Jump to content

Recommended Posts

Mi również zresetowała się lista w styczniu.

Edited by vafel

Czy dioda na gnieździe rj45 (Mag250) nie powinna przestać mrugać po przełączeniu w stand-by? Wydaje mi się, że kiedyś tak było, ale nie jestem pewny. Mruga bez przerwy jakby mieliło coś cały czas.

Guest emilanowski

Myślałem, że na JPVR problem z przewijaniem zniknął. Niestety, wczoraj na TTV HD (nagranie oczywiście w wersji SD) nie mogłem w ogóle przewinąć nagrania... :sad:

Obym gafy nie palnął, ale czy wiecie jak przegrywać materiały z JB na peceta?

gjon - odpalić pendrive / dysk usb pod Linuxem (np. Ubuntu livecd) albo poszukać programu który daje dostęp do partycji linuxowych z poziomu Windowsa. Nagrania mają cyfry w nazwie pliku, można je odtwarzać np. w programie VLC. Z tym, że nagrania z niektórych kanałów odtwarzają się normalnie, a inne nie działają. Nie wiem od czego to zależy, jakaś blokada chyba.

Guest emilanowski

Ale lipa. Nagranie na Docubox można sobie wsadzić. Nie działają napisy. Jak zwykle coś.

Witam.

Mam o to takie pytania.

1. Czy będziecie w najbliższym czasie wprowadzać do oferty jakiś kanał / treści 4K?

2. Czy będą wprowadzane nowe dekodery obsługujące rozdzielczość 4K?

Pozdrawiam.

Edited by Barti
Skoro zadawane są pytania to na ich końcu stawia się znak zapytania, a nie kropkę. Poprawiono post.

Mam możliwość przejścia do Jambox (Maverick).
Jak ta sieć się spisuje?
To, co widzę to ogromna ilość kanałów w HD. A jaka jest praktyka użytkowania na co dzień?

U mnie po początkowych problemach śmiga cały czas, na szczęście mój operator lokalny dba o to by wszystko działało jak należy, niestety jeżeli chodzi o dekodery Arrisy mają jeszcze stary firmware, nie ma nowych kiosków VOD, i mój lokalny operator nie oferuje kanałów Eleven, ogólnie jestem zadowolony.

Szczerze, to wszystko zależy od lokalnego dostawcy, sprawdź u kogoś znajomego co ma Jambox u tego dystrybutora.

Pozdrawiam.

Nie ma złych opinii na temat sieci Maverick w porównaniu do Inei.
Przyznam, że chcę sprawdzić jak to w praktyce funkcjonuje.
Umowa jest bezterminowa, więc w każdej chwili można zrezygnować.

Edited by Barti
Usunięto zdublowaną treść postu.

Sprawdź i zobacz sam. Telewizja Jambox bynajmniej u mnie jest mega stabilna, obraz żyleta, mega płynność. Kyanit na dekoderach jest bardzo ładny, płynny, ale nagrania na niektórych USB szaleją. Nagrywarka jPVR to duży plus. Biblioteka VOD się bardzo poprawiła. Brakuje mi tylko ustawień w dekoderze, takich jak czas automatycznego wyłączenia, oszczędzanie energii. Szkoda, że nie ma opcji HDMI-CEC...
Podczas nawet dużej burzy nie występują problemy z odbiorem kanałów przesyłanych do SGT światłowodem, te satelitą mają lekkie zniekształcenia.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Bardzo pozytywne rozszerzenie - mam teraz 5 dni na JPVR na przechowywanie nagranego materiału. Właśnie tylko tego małego dodatku mi tu brakowało, bo dotychczasowe 3 dni (nawet podzielone później na godziny) zwykle okazywały się zbyt krótkim terminem na zobaczenie odłożonych na później materiałów.

Dziękuję za wprowadzanie takich zmian :)

Orientuje się ktoś czy można oglądać Jambox za pomocą własnego klienta np. Kodi? Albo ewentualnie jak jest jeden STB czy można wykorzystać Kodi z jakąś wtyczką jako drugi odbiornik? Pozdrawiam.

Dzięki za szybką odpowiedź. :) W takim razie to nie dla mnie, nie wpakuję się w STB niewiadomego pochodzenia, mam dość po nc+.

Czy w Jambox dostępne są programy radiowe?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

up

Programów radiowych jest 9 w usłudze Radio HD.

Są to:

Jedynka,

Dwójka,

Trójka,

Czwórka,

Radio Maryja,

RMF FM,

RMF CLASSIC,

RMF Maxxx,

Radio ZET.

Ponadto są dostępne wszelkie stacje muzyczne (chyba ponad 20).

Witam.

Ja jestem nowym abonentem Jamboxa i jestem zawiedziony jakością obrazu na kanałach HD.

Obraz klatkuje i są problemy z dźwiękiem przy zmianie kanałów. Może macie jakieś pomysły jak to naprawić? Czy trzeba pisać reklamacje do operatora?

Mam CyfrowyPolsat i Jamboxa. Jakość na Discovery na dekoderach Jamboxa to żyleta, o wiele lepiej niż CP.

Problem więc leży po stronie operatora. Podaj więcej informacji, jakie sprzęty masz zainstalowane, jaki Internet, dekodery.

Dzięki. Reklamacja zgłoszona, czekam na odpowiedz. Zobaczymy, co z tego będzie.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Jak realizowane jest połączenie do Ciebie? Mieszkasz w domu jednorodzinnym? Bloku? Jeżeli w bloku to ile kabli idzie do mieszkania, jakie masz urządzenia? Może to coś pomoże, bo jak na razie to wróżę z fusów.

Mieszkam w bloku.Z klatki podciągnięty jest światłowód do mieszkania jednym cienkim kablem pomarańczowym do puszki.W mieszkaniu jest dwa komputery i cztery smartfony

Edited by Arczi84