Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Były zapowiedzi Kino Polska HD na styczeń 2009 roku. Od tamtej pory minęło ponad 6 miesięcy. Czy zaniechano pomysłu stworzenia wersji HD kanału emitującego wyłącznie polskie produkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaniechano chyba z tego wzgledu że programów HD było by jeszcze mniej niż na TVN HD, reszta to już Upscal... tym bardziej że obecnie filmy nadają tak nędznie że Upscal to był już jeden mega pixel, dodam jeszcze że masa filmów nadaje w 4;3

Powiecie zapewne że stare filmy z taśm nadają wiekszą rozdziałka niż HD itp... Ale miałem MGM HD i tam czarno białe filmy wyglądaja po prostu kiepsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podepne się w ten temat bo chodzi o kanał Kino Polska.

Na jednym z forum znalazlem

zapodam ostatnie wypowiedzi na ten temat

na trp 11,449 pojawilo sie KINO POLSKA HD !!!!!!!!

na razie bez dostepu dla kart. ale jest system conax i mediaguard

skąd to niby wziąłeś????
skod wiesz co jest kino polska HD
ma racje z tym KPHD----potwierdzam ze pojawil sie kanal KINO POLSKA HD. czasem wyłączają i nie mozna go wyszukac. ale po godzinie znów był w auto wyszukiwaniu.sprawdzcie sami.

Czyli w miejsce kanału Filmbox HD który poszedł na tp Cyfry możemy się spodziewać nowego kanału w HD. Zobaczymy co czas przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakis dowodzik tych [beep]n?? Moze link do tego forum i konkretnego tematu??

Nie żebym coś zmyślił bo nie mam co robić :> ale proszę o Kino Polska HD dowiedziałem się z komentarzy w temacie "Filmbox zmieni parametry nadawania na Hot Birdzie" http://www.dvbnews.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość Anonymous

Jak dla mnie też nie. Myślałem, że to lepszy kanał, ale niestety ciągle lecą powtórki "Domu" czy "Krzyżaków". Jak ktoś lubi polskie filmy i seriale, to dla niego jest pewnie ciekawa stacja. Dla mnie zdecydowanie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dom" i "Krzyżacy" to nie jest żadna rewelacja bo można obejrzeć w innych stacjach. Za to kino OFFowe i etiudy studenckie, które niekiedy są świetne są do obejrzenia tylko w Kino Polska. Cieszę, że w końcu będę miał do tego kanału dostęp bo można tam trafić na prawdziwe perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę, że w końcu będę miał do tego kanału dostęp bo można tam trafić na prawdziwe perełki.

Zgadza się, aczkolwiek mam wrażenie, że poziom Kino Polska ostatnimi czasy obniżył się. Dawniej leciały tam naprawdę dobre, acz zapomniane polskie filmy. Można było trafić na świetne kroniki filmowe, nie emitowane od kilkudziesięciu lat dokumenty. Ostatnio Kino Polska postawiło na bardziej oglądane starocie, tzn. filmy Barei, znane seriale (Dom, Krzyżacy, Wojna domowa). Dużo jest też powtórek. Trochę szkoda. Domyślam się, że to z powodu niskiej oglądalności. Wolałem jednak starsze Kino Polska (to sprzed zmiany logo). Obecnie czuję się, jakbym oglądał kanał należący do TVP. Niedługo pewnie zaczną znowu emitować Czterech pancernych, Klossa i Zmienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeden z lepszych kanalow filmowych w Polsce pokazujacy klasyke polskiego kina uwielbiam ten kanal. Dla wielu mlodych ludzi zwlaszcza dwudziestolatkow zapewne kanal bez wartosci, ale Ja i wiele innych osob wychowalo sie na tych serialach i filmach pewnie dlatego, ze nic innego nie bylo w telewizji :smile: . Powtorki musza byc tak jak na kazdym kanale o takim profilu, zreszta nie ma co sie licytowac dla mnie strzal w dziesiatke i wielkie brawa dla pomyslodawcow kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...