Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to po co piszesz co mówił konsultant, jakbyś tego nie widział?

Cytat

Jesteś naszym Abonentem i chcesz zacząć korzystać z Netflix?Przedłuż umowę lub rozszerz swój pakiet i oglądaj swoje ulubione filmy i seriale.Masz już Netflix? Przenieś Netflix do nas i płać wygodnie rachunki w jednym miejscu!

 

Chcesz 30 dni za darmo to wejdź na netflix.com i może akurat trafisz, czasami nadal test się pojawia...

Oferta jak widać jest gotowa, kwestia aktywacji aplikacji na dekoderze, ale z takimi warunkami raczej chyba nikt na to specjalnie nie czeka.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=36324]_Artek_[/mention] ja pamiętam jak na ŚBN otrzymywało się TV ale przyszło ITI (krwiopijca) z panem Edkiem od kontentu premium pay-tv i skończyły się promocje. Do dziś nie jestem w stanie ogarnąć dla czego była fuzja Cyfra+HD z "n" bo miało być super hiper 6 mln abonentów a tu po 6 latach jest 6 mln widzów.
 
Owszem CP nie jest odnośnikiem do PC+ ale mają swoją strategie i prze parenaście lat bez LM i LE udało im się przeżyć na tym samym poziomie abo w portfolio


Ja podpisujac pare lat temu pierwszą umowę sat nawet nie myślałem o nc+ ze względu na zamieszanie z cenami przy fuzji o których to cenach mówiła cała Polska ale jeśli chodzi o obecne praktyki to to co robi cyfrowy Polsat z aneksami do aneksów to jest chore dlatego im podziękowałem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do tych "baranów" na stołkach w końcu coś dotarło... choć wątpię bo u nas będzie podobnie jak we Francji. Jak można zaoferować pakiet TV za 180zł na dekoderze 4K... a w nim Netflix bez 4K? :) Tooo jest kabaret. Mało tego Netflix "luzem" jest z umową bez ramy czasowej a tutaj na 24 mies. Aaaaaa już nie wspomnę o tym że tylko kolejny "baran" da się naciągnąć na umowę za 150 lub 180zł... gdzie jakość pozapychanych do granic możliwości transponderów jest TRAGICZNA... :/ 

Nie chce obrażać abonentów platform satelitarnych bo wiadomo są też ci od oferty sportowej... ale kto dziś ma czas oglądać to wszystko, w tak tragicznej jakości  i za taką CHORĄ cenę?

Mam nadzieje że to padnie zanim w ogóle powstanie...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W Strefie CANAL+ pojawiła się duża zakładka z logiem NETFLIX. Aktualnie w niej:

Nie posiadasz Netflix w swoim pakiecie. Wybierz zakładkę POSZERZ SWOJĄ OFERTĘ i zobacz inne oferty jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Oczywiście, w zakładce POSZERZ OFERTĘ brak ofert z NETFLIXem. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 godzin temu, bugmenot napisał:

4K i Wifibox był w regulaminie pakietu Extra i Netflix, który tutaj ktoś dawał.

Jest też WifiPREMIUM BOX+ w tym regulaminie - czyli cały sprzęt oferowany obecnie. Pewnie nie ma to nic wspólnego z dostępnością aplikacji NETFLIX na dekoderch. 

 

Z informacji uzyskanych od operatora, usługa będzie dostępna na dekoderze ultraBOX+ 4K. 

 

EDIT. Na stronie nie zniknęły promocje do dziś i oznaczone BLACK WEEKEND, a pojawiły się oferty z NETFLIX - nam już znane wcześniej.

*Przy superpremium 4K NETLIX jest napis, że NETFLIX w prezencie na 12 miesięcy w jakości 4K na 4-ech ekranach, potem cena wzrasta z 139.99 do 182.99 miesięcznie. 

* przy Comfort+ z CANAL+NETFLIX (89.99 przez 6 miesięcy, potem 132.99)  i Extra+ z CANAL+NETFLIX (99.99 przez 6 miesięcy, potem 142.99) , że na 6 miesięcy w prezencie NETFLIX i na 2-óch ekranach w HD. Możliwość dokupienia opcji 4K NETLIX do tych pakietów.  

 

Możliwość wyboru sprzętu - tylko ultraBOX+4K. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa NETFLIX dostępna będzie jak na razie tylko na dekoderach 4K UltraBox+ z serii ITCA produkcji Technicolor. Natomiast jeśli Abonent ma dekoder 4K UltraBox+ z serii JADA produkcji ADB, to może go bezpłatnie w punkcie CANAL+ wymienić na dekoder z serii ITCA.

 

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szaleństwo z tą dostępnością na dekoderach ?. Na plus, że jednak minimalna oszczędność na umowie z Netflixem na 2 lata będzie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa informacja ;)
 
"""Od 4 grudnia usługa Netflix będzie oferowana klientom Platformy Canal+ korzystającym z dekoderów 4K UltraBOX+. Zostaną one automatycznie zaktualizowane, Netflix będzie dostępny w menu i na kanale 222. W 2020 roku usługa ma być obsługiwana także przez kolejne dekodery z oferty Platformy Canal+. Abonenci Canal+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto na Netfliksie, w tym drugim wariancie zachowają swoje wszystkie ustawienia i pełną historię konta""
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem o ofertę netflixa i co usłyszałem: 

Oferta jest dostępna przy podwyższeniu pakietu. Netflix jest wtedy integralną częścią pakietu podstawowego.

 

Jak napisałem że mam superpremium+ i nie mam co podwyższyć to:

Będzie to podwyższenie na pakiet Superpremium+4K z Netflix

 

Na pytanie o uruchomienie jako opcja dodatkowa:

Nie mamy takiej możliwości. Oferta może być tylko w pakiecie podstawowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...