Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Aż się wierzyć nie chce. Przeglądając kiedyś oferty dostawców TV kablowej Jambox wypadał najlepiej - najwięcej kanałów HD, także tych które wszędzie indziej są w SD... To teraz oby Vectra ofertą dostosowała się do Jamboxa, a nie na odwrót, jeżeli nie to będzie klapa na całą Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potencjał IPTV nie zostanie wykorzystany. Vectra na bank nie będzie rozwijać nagrywarki w chmurze i CatchUp TV.

Życzę klientom by było inaczej jednak Vectra nadal chce być TV "dla emerytów" :/

Gdy UPC kombinuje z replay TV, a oni nadal nic.
Ogromna szkoda że ostatecznie Polsat nie włączył się w walkę o SGT. To akurat było by lepsze rozwiązanie dla samej firmy i klientów. Vectra to typowe DVB-C, Polsat po przejęciu miałby dosyć że dobrą sprawdzoną platformę technologiczną dla Netii (a Netia z dobrą siecią magistralna mogła by transmitowac sygnał do małych ISP, co akurat dało by i szersze pole dla ISP) no i jednak zależało by im na rozwoju IPTV, bo była by to ich główna usługa. Dla Vectry to będzie tylko dodatek, ich priorytetem jak na razie jest DVB-C.

Zdecydowanie byłby to lepszy krok niż kupno kanałów typu Eska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla potomności zostawię link do oficjalnego komunikatu Grupy 3S:

 

https://www.telko.in/download,4066,Vectra_kupi%C5%82a_akcje_SGT_16.07.2018.pdf

 

@djadijos Jambox wspominał o planach catch up tv, szkoda jedynie, że aktualnie temat jest przemilczany:

 

https://www.slideshare.net/BartlomiejCzardybon?utm_campaign=profiletracking&utm_medium=sssite&utm_source=ssslideview

 

wzmianki są w: JAMBOX Nowości 2014, slajd 55 oraz JAMBOX Nowości 2015, slajd 27 (tutaj w testach wewnętrznych!). W tej samej grupie na prezentacjach jest "sieciowy dysk" oraz timeshift (obecnie już to mamy), także może coś się uda. Zobaczymy niedługo ;)

Edytowane przez Nepose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też jest coś, że:

 

 

Obecność Vectry w akcjonariacie SGT przełoży się pozytywnie na ofertę dla naszych Partnerów i abonentów usług JAMBOX. 

 

Co o tym sądzicie? Myślicie, że Vectra dołoży się jakoś do oferty kablówki trzeciej generacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam też jest coś, że:

 

 

Co o tym sądzicie? Myślicie, że Vectra dołoży się jakoś do oferty kablówki trzeciej generacji?

Nie mam zdania ??? Sam jestem abonentem Vectry i według mnie byłoby najlepiej jakby obie spółki wymieniły się ofertami TV i stworzyli wspólną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje przejście z NC+ na JamBox i chciałbym się was spytać jak u was sprawuję się telewizja?

 

Witaj Robopon1 :)

 

Otóż wszystko zależy tylko i wyłącznie od sieci światłowodowej Twojego operatora, u jednych jest idealnie, a u innych szkoda gadać. Mój ISP jest w porządku, zacina w miarę rzadko. Na 100% mogę Ci polecić JAMBOXa za ofertę kanałów - w porównaniu z innymi dużymi graczami praktycznie bezkonkurencyjny, duża różnorodność wśród pakietów. 

 

Funkcje "trzeciej generacji" takie same, jak u innych (EPG, VOD, ochrona rodzicielska, TV online itp. - pełną rozpiskę masz tutaj: https://www.jambox.pl/telewizja-interaktywna).Dla mnie fajną opcją jest JAMBO Nagrywarka - dysk sieciowy 250 GB, dostęp do nagrań przez tydzień. Musisz jednak spytać o to operatora, gdyż - przynajmniej u mnie, nie wiem, jak u innych - domyślnie jest ona wyłączona. Nie działa także na wszystkich kanałach. Nagrania na dysk sieciowy można zlecać również z panelu klienta. Dodatkowy bajer: nagrania zapisują się na nim od początku, nawet gdy zaczniesz od środka lub końca ;) Nie ma o tym informacji w powyższej rozpisce.

 

Jeszcze jedna rzecz - nie ma odgórnego cennika pakietów, JamBox ustalił jedynie, które kanały są w których pakietach: https://www.jambox.pl/pakiety-podstawowe . Każdy operator samemu wybiera, które z nich wdroży i ile będzie za nie pobierał opłaty. U mojego wygląda to tak:

  • Wielotematyczny HD - 59,90 zł;
  • Wielotematyczny Super HD - 69,90 zł;
  • Wielotematyczny Mega HD - 94,90 zł;
  • multiroom +10 zł do dotychczasowego abonamentu.

Do tego można dokupować pakiety tematyczne i premium (nie dotyczy pakietów na start oraz Mini i Mikro HD).

 

Jakość obrazu bardzo dobra, na SD również w miarę znośna. Jak już wcześniej napisałem, wszelkie kwestie techniczne zależą od ISP, więc musisz po prostu sprawdzić to samemu.

 

Jeśli Cię zanudziłem tym postem, to przepraszam ;) Ogólnie biorąc wszystko w kupę - polecam jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj wiadomość od JamBox na temat kanałów Polsat Sport Premium: Na dzisiaj nie będziemy oferować tych kanałów. Nie przyjęliśmy oferty przedstawionej nam przez nadawcę ze względu na zbyt wysoki koszt. Możliwe, że Polsat przedstawi nową ofertę cenową, ale na razie robi wszystko, aby potencjalnych zainteresowanych migrować na swoją platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj wiadomość od JamBox na temat kanałów Polsat Sport Premium: Na dzisiaj nie będziemy oferować tych kanałów. Nie przyjęliśmy oferty przedstawionej nam przez nadawcę ze względu na zbyt wysoki koszt. Możliwe, że Polsat przedstawi nową ofertę cenową, ale na razie robi wszystko, aby potencjalnych zainteresowanych migrować na swoją platformę.

 

No nie, miałem nadzieję, że chociaż z kanałami Polsatu nie będzie problemu i dlatego w czerwcu przedłużyłem umowę :evil: Najpierw prawie 1,5 roku czekaliśmy na Eleveny, teraz z kolei będziemy czekać na kanały Polsatu  :/ Zdaję sobie sprawę, że Polsat bywa chciwy, ale zobaczymy, czy nowe kanały Polsatu będą dostępne u innych dostawców - wtedy się wyjaśni po czyjej stronie leży wina. Ech, a było sobie zainstalować antenę nc+ i mieć cały sport i do tego jeszcze kanały 4K...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum ktoś "od Jamboxa / SGT", kto mógłby się wypowiedzieć? Jeśli jest, to przepraszam, ale jeszcze jestem trochę newbie.  :roll: 

 

Mały off-topic: Jeśli jest ktoś, to chętnie spytałbym się o kilka rzeczy związanych z softwarem i middleware Jamboxa, oczywiście w miarę możliwości.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...