Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kino Polska niech się szykuje na poważnego konkurenta,którym jest YOUTUBE.Od kilku dni jest tam dostępnych kilkadziesiąt Polskich filmów a docelowo ma ich być kilkaset i to wszystko za darmo i legalnie,powinno to ucieszyć zwłaszcza ciebie Sentence bo jak wiem to jesteś miłośnikiem Polskich filmów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fenomen oglądalności tego kanału. Non stop sa wałkowane te same filmy i seriale.

Nawet jak sa odnowienie cyfrowe i tak większość nie zauważy tego (przydałoby się HD)

 

To jakiś taki marazm widzów że oglądają po 50 raz to samo i na dodatek z reklamami.

 

Rzeczywiście YOUTUBE staje sięm konkurencją ale czy realną?

 

Prosze popatrzyć na TVP SERIALE czy POLSAT 2 - oglądalność wysoka mimo że większość seriali z tych anten jest w ipli za darmo i bez przerywania reklamami ( to szczeg. odniesienie do Polsatu 2)

 

Widzowie nie umieją korzystac z tych technologii, "łączyć wątki" (mam to w internecie za free to obejrzę - tego nie ma to zobaczę w TV),

Jak ktoś słusznie powiedział: jak mam do wyboru komputer z internetem albo TV to wybiorę TV

13% ludzi nie wie że korzysta ze smartfonów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino Polska niech się szykuje na poważnego konkurenta,którym jest YOUTUBE.Od kilku jest tam dostępnych kilkadziesiąt Polskich filmów a docelowo ma ich być kilkaset i to wszystko za darmo i legalnie,powinno to ucieszyć zwłaszcza ciebie Sentence bo jak wiem to jesteś miłośnikiem Polskich filmów. :wink:
Tak, cieszy mnie to 8) W YouTube znajduje się wiele ciekawszych filmów, aniżeli w Kino Polska. Widać, że widzowie są bardzo mikroskopijnie ambitni, że oglądają w kółko tę samą sieczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w Kino Polska miała miejsce premiera filmu ''C. K. Dezerterzy'' w 16/9 i w cyfrowej rekonstrukcji. A we wtorek o godzinie 22:30 zostanie wyemitowany serial z 1987 roku pt: ''Tulipan'' którego emisja została zakończona na początku lipca. Uważam że stacja powinna wyemitować inne seriale niż ciągle powtarzać filmową biografię Jerzego Kalibabki. Uważam że w Kino Polska powinny pojawić się takie seriale jak ''Droga'', ''Biała wizytówka'', ''Akwen Eldorado'', ''Bank nie z tej ziemi'', ''Radio Romans'' czy ''Ballada o Januszku''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też obserwuję, że ten kanał obniżył "loty" - noty. Cały jego repertuar zamyka się w kilku w propozycjach między innymi wymienionych przez @Sentence. Najbardziej brakuje mi bloków z Polską Kroniką Filmową. Ale cóż! Jak nadawca wie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na pewno nie, bo Kino Polska jest dla mnie u progu dna. Nie jest to telewizja dla widza, który chciałby codziennie zasiąść przed telewizorem i obejrzeć coś nowego z filmowych produkcji, bowiem na okrągło piłują ,,Znachora", ,,Misia", ,,Seksmisję" i dwie części filmu ,,Vabank" :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...