Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Tomo21 napisał(a):

A jako nowy abonament lepiej brać te pakiety standardowe czy pakiety plus? Czemu w ogóle ma służyć to, że są dwie osobne pakietyzacje dla nowych abonentów? 🙄

W zasadzie to nie masz wyboru. Wszystko zależy jakie pakiety oferuje twój lokalny dostawca Jambox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów Webcamera HD czy Twoja TV HD nie ma w Bogatym a są w tańszych pakietach. To jest chore. Tak kombinują z tymi pakietami że chyba to wyrzucę. Jest TV Toya ?

Gdzie Wydarzenia 24 ? Obecnie by oglądać ten kanał tylko dla niego trzeba korzystać z anteny naziemnej.

A myślałem że płacąc za Jambox mogę ją zlikwidować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomo21 napisał(a):

A jako nowy abonament lepiej brać te pakiety standardowe czy pakiety plus? Czemu w ogóle ma służyć to, że są dwie osobne pakietyzacje dla nowych abonentów? 🙄

Pod względem oferty kanałów lepiej wziąć pakiety Plus. Zawierają więcej kanałów i są tańsze niż pakiety SGT. Pakiety Plus pojawiły się po przejęciu przez Vectrę i są odpowiednikiem ich pakietów, Bogaty=Platynowy, Korzystny=Złoty i Podstawowy=Srebrny. Przez większość lokalnych operatorów są one bardziej promowane i częściej proponowane abonentom. Jednak pakiety SGT dalej są w ofercie przez to, że nie wszyscy abonenci przeszli na nowe. Tak samo jest w Multimedia, niektórzy przeszli na pakiety Vectry a reszta została z pakietami StartBox-MaxBox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Jambox Plus jak i Vectry to koszmarne braki. Brak większości kanałów Polsatu, Viasat Explore, E, SciFi, TVP World, JimJam, Novelas i wielu innych, rozrzucenie kanałów Eleven po różnych pakietach (w Sport na Ostro Eleven 2, a w Platynowym (bogatym) Eleven 4), Polsat News 2 i TVN BiS w niższych pakietach niż Polsat News i TVN 24, kanały takie jak Romance TV czy MiniMini w niższych pakietach niż bardziej podstawowe Polsat Cafe, Polsat Play.

Moim zdaniem pakietyzacja jest do ujednolicenia, gruntownej przebudowy. Czemu właściciel Jamboxa nie próbuje dogadać się z nadawcami kanałów dostępnych w Evio, Polsatem i innymi? Utworzenie jednej pakietyzacji to jedyna opcja na to, aby kanały z pakietów Podstawowych znalazły się w pakietach Plus. W Vectrze pakietów bym nie ruszał (poza małymi wyjątkami), ale w Jambox nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bingo TV Właścicielem Jambox jest Vectra, więc dlaczego Vectra miałaby dodawać do oferty Jambox kanały których sama w swojej ofercie nie oferuje? Jedyną różnicą pomiędzy ofertą Vectry a pakietami Plus są kanały Polsatu, w Jambox w pakietach Plus są wszystkie kanały (w tym Polsat Games, Polsat Rodzina, Polsat Seriale, Polsat Sport News i Fight) których w Vectrze nie ma. Dodanie kanałów których nie ma w pakietach Plus a są w SGT i Evio spowodowałoby wzrost cen tych pakietów, a obecnie ludzie raczej rezygnują z telewizji albo przechodzą na tańsze pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2024 o 18:53, Mtv napisał(a):

Wszystkie te kanały są dostępne w Jambox w pakietach Plus

Tak, ale z tego co słyszałem nie są dostępne w TV Smart.

Ogólnie pakietyzacja Jambox to koszmar-czasami myślę czy nie zrobić w Google Sheets wykresu w jakich pakietach jakie kanały są dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomo21 napisał(a):

Trochę śmieszne jest to, że można sobie ułożyć własną listę kanałów, ale tylko 100 ;)

To się ciesz że jest chociaż te 100. Co jest przeszkodą żeby było z 4-5 pakietów a nie Wielotematyczne , Plusy itd. Mając drogi pakiet Bogaty nie mam dostępu do np. Webcamera TV , ITV Region , Twoja,TV HD , Toya TV. A są te kanały w znacznie tańszych pakietach. W Canal+ czy Polsacie nie ma takich cyrków z pakietyzacją.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kobi666 napisał(a):

To się ciesz że jest chociaż te 100. Co jest przeszkodą żeby było z 4-5 pakietów a nie Wielotematyczne , Plusy itd. Mając drogi pakiet Bogaty nie mam dostępu do np. Webcamera TV , ITV Region , Twoja,TV HD , Toya TV. A są te kanały w znacznie tańszych pakietach. W Canal+ czy Polsacie nie ma takich cyrków z pakietyzacją.

