Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do kolegi co posiada Android TV boxa z prośbą aby zainstalował aplikację na swoim boxie i sprawdził czy mu zacina. Po sprawdzeniu odpisał, że mu zacina aż tak bardzo że praktycznie nie da się oglądać. Box to MXQ Pro 4k z Androidem w wersji 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co gdzieś czytalem to Ariss ma tak jak MAG 250 i MAG 255, czyli odcina tylko AV/HDMI.  Niech się jednak wypowie ktoś kto ma fizycznie u siebie ten dekoder, bo ja tylko czytałem że tak jest, a po ewentualnych aktualizacjach oprogramowania może być teraz inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, za ile dałoby się mieć pakiet Korzystny + Więcej Sportu Plus + Pakiet Eleven z internetem do 50 Mbit/s + Multiroom?

Czy muszę po prostu pytać o to swojego operatora od JAMBOX'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztują pakiety podstawowe z plusem i ile kosztuje pakiet więcej erotyki? Nie mogę tego znaleźć na stronie Jamboxa.

 

Czy dekoder MAG255 obsłuży nowe kanały 4K, czy trzeba wymienić dekoder aby z nich korzystać?

 

PS. Ciekawe czy będzie możliwość przejść z pakietu Wielotematycznego HD na nowe pakiety z plusem. Umowę mam niemal świeżą bo była podpisana 11 lutego tego roku.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sławomir Pawłowski napisał:

Czy dekoder MAG255 obsłuży nowe kanały 4K, czy trzeba wymienić dekoder aby z nich korzystać?

Szybki procesor STiH207 650 MHz

Pamięć RAM: 512 MB, pamięć FLASH: 256 MB

Wysoka rozdzielczość HDTV w trybach 1920x1080i oraz 1280x720p

Obraz w standardach MPEG4 (H.264) oraz MPEG2

 

Brak rozdzielczości 4K oraz kodeka HEVC.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam przejść na nowe pakiety podstawowe plus i pakiet z erotyką. Jeśli ktoś zna przybliżone ceny to proszę o podanie. Wiem że u różnych operatorów ceny będą być może nieco inne, ale proszę jeśli znacie ceny podać orientacyjnie. Mój operator jeszcze nowych pakietów nie wprowadził, ale niedługo wprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problemy z dekoderem Jambox HD, problem jest tego typu iż zanika dźwięk na dekoderze i pomaga tylko zmiana ścieżki dźwiękowej. Problem też jest taki że dekoder potrafi się zawiesić i pomaga tylko twardy reset przez rozłączenie napięcia. Co może być przyczyną owego zachowania dekodera i jego nie prawidłowego działania. Może ktoś już miał podobny problem i podzieli się rozwiązaniem pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 10:56, CzarnyKruko napisał:

Witajcie, mam problemy z dekoderem Jambox HD, problem jest tego typu iż zanika dźwięk na dekoderze i pomaga tylko zmiana ścieżki dźwiękowej. Problem też jest taki że dekoder potrafi się zawiesić i pomaga tylko twardy reset przez rozłączenie napięcia. Co może być przyczyną owego zachowania dekodera i jego nie prawidłowego działania. Może ktoś już miał podobny problem i podzieli się rozwiązaniem pozdrawiam :)

 

Na moim dekoderze MAG 255 mam podobnie i do tego okrutnie się zawiesza. Obecnie mam pożyczony od operatora dekoder MAG 250 z pakietem tzw Demo sprzedażowe z full ofertą i się nie zawiesza.

 

Jako ciekawostkę dodam że demo sprzedażowe działa w godzinach 6 - 21 i jest to full pakiet.

Na tym dekoderze z pakietem demowym jest dodatkowo na liście kanałów 2 dodatkowe kanały 4K. jednym jest TravelXP 4K a drugiego nie pamiętam ale jutro dopiszę. Tych 2 kanałów 4K oficjalnie nie ma na razie w ofercie. Są też jakieś kanały testowe ale jest tylko czarny ekran.

 

Dodam też że kanały dla dorosłych Adult Channel i Brazzers Europe mają czasami fatalne bitrate wideo czyli czasami słabą jakość.

 

 Oczywiście na kanałach 4K na dekoderze MAG 250 jest tylko fonia, gdyż ten dekoder nie obsługuje tej rozdzielczości.

 

PS. Nowa lokalna stacja Zebrra.tv jest nawet dość ciekawa. Skąd oni nadają i kto to nadaje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o przejściu z pakietu WIelotematycznego HD na ten pakiet Plus Bogaty? Cena różni się tylko o 5zł, natomiast dochodzi wiele kanałów tematycznych, takich jak Discovery Science, ID, Discovery Historia, Domo+, Kuchnia+, Nicktoons, 13 Ulica, History / History 2, ale odpada np. cały pakiet Filmbox, czy Polsat Sport Fight czy Polsat Sport News i niestety tych kanałów nie ma też w pakiecie dodatkowym Więcej Sportu Plus, można więc powiedzieć, że po przejściu na nową ofertę te kanały traci się bezpowrotnie? Co o tym sądzicie? Pytam, bo moja bliska rodzina korzysta z Jamboxa i pytają mnie o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...