Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na stronie Jambox pojawiła się informacja o pakietach o nazwie Pakiety Świetlne, które są odpowiednikiem pakietów dostępnych w Telewizji Światłowodowej. Wszystkie kanały, które są dostępne w Telewizji Światłowodowej, a nie ma w Jambox są zapisane przy pozycji 9999:
https://www.jambox.pl/lista-kanalow-eksport?tid=88
 

Informacja o kanałach jest również dostępna po wybraniu na stronie Jambox opcji Lista Kanałów, gdzie również są zapisane przy pozycji 9999:

https://www.jambox.pl/lista-kanalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te Pakiety Świetlne pojawią się w ofercie Jambox to zrobi się już spory bałagan w kanałach. Byłyby już dostępne cztery różne pakietyzacje:

- Pakiety Podstawowe (najstarsze pakiety w Jambox)

- Pakiety Podstawowe Plus (odpowiedniki pakietów Srebrny, Złoty i Platynowy od Vectry)

- Pakiety Na Start (zawierają wszystkie kanały z DVB-T i FTA)

- Pakiety Świetlne (pakiety dostępne obecnie w Telewizji Światłowodowej od Evio)

Wszystkie pakiety zawierają różne kanały, np. kanały AXN są dostępne w pakietach podstawowych i podstawowych plus ale w pakietach świetlnych ich już nie ma. Ale np. kanały SCIFI czy MixTape są dostępne w pakietach świetlnych a w pozostałych pakietach nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w Jambox dostępny jest nowy kanał Alfa TVP, który dostępny jest na pozycji 288. Kanał jest dostępny w Pakietach Podstawowych Plus od pakietu Podstawowego. Do jakości HD zostały podniesione kanały TVP Rozrywka - pozycja 125, TVP Historia - pozycja 126 oraz TVP Seriale - 243. Dodatkowo wczoraj Jambox zaktualizowała swoje logo na profilu na Facebooku z Jambox na Jambox Telewizja Światłowodowa, najprawdopodobniej ma to związek z połączeniem Jambox i Evio Telewizja Światłowodowa.

Edytowane przez Mtv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oprócz kanałów TVP do ofert zostały dołączone:

Fan Klub - pozycja 221

WTK HD - pozycja 609

Pakiety Jambox i Telewizji Światłowodowej na pewno nie zostaną połączone, ponieważ obecnie rozwijane pakiety Jambox są tymi samymi pakietami, które oferuje Vectra. Najprawdopodobniej Telewizja Światłowodowa również wprowadzi pakiety Vectry tak jak to zrobił Jambox po przejęciu przez Vectrę, a stare  pakiety nie będą już rozwijane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Bogaty i tych kanałów TVP nie mam. Tak kombinują że nie ma możliwości mieć wszystkich kanałów chociażby człowiek płacił 300 zł/m.

Mam Bogaty i tych kanałów TVP nie mam. Tak kombinują że nie ma możliwości mieć wszystkich kanałów chociażby człowiek płacił 300 zł/m. Dlaczego kanały informacyjne są około kanału 110 a np. Wydarzenia 24 są na 140 ? Takiego śmietnika nie da się spokojnie oglądać. Dajcie ludziom możliwość ułożenia swojej listy na Smart jak na Arris 1-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe dlaczego nie ma na dekoderach Smart kanałów takich jak m.in. Webcamera , TVT , WTK i innych ? Rozumiem już że poza domem ale w sieci domowej operatora to jakiś absurd. Licencja niech już ogranicza poza siecią domową ale za te kanały się płaci !

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
22 godziny temu, cidik napisał(a):

u mnie lokalny operator internetu zrezygnował z Telewizji Światłowodowej, czyli po nowemu Jamboxa od Vectry... podpisał umowy z nadawcami i oferuje swoją telewizje

U mnie lokalny operator też chyba rezygnuje z Jambox bo wprowadził swoją ofertę telewizyjną. Pakietyzacja podobna do tej z Jambox ale brak m.in. wszystkich kanałów Disney, NGC czy FOX oraz kanałów premium innych niż Filmboxy (jeśli można to nazwać paczką premium) na razie mnie powstrzymuje przed skorzystaniem z niej. Na szczęście mam jeszcze rok umowy więc może przez ten rok poprawią ofertę. Inaczej będę musiał rozglądnąć się za alternatywą, a ta jest lepsza niż gdy zakładałem internet od tego dostawcy, który w mojej dzielnicy był jedyny. Teraz jest drugi lokalny dostawca, też ze swoją telewizją oraz ogólnopolski Orange i UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jambox wszedł  z ofensywą na rynek Szczecina i Stargardu. Jest powiązany z firmami telekomunikacyjnymi  Magic-Net Opto-Tech.

I pod tymi szyldami oferują usługi, ale ze sprzętem Jamboxa. 

https://www.magic-net.pl/telewizja/

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną braku obrazu (jest tylko głos) na kanale WTK HD na Arris VIP5202 ? Na pozostałych Arrisach HD i Smart działa mi ten kanał normalnie. Ma ktoś ten dekoder i jak z WTK HD - działa normalnie ? Operator powiadomiony.

Edytowane przez kobi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
49 minut temu, Telewizja Urbanski napisał(a):

Pakiety Podstawowe Plus od Vectry i autorskie Pakiety Podstawowe.

I chyba jeszcze pakiety Smart , optimum i Platinum od evio , które posiadam 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...