Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Emil.1603 ceny są takie jak istniejące pakiety + Netflix

Superpremium 4K teraz kosztuje 139,99 zł, z Netflixem 182,99 czyli dopłaca się cenę środkowego planu Netflix Standard (43 zł) kupionego bezpośrednio.

Tyle, że dają darmowe miesiace, ale Tobie odchodzi możliwość zrezygnowania w dowolnym momencie...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś nie wiemy jak będzie wyglądał ten Netflix  na dekoderze,  nie wiemy jak będą wyglądały ewentualne bonusy dla tych którzy już mają netflixa.  Jedno jest pewne cena Netflixa dla nowych abonentów jest atrakcyjna.  Zauważcie ,że niektórzy  z nowych abonentów kupując pakiet Superpremium otrzymują Netflixa na rok za darmo.  Po roku będzie płacił za tę usługę ok. 43 zl. co  przy umowie na 24 miesiące daje kwotę okolo 22zl.  miesięcznie. Oczywiście jest wiele niewiadomych choćby z ilu urządzeń będzie można korzystać.  Poczekajmy cierpliwie na szczegóły bo w nich jest diabeł pogrzebany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dartman Będzie można korzystać z dwóch urządzeń, tak jak w normalnej usłudze, niczym to się nie różni...

Oferta Superpremium 4K z Netflixem podana na stronie C+ wychodzi trochę ponad 1000 zł więcej niż obecna gdzie masz 139,99 zł + 6 miechów za 49,99 zł i to jest właśnie cena 24 mies. Netflixa bezpośrednio ;).

Samo Superpremium 4K: 6*49,99 + 18*139,99 = 2819,76 zł
Superpremium 4K + Netflix: 12*139,99+12*182,99 = 3875,76 zł

 

Nic tutaj "za darmo" nie ma...

Może przedłużający umowę dostaną jakieś lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy od 3 grudnia będzie to jedyna "oferta świąteczna" czy może obecną przedłużą do świąt. Bo jeżeli nie to chyba każdy kto się jeszcze zastanawia to decyzję już chyba podjął. :)

 

Mam nadzieję, że będzie można dobrać Netflixa, np. na jeden miesiąc. Wydawanie kolejnych ponad 40zł miesięcznie za kolejną opcję dodatkową przez x miesięcy jakoś sobie nie wyobrażam, bo  na oglądanie tv mam coraz mniej czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Netflixa to głównie osoby ktore porzuciły telewizję bo uznały ze nic tam nie ma albo tacy dla ktorych jest to uzupelnienie oferty tv ale ważne że bez przymusu. Oferta pc+ nie spelnia ani jednego warunku. Skoro mają problemy z naturalną sprzedażą to i ten wypasiony zestaw będzie z mizerna sprzedażą. A jak się okaze ze i oferta okrojona yo wogole będzie lipa

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prezencie to nie, ale zawierając umowę na dwa lata to chociaż 2-3 miesiące mogłyby być rzeczywiście gratis, a z superpremium wychodzi 1:1 jakbyś sobie sam płacił za Netflixa ;D.

No chyba, że dadzą plan 4K, ale wątpię, nawet w .fr jest dopłata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co fani Netflixa w PC+ nosy wam zrzędły na kwintę ? Przypomnę wam ze RP przez "zabojadow" traktowana jest jak by była ich kolonią. Myślą że jak dopiszą 4K na kanale i dołączą jakiś Netflix to zaraz będą walić do salonów i zapychać infolinię sprzedażową ?

 

To było do przewidzenia niestety 

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Odnosząc się do wypowiedzi wyżej, czy ty myślisz, że każdy fan jak to nazwałeś chce ofertę łączoną z PC+? O tusz nie i woli Netflix osobno, wolność panie wolność bez podpisów. ☠️

A i jeszcze coś... to tv sat kuleje, a nie serwisy internetowe, samo oglądanie bez reklam i w dowolnej chwili czyni z takich usług prawdziwe premium, tak, tak nie inaczej panie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa ze śmiechu aż poplułem monitor... hahahaha...  :rofl:  Wiedziałem że to będzie jakiś kabaret ale że aż TAKI? hahahahaa...

Niech mi ktoś powie dla kogo to jest...? To jest tak jak by "pani lekkich obyczajów" ktoś zaproponował kupno majtek...  :rofl:

Ludzie którzy kupują sVOD robią to po to aby uciec od tych chorych wysokich ABO i aby oglądać co się chce i kiedy chce. Masz VOD to z satelity albo tylko tykasz kanały podstawowe albo sport.

Ja to miałem nadzieje że to skończy trochę jak użytkownik po podziale pakietu z 4K (30zł za 2 urządzenia w 4K). Aaaaaaa tak wydajesz 180zł... i na dekoderze 4K... nie masz 4K.

Czy to jest normalne??
 

Edytowane przez herman78
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dla mnie ta cała współpraca PC+ & NETFLIX dla zwykłego zjadacza chleba w cenie za 180 zyla jest nie do zaakceptowania. Może kilku "podjaranych" się na to skusi podpisując "cyrograf" z PC+ ale tak jak napisał kolega Ci co korzystają z Netflixa cenią sobie "wolniść". Bo przypomnę też wszystkim ze do ceny abo i subskrypcji trzeba płacić haracz za najem super hiper dekodera 4K + opłata aktywacyjna ale za co opłata aktywacyjna to ja nwm.

 

Standard PC+ liczy na "łosi" ktorzy wpadną w sidła

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ ja pamiętam jak na ŚBN otrzymywało się TV ale przyszło ITI (krwiopijca) z panem Edkiem od kontentu premium pay-tv i skończyły się promocje. Do dziś nie jestem w stanie ogarnąć dla czego była fuzja Cyfra+HD z "n" bo miało być super hiper 6 mln abonentów a tu po 6 latach jest 6 mln widzów.

 

Owszem CP nie jest odnośnikiem do PC+ ale mają swoją strategie i prze parenaście lat bez LM i LE udało im się przeżyć na tym samym poziomie abo w portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...