Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Nie wiem z czego się śmiejesz. Oferta programowa obecnie składa się ze znanych i lubianych pozycji, czyli oglądanych. Natomiast przerywanie audycji w celu emitowania reklam pozwala utrzymać widownię, której przy reklamach emitowanych między programami było coraz mniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale to nielogiczne,przerywanie filmów reklamami zawsze działa odwrotnie widownia ucieka i szuka kanału gdzie można jakiś film zobaczyć bez reklam.Tym bardziej,że jest to kanał płatny.....takie coś to oczywiście tylko w Polsce. :wink:Nie wiem czy byłeś kiedyś w jakimś kraju zachodnim bo u nich po prostu ludzie wiedzą za co płacą,płatne kanały nie są przerywane reklamami.A Polacy są robieni w balona i płacimy za oglądanie reklam no chyba,że tobie to nie przszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej nazwał to dostosowaniem się do widza.

Chyba żartujesz wcześniej kanał nie dość,że był atrakcyjnieszy programowo to jeszcze nie był przerywany reklamami.Dzisiaj ramówka do niczego pełno reklam.....ogólnie dno a ty nazywasz to dostosowaniem do widza? :lol2:

Nie, nie żartuję. Polacy wielokrotnie udowadniają, że kochają powtórki.
Wybacz ale to nielogiczne,przerywanie filmów reklamami zawsze działa odwrotnie widownia ucieka i szuka kanału gdzie można jakiś film zobaczyć bez reklam.
Ty może tak robisz. Ja jak chcę obejrzeć film, to reklamy nie są mi straszne, ba, czasem są przydatne, jeśli nie chce się niczego stracić. Nie uogólniaj oferty programowej i działania reklam na widza do tego jak ty to odbierasz, bo jednak wszelkie badania pokazują, że Polacy kochają powtórki, a mimo reklam, pozostają przy danej stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność KP na nieszczęście jest wciąż wysoka z jasnych przyczyn. Spostrzeżono się, że na kultowych filmach można zarobić jeszcze więcej, dlatego seriale wylatują, a na ich miejsce plasują się: ,,Vabank", ,,Vabank II, czyli riposta", ,,Seksmisja", ,,Pułkownik Kwiatkowski", ,,U Pana Boga w ogródku" i ,,Filip z konopi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Kino Polska jest tak słaby, że nie mam słów nawet. Stoczył się niczym TVP Kultura. Kilkanaście razy w miesiącu są powtarzane jedne i te same filmy i seriale. Nie ma niszy, jak było niegdyś.

To mają nadawać non stop premiery? Nie wiedziałem, że Polska ma do tego stopnia rozwiniętą kinematografię. Kino Polska pod względem schematyczności czy powtarzalności filmów nie odbiega specjalnie od kanałów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino Polska mogłoby dla urozmaicenia pokazywać też jakieś filmy stworzone w koprodukcji polskiej albo z polskimi aktorami. Troche tego było. Mogliby zrobić jakieś pasmo Kino Polska Muzyka na antenie KP. Tylko w sumie po co jak oglądalność i wyniki finansowe mają dobre to po co się starać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają nadawać non stop premiery? Nie wiedziałem, że Polska ma do tego stopnia rozwiniętą kinematografię. Kino Polska pod względem schematyczności czy powtarzalności filmów nie odbiega specjalnie od kanałów filmowych.

Nie. Nie mają nadawać cały czas premier. Jest do dyspozycji mrowie innych produkcji, które niegdyś były nadawane w KP (m. in. z wytwórni "KADR"). Klasyczna kinematografia jest obficie bogata, tylko rzadko która tv się nią dziś interesuje.

Kino Polska pod względem schematyczności czy powtarzalności filmów nie odbiega specjalnie od kanałów filmowych.

Taa. Konkretnie jakie kanały brałeś pod uwagę? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały emitują powtórki, zwłaszcza te z ograniczoną ofertą programową. Do nich należy Kino Polska, chociaż to i tak nie usprawiedliwia obecnej oferty programowej, która nie jest wystarczająco dobra. Przede wszystkim brakuje wielu znanych i popularnych filmów, które nieraz były emitowane na kanałach ogólnodostępnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim brakuje wielu znanych i popularnych filmów, które nieraz były emitowane na kanałach ogólnodostępnych.
Nie mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem. Właśnie teraz wyświetlają same znane tytuły i takowe przeważają. Dobrym wzorem są kanały z portfolio CANAL+, jednak oni również ograniczyli się do nadawania filmów 70's, 80's, 90's i '00.

 

@arczi1280

W kolejne odcinki seriali ,,Stawka większa niż życie" i ,,Czterej pancerni i pies" jest wyposażona TVP na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejne odcinki seriali ,,Stawka większa niż życie" i ,,Czterej pancerni i pies" jest wyposażona TVP na wyłączność.

 

Pomimo to TVN7 emituje wszystkie odcinki "pancernych" a TV Puls "Stawki większej niż życie". Więc i Kino Polska mogła by porozumieć się z TVP i emitować całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten fakt nie przeszkadza TV PULS i TVN 7 w emisji wszystkich odcinków wspomnianych seriali. A nawet jeśli nie mają praw do całej serii odcinków i nie potrafią ich wykupić, to czy jest to powód żeby co chwilę wznawiać emisję tych samych odcinków ? Przecież oni to puszczają na okrągło i to już przynajmniej od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...