Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że obcięli obraz do 16:9.

 

Tutaj jest zwiastun porównawczy przed i po rekonstrukcji, jak widać proporcje oryginalnego materiału są 4:3:

http://www.youtube.com/watch?v=26MT0KUtTtM

 

Tutaj zap z tego zwiastuna:

http://img541.imageshack.us/img541/3835/miszwiastun.jpg

 

A tutaj zap z TV4:

http://img109.imageshack.us/img109/2306/mistv4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien, iż film ,,Miś" został zrekonstruowany w 2011. Jeśli tak, to pewnie nie do końca, gdyż "Kino RP" onegdaj nie informowało o odświeżeniu tegoż filmu.

 

@belzebiusz, będziesz mieć kolejną szansę na obejrzenie filmu ,,Miś" (być może w wersji oryginalnej), bowiem w Kino Polska niebawem zaczną się maratony z tym filmem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TV4 w czerwcu 2013 roku:

Pod ścianą [2011] / Zaginiony skarb [2003] / Mroczne niebo [2009] / Eksperyment [2001] / Lochy i smoki: Klątwa Smoka [2005] / Najlepsi z najlepszych [1989] / Najlepsi z najlepszych 2 [1993] / Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu [1995] / Najlepsi z najlepszych 4: Bez ostrzeżenia [1998] / Świntuch [1981] / Świntuch - następnego dnia [1983] / Świntuch 3: Zemsta [1985] / Siostry [2005] / Pod presją [1997] / Szczury [2002] / Repli-Kate [2002] / Pościg [2000] / Złowieszczy szczyt [2003] / Przywódca [1997] / Zastępstwo [2000] / Weekendowa uwodzicielka [2010] / W sieci pożądania [2011] / Mel [1998] / Niezwykła eskorta [1978] / Lenny - cudowny pies [2004] / Fuksia - mała czarodziejka [2010] / SOS dla Tokio [2003] / Magiczne buty 2 [2005] / Słodycz zemsty [1998] / Kung Fu Master [2009] / Planeta małp [2001] / Koszmarne wizje [2006] / Dzień sądu ostatecznego [1999] / Był sobie złodziej [1996] / Nietoperze: Krwawe żniwa [2007] / Rozstanie [1998] / Potwór [2006] / Patton [1970] / Lake Placid 2 [2007] / Lew [2003] / Zagadka jaskini [2006] / Serce smoka [1985] / Ranczo nadziei [2004] / Uśmiech Mony Lizy [2003] / Dirty dancing [1987] / Nieszczęścia chodzą parami [2007] / Miś [1980]

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 stoczyło się już na dno - filmy to same powtórki , na antenie seriale to sam powtórki, audycji polskich poza DEKORATORNIĄ i GALILEO brak (nie wiem jak programy miuzyczne można do tego zaliczać)

 

Tv6 to jeszcze gorsze

 

Mam nadzieje ze CP po ich przejęciu coś zrobi z tymi kanałami. Nie wiem jakim cudem ten kanał ma 2-3% udziałów. To już przegięcie. Juz TV TRWAM ma bogatszą ramówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 stoczyło się już na dno - filmy to same powtórki , na antenie seriale to sam powtórki, audycji polskich poza DEKORATORNIĄ i GALILEO brak (nie wiem jak programy miuzyczne można do tego zaliczać)

 

Tv6 to jeszcze gorsze

 

Mam nadzieje ze CP po ich przejęciu coś zrobi z tymi kanałami. Nie wiem jakim cudem ten kanał ma 2-3% udziałów. To już przegięcie. Juz TV TRWAM ma bogatszą ramówkę

rotaplus nie mogę się zgodzić. W sumie jakby popatrzeć Galileo to też produkcja niemiecka,bo Polacy nie robią żadnych materiałów do programu.,więc niczym się nie różni od programu Muzycznego gdzie jest studio i prowadzący. Jednak jest to polski program,gdzie lecą także polskie utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale żarówa na tym napisie. Gdybym miał wybierać to wybrał bym wersję po lewej. Napis ma stonowany kolor i odpowiednią ostrość. Ten po lewej się rozlewa jakby się regulacja nasycenia w tv popsuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od czwartku telewizja TV4 będzie powtarzać włoski serial animowany pt: ''Winx Club'' - emisja o 16:00 i 16:30 i to od trzeciego sezonu (a głównym powodem jest to że TV4 wykupiła odcinki od Nickelodeon który we wszystkich krajach rozpoczyna emisję ''Winx Club'' od czterech godzinnych odcinków specjalnych a później od trzeciego sezonu). Jako ciekawostkę podam że ''Winx Club'' na początku emisji w rosyjskiej telewizji STS miał ponad 60% oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można by nazwać wszystkich nadawców w Polsce, bo żaden nie chce emitować "Dragon Balla". Nie dziwię się nadawcom ogólnopolskim, jednak bardziej przeraża mnie, że do dziś nie zainteresował się nim Cartoon Network. Jedynie AXN Spin wyemitowało wersję "Dragon Ball Kai" i serię "GT" (także w AXN Sci-fi), jednak trzeba przyznać, że to nie wszystko - bardziej zadowalałoby mnie wyemitowanie pierwszej serii "DB", natomiast później pełnego (nie odnowionego cyfrowo) "Dragon Ball Z", bo póki co kolejność w AXN została z [beep] wyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN Spin? Proszę, ich oglądalność oscyluje w granicach kanału Kino Polska Muzyka. Zresztą popełniają te same błędy co TV4. Co do wszystkich nadawców - to jest niestety smutna rzeczywistość naszej TV, gdzie patrzy się tylko na to, co daje najwyższą oglądalność w grupie komercyjnej, a reszta niech spada na bambus.

 

Nasz CN zawsze był ułomny, a przez kontrolę UK - nadmiernie cenzurowany. Jeden z odcinków Young Justice nadal nie został z tego powodu wyemitowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...