Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam.
Jakie są u waszych operatorów ceny poszczególnych pakietów podstawowych?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie jestem w okresie wypowiedzenia w UPC, posiadam u nich full pakiet TV z Canal+, Hbo i Filmbox. Zastanawiam się nad przejściem do Jambox, zaproponowali mi pakiet Wielotematyczny SuperHD, Canal+ Prestige, HBO w tym HBO GO i OD oraz internet 150mb (gratis Filmbox). Moje pytania:

 

1. Jakość obrazu w Jambox ??? w UPC jestem w miare zadowolony.

2. Dekoder MAG 250 - czy macie jakieś zastrzeżenia co do pracy tego dekodera ??? w UPC posiadam Horizona i jednym słowem jest po prostu fatalny.

3. Dodatkowe opcje: nagrywanie kilku kanałów jak działa ???

4. W przyszłości jakbym przedłużał umowę, czy można liczyć na lepsze ceny ??? "taniej"

 

Cena za całość ok 170 zł, czy to dobra cena ???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Jakość obrazu jest świetna.Powiedział bym, że nawet lepsza niż UPC. Mam akurat porównanie z UPC( teściowie posiadają ofertę). 

Ad.2. Dekoder szybki intuicyjny. Nic się nie przycina. Żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo jest bardzo mały. 

Ad.3. Nagrywania kilki kanałów jeszcze nie testowałem, ale pojedyncze dobrze działają dobrze.

Ad.4. Na to pytanie Ci niestety nie odpowiem, sam nie dawno przeszedłem z Netii. 

 

Moim zdaniem dobra cena. Ja za pakiet pakiet Wielotematyczny SuperHD, Filmbox z internetem 100 Mb plus dodatkowe 80 Mb na telewizję ( dwa multiroomy) płacę 142 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie inne zdanie o MAG250. Ten dekoder to tragedia. Nie ma dnia żeby się nie zawiesił na przeglądaniu EPG lub przy ustawianiu nagrywania. Tak po prostu sam się restartuje albo całkowicie zawiesza i nie reaguje, pomaga jedynie wyciągnięcie wtyczki z kontaktu i ponowne podłączenie. Często na nagranych audycjach nie działa przewijanie. Naciskam przycisk przewijania o 1 lub 5 minut i przewija się o kilka/kilkanaście sekund albo nawet cofa. Ze 2 razy w roku sama z siebie usunęła się lista zaprogramowanych kanałów 1-100, dobrze że mam spisaną kolejność na kartce. Nagrywarki sieciowej nadal nie mam, choć z tego co czytałem tutaj na forum to niektórzy mieli już rok temu. Fivel - jednocześnie można nagrywać tylko jeden program. 

 

Nie wiem czy to wina wadliwego sprzętu, czy oprogramowania. Mój aktualny soft to 5.2.4.

 

Wzięliśmy Jamboxa tylko dlatego, że za pakiet internet 50 Mbit + telefon stacjonarny + telewizja pakiet Mini HD płacimy tyle, ile w UPC płaciliśmy za samą telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris87 nie uwierzysz, ale ja mam dosłownie to samo z dekoderem Horizon w UPC. U mnie operator Jambox, reklamuje nagrywanie 3x kanałów jednocześnie. A cena jest podobna w UPC i Jambox, dlatego zastanawiam się nad zmianą kablówki. W takim przypadku wolę zostać w UPC, skoro są takie problemy z dekoderem MAG250 - przynajmniej już znam tą telewizję. Dzięki za info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris87

Rozumiem, że zgłaszałeś te problemy do swojego Operatora ? Bo to nie jest normalne działanie.

 

@Fivel

Idź do lokalnego Operatora i powiedz, że chciałbyś potestować usługę. Jeżeli będą możliwości to na pewno testy otrzymasz.

Potestujesz i zobaczysz czy jest tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam dekoder arris 2853 HD z opcją dysku. Mój operator proponuje dysk do tego modelu za 200 zł. Czy to normalna cena?

Mam poza tym problem z nagrywaniem w "chmurze". Nagrywane programy co chwila tracą ostrość, przycinaja się. To samo generalnie dotyczy vod - filmy się nie przycinają, ale co chwila gubią ostrość. Z kolei radio raz działa, raz nie działa. Niestety nie mam pojęcia dlaczego. Zgłaszałem problem dostawcy, ale usłyszałem, że sprawdzili parametry na światłowodzie i wszystko powinno być ok. A niestety nie jest. Czy miał / ma ktoś taki sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,mam u siebie 2 dekodery od jambox,na żadnym nie mam opcji nagrywania w chmurze,tylko komunikat przy próbie nagrywania kanału -

aby skorzystać z funkcji archiwum podłącz zewnętrzny dysk twardy,operator twierdzi że funkcja powinna być aktywna,natomiast z komputera po zalogowaniu do jambox mogę coś nagrać,ale nigdzie nie mogę odtworzyć,w dekoderze wogóle nagrań nie ma tylko ten kominikat podłącz dysk twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze to wytłumaczę, ale opcja nagrywania w chmurze działa tak (mniej więcej): na pilocie naciśnij EPG -> na wybranej audycji naciśnij OK - > pojawi się menu, w którym pojawi się opcja nagrania audycji.

Czerwony przycisk na pilocie odpowiedzialny za nagrywanie służy do nagrywania audycji na dysku, także jeżeli nie masz dekodera zaopatrzonego w dysk funkcja nie będzie działać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o to jaka jest praktyka jeśli chodzi o routery GPON czy operatorzy udostępniają je bezpłatnie czy z aktywacją? Robię rozeznanie rynku i operator w mojej lokalizacji bierze albo 91 albo 150 Huawei (HG8245H lub HS8546V). Dekoder MAG255 bezpłatnie drugi do multiroom za 15/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...