Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak tylko się  pojawiła chyba w marcu  to nie da się tego oglądać.

 

Ja mam lajta  i powiem  szczerze słabo ogolnie to wygląda.

Często się mi zawiesza, to jest  wina  niestety  sprzętu.

Słaba jakość sprzętu który nie  wyrabia to wina pamięci i oprogramowania.

 

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad pakietem Korzystnym - 38 zł i mam wszystkie kanały, które potrzebuję. Myślałem też o wzięciu dekodera 4K, żeby miał jak największą moc i płynność - czy ktoś takiego używa? Jak wygląda sprawa z szybkością przełączania kanałów? Dużo wolniej niż w kablówkach (Vectra/UPC)? Z innych funkcji to jedynie EPG używam, żadnego nagrywania nie potrzebuję. Nie zdzierżę jednak lagów interfejsu i tego obawiam się najbardziej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam 

 

Mam pytanie co do oferty jambox, kończy mi się umowa z nc+ i operator internetu zaproponował mi opcję z TV +internet. Mam pytanie co do opcji dekodera, powiedzcie mi czy można przez niego oglądać filmy np na YouTube, netflixie, czy przeglądać strony. 

 

Dzięki za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś może się wypowiedzieć o dekoderach VIP1113hd vs IM2100hd
z opisu wyglada, ze ten drugi jest lepszy ale mój operator twierdzi, ze IM2100 ma wadliwy soft dlatego oni maja tylko vip1113. Czy ktoś może to potwierdzić czy po prostu tylko takie maja i mnie ściemniają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem IM2100 dwa tygodnie. Codziennie zwiechy i restarty. Wymieniłem na VIP1113. Działa dobrze, choć czasem ma lekkie humory. Ma lekkie problemy z nagrywaniem na USB, ale da się to przeżyć. Przecież jest też nagrywarka w chmurze, która nie działa na kanałach Polsatu i TVN/Discovery.

 

VIP113 ma mieć niebawem możliwość cofania do tygodnia wstecz na niektórych kanałach.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, paskud napisał:

Miałem IM2100 dwa tygodnie. Codziennie zwiechy i restarty. Wymieniłem na VIP1113. Działa dobrze, choć czasem ma lekkie humory. Ma lekkie problemy z nagrywaniem na USB, ale da się to przeżyć. Przecież jest też nagrywarka w chmurze, która nie działa na kanałach Polsatu i TVN/Discovery.

 

VIP113 ma mieć niebawem możliwość cofania do tygodnia wstecz na niektórych kanałach.

Dziękuje za odpowiedz, wiec mnie nie ściemniało. Mały tu ruch jeśli chodzi o użytkowników Jambox. 

a czy ktoś się może wypowiedzieć o tym dekoderze 4K? Jest szybszy, bez zwiech etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2020 o 15:49, paskud napisał:

Miałem IM2100 dwa tygodnie. Codziennie zwiechy i restarty. Wymieniłem na VIP1113. Działa dobrze, choć czasem ma lekkie humory. Ma lekkie problemy z nagrywaniem na USB, ale da się to przeżyć.

 

Również rozważam przejście na Jamboxa i na ten konkretny dekoder. Mógłbyś napisać nieco więcej odnośnie problemów z nagrywaniem na USB tego Arrisa? Akurat nagrywanie to dla mnie podstawowa funkcjonalność, bez której obecnie nie wyobrażam sobie TV. Mógłbyś nieco rozjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarza się zatrzymanie o nagrania i przeskok o kilka lub kilkanaście sekund. Dlatego lepiej weź MAGa 255. Choć kolega jest zadowolony z Arrisa 4K. Ponoć nie widział sprzętu tak szybko przełączającego kanały. I nagrywa też ponoć dobrze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 20:35, Tmqq napisał:

Podpięte poprzez HDMI bezpośrednio do amplitunera, przesiadłem się z dekodera „enki” na którym te funkcje działały bez zarzutu w tej konfiguracji. Czy na Twoim Arrisie ta opcja format dźwięku działa? - u mnie gdy zmienię na wielokanałowy to po wyjściu z menu i ponownym wejściu mam ponownie stereo(downmix).

Mam tak samo ale dekoder 4k. W nc+ dekoder podlaczony przez hdmi do ampli i bylo dd. Tu tylko stereo (nie moge zmienic na DD). Rozwiazales ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...