treści czy okresowo chcę sprawdzić co nowego i po prostu będę/dziemy mieć czas na oglądanie.....i najważniejsze WYŁĄCZYĆ.

Rozumiem tu Netflix, że w tej formie usługa musi być droższa. A nawet droga.

Jednak , gdy pośrednik związując nas abonamentem i koniecznością płacenia za dostęp bez względu czy dojdą atrakcyjne treści i czy wyczerpaliśmy już te interesujące żąda ceny niewiele niższych to refleksja jest normą dla każdego myślącego. I to raczej przejaw słabej postawy negocjacyjnej PC+.

Jak sobie wyobrażę, ze za np. Wiedżmina ( + jakaś ilość pozycji, policzalna przecież bo gros filmów i seriali to poziom wczorajszych The Sisterhood na C+) )musiałbym płacić 2 lata i to bez względu czy N zechce coś w tym czasie wrzucić ciekawego to obraz głupoty przysłania horyzont.

 

Mnie zaproponowano prze ICA zwyżkę Comfort+  z 14,99 na ofertę z Netflixem (no i obowiązkowo C+, który mi przecież zbędny gdy będzie N)  na 132,99.

Dr Strosmajer miał na to opinię. Decydenci z wyższych pięter "plusa" na Sikorskiego pewnie nie muszą korzystać z windy.

Edytowane przez zuzik1111
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...