Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam problemów z obrazem podczas timeshift, chociaż czasem jakiś krzak wpadnie.

Mam stary model WD 500GB - http://m.ceneo.pl/16876329

Jak się go na MAG-u położy to mamy efekt jakby był duży dekoder.

Do drugiego MAG-a podpinałem Goodram 320GB - http://m.ceneo.pl/39771648

Również nie było problemów, aczkolwiek teraz korzystam na jednym dekoderze z WD500, a na drugim z nagrywarki sieciowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Szkoda, że trzeba na stałe wybrać domyślne nagrywanie na USB albo PVR. Dobre byłoby, żeby za każdym razem, kiedy chce się coś nagrać, można było wybierać, czy nagrywać na USB, czy na PVR.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do Was. Teraz zauważyłem że w Jamboxie na kanale TVP1 mam znacznie gorszy dźwięk niż na tym samym kanale ale poprzez naziemną cyfrową telewzije. Czy ktoś ma podobnie? Inne kanały bez różnicy. Tak nadają czy o co chodzi? Nie znam się na tym kompletnie zaznaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeszukiwałem internety odnosnie MAG250 i na jutubie znalazłem takie coś:

  • Czy posiadając ten dekoder od providera LIMES mogę sobie "zrobić" dostęp do czegoś takiego?
  • Jak wejść do ekranu z 45 sek ?
  • Dostałem wczoraj info o aktualizacji oprogramowania, zastosowałem się do instrukcji czyli wypaczyłem od prądu ale niestety nowego oprogramowania nie pobrało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Ktoś jeszcze oprócz mnie ma wrażenie, że programy HD odtwarzane z JPVR mają gorszą jakość od programu oglądanego na żywo? Jakby kompresja większa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

No właśnie i na co mi te 200 GB na nagrania niby HD, które w dodatku znikają po 2-3 dniach. Wolę mieć z 30 GB miejsca, prawdziwą jakość HD i nielimitowany dostęp do nagrań.

 

@piotrekjunior

mi się kiedyś udało wejść do tego śmiesznego menu zgodnie z instrukcją stąd https://trzepak.pl/viewtopic.php?t=40651

Jeno potem znowu trzeba ustawić bootowanie tak jak było wcześniej, żeby móc zassać oprogramowanie jamboxa. Bo albo jambox albo telewizja z internetu. Zresztą nie wiem czy wogóle by to zadziałało, bo mój dostawca po kablu podłączonym do MAGa nie daje sygnału internetu tylko sygnał telewizji... Tak więc lepiej nie kombinować, bo jak się poprzestawia to potem wizyta serwisu ISP :wink:

Edytowane przez emilanowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Nie wiem czy to wynik moich ciągłych reklamacji, czy coś się poprawiło ale od kilku miesięcy obraz się nie psuje. Tragiczne jest natomiast to, że odtwarzanie z JPVR np TVN HD wygląda czasem rzeczywiście jakby pojawiały się artefakty. Tak duża kompresja to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Pal ich tam licho, że podmieniają w nagraniach HD na SD.

Ale jakość HD, jest tak beznadziejna, że momentami, aż cały obraz faluje. Eh zawsze coś, w końcu przejdę do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mam nagrywarki sieciowej, ale to nic. Najgorsze jest oprogramowanie pełne błędów:
- restart dekodera po zaprogramowaniu nagrywania według czasu
- niedziałające przewijanie nagrań z niektórych kanałów, np. Polsat Doku HD. Pasek postępu cały czas stoi na 00:00, po naciśnięciu przycisku przewijania na pilocie przewija się o kilka sekund
- samoczynnie resetująca się lista kanałów 1-100 co kilka tygodni.

 

MAG250.

Edytowane przez kris87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...