Tak samo Viasat Nature, większość MTV, JimJam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak: drogo. 

Dziś byłem z rodzicami podpisać umowę, to w sumie iedna z dwóch kablówek w ich mieście. 

Pakiet Bogaty + internet 250 megabitów = 123 zł miesięcznie. 

Drogo, biorąc pod uwagę, że w bogatym nie ma tak naprawdę wszystkich "normalnych" kanałów tylko są w dodatkach typu "więcej sportu", "więcej muzyki" itp.

Jakby to wszystko było razem za tyle i internet z 500 to bym zrozumiał taką cenę.

C+ w promocji 6×24 plus 18x49. HBO nie pamiętam za ile. 

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Tomo21 napisał(a):

Drogo, biorąc pod uwagę, że w bogatym nie ma tak naprawdę wszystkich "normalnych" kanałów tylko są w dodatkach typu "więcej sportu", "więcej muzyki" itp.

Pakiety Plus w tym pakiet Bogaty zawierają większość kanałów z pakietów Więcej. Pakiety Więcej są dostępne tylko dla abonentów pakietów Wielotematycznych od SGT. W pakiecie Bogatym z tych pakietów brakuje tylko kanałów AMC, CBS Europa, Sundance TV, CBS Reality, JimJam Polsat, 2X2 oraz połowy paczki kanałów MTV. Wszystkie inne kanały z pakietów Więcej są już dostępne w pakiecie Bogatym, więc nie ma możliwości zakupu do niego pakietów Więcej.

Cenowo jest drożej niż u większości ogólnopolskich operatorów ponieważ lokalni nie są w stanie zaoferować tak niskich cen przy mniejszej liczbie abonentów. Jednak nie jest źle, za Internet 250 MB/S + telewizja pakiet Bogaty po 123 zł to taniej niż u ogólnopolskiego operatora Orange, gdzie za internet 300 MB/S z pakietem Optymalnym, Komfortowym i opłatami za dekoder i router WiFi wychodzi 135 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja patrzę w porównaniu do swojego pakietu z UPC to cenowo jest przepaść. Mam internet 750 plus najwyższy możliwy pakiet bez premium i mam taniej.

A co do pakietu Bogatego to nie zawiera on też kanałów sportowych np Eurosportu 2, GameToon czy Polsatów Sport 2 i 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomo21 napisał(a):

A co do pakietu Bogatego to nie zawiera on też kanałów sportowych np Eurosportu 2, GameToon czy Polsatów Sport 2 i 3. 

Ciekawe czym się kierowali stosując taką nazwę i na czym ona polega przy założeniu że w Polsat Box kanały Polsat Sport 2 i 3 są w najniższym pakiecie. :)

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 16:16, Tomo21 napisał(a):

No ja patrzę w porównaniu do swojego pakietu z UPC to cenowo jest przepaść. Mam internet 750 plus najwyższy możliwy pakiet bez premium i mam taniej.

A co do pakietu Bogatego to nie zawiera on też kanałów sportowych np Eurosportu 2, GameToon czy Polsatów Sport 2 i 3. 

Tu prawda. Jak ktoś lubi sport to obowiazkowo do Bogatego musi dokupić dodatkowy pakiet z tymi sportowymi kanałami. Co ciekawe niby promocyjna cena jest na 12 miesięcy, a ja mam tą promocyjną cenę cały czas. Albo się zapomnieli albo mają wywalone, skoro mój operator już nie oferuje dla nowych i przedłużających pakietów Jambox. Słabe jest też to że w mając w pakiecie Bogatym + sport Eleven 2 i 4, jakbym chciał dokupić jeszcze paczkę Eleven to cena się nie zmniejsza mimo że de facto połowę paczki już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...