Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie mam nagrywarki sieciowej, ale to nic. Najgorsze jest oprogramowanie pełne błędów:

- restart dekodera po zaprogramowaniu nagrywania według czasu

- niedziałające przewijanie nagrań z niektórych kanałów, np. Polsat Doku HD. Pasek postępu cały czas stoi na 00:00, po naciśnięciu przycisku przewijania na pilocie przewija się o kilka sekund

- samoczynnie resetująca się lista kanałów 1-100 co kilka tygodni.

 

MAG250.

 

Punkt 1 i 2 mam regularnie - z tymże drugi akurat głównie w przypadku kanałów Eleven/Eleven Sports/Eleven Extra. Do tego nagranie na początku wczytuje się tak długo, że... raz je usunąłem bo myślałem że nic się nie nagrało...  :mrgreen:

Lista 100 zrestartowała mi się chyba 2 razy w ciągu 3 lat korzystania z Jamboxa, więc widzę, że nie miałem aż tak źle ;)

 

Trzeba się przyzwyczaić, że oprogramowanie jest jakie jest i nie działa - jeśli przez 3 lata nie umieli się uporać z dobrze działającym przewijaniem, to nawet nie liczę, że poprawią inne błędy. Aha - tak na marginesie - warto ich atakować przez lokalnych dostawców, mam wrażenie że wtedy bardziej interesują się zgłaszanymi problemami...

Edytowane przez piotrek.prz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gjon - odpalić pendrive / dysk usb pod Linuxem (np. Ubuntu livecd) albo poszukać programu który daje dostęp do partycji linuxowych z poziomu Windowsa. Nagrania mają cyfry w nazwie pliku, można je odtwarzać np. w programie VLC. Z tym, że nagrania z niektórych kanałów odtwarzają się normalnie, a inne nie działają. Nie wiem od czego to zależy, jakaś blokada chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Sprawdź i zobacz sam. Telewizja Jambox bynajmniej u mnie jest mega stabilna, obraz żyleta, mega płynność. Kyanit na dekoderach jest bardzo ładny, płynny, ale nagrania na niektórych USB szaleją. Nagrywarka jPVR to duży plus. Biblioteka VOD się bardzo poprawiła. Brakuje mi tylko ustawień w dekoderze, takich jak czas automatycznego wyłączenia, oszczędzanie energii. Szkoda, że nie ma opcji HDMI-CEC...
Podczas nawet dużej burzy nie występują problemy z odbiorem kanałów przesyłanych do SGT światłowodem, te satelitą mają lekkie zniekształcenia.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywne rozszerzenie - mam teraz 5 dni na JPVR na przechowywanie nagranego materiału. Właśnie tylko tego małego dodatku mi tu brakowało, bo dotychczasowe 3 dni (nawet podzielone później na godziny) zwykle okazywały się zbyt krótkim terminem na zobaczenie odłożonych na później materiałów.

Dziękuję za wprowadzanie takich zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...