Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Posiadam dekoder arris vip 1113. Mam problem z nagrywaniem w chmurze. Kiedy zaplanuję sobie nagrywanie programów na noc i włączę dekoder na drugi dzień żeby obejrzeć nagrania lista jest pusta. Mogę nagrać jakiś program na żywo ale też na drugi dzień nie ma go już na liście. O co chodzi?

 

Edit:

Sprawdziłem, że wystarczy wyłączyć i włączyć ponownie dekoder aby w ten sposób wyczyścić całą listę z nagraniami. 

Jak nagrywanie działa na usb jeszcze nie próbowałem. 

Edytowane przez madafaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień Dobry.

Telewizję Jambox mam od kilku lat. Nigdy nie zwracałem uwagi, ale przy wymianie telewizora na nowy, większy, z 40 na 65 cali, obraz np. na pasku TVN 24 lub logo programu drga. Na 40 cali nie było tego widać, ale na 65 nie wygląda to dobrze. Jakość jest kiepska. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł, żeby temu zaradzić? Pozdrawiam?

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chodzi mi po głowie przejście do Jamboxa, niedługo kończy mi się umowa z CP. Moje pytanie brzmi czy warto się w to "pchać" ? Dodam, że brałbym tv+ internet+ telefon. Czy ktoś z Was ma te wszystkie 3 opcje? Jak się sprawuje telefon? Nie gubi zasięgu? Z tego co widzę to jest na zasięgu Plusa, więc chyba powinno być ok. Dekoder mi proponują mag 255. Czy z telewizją jest wszystko ok? Nie wiesza się ani nic z tych rzeczy? Najważniejsza kwestia, to jaką prędkość neta wsiąść 50 mb wystarczy, czy lepiej 100 , bo u mnie często są włączone 2 komputery , tv i jeszcze ktoś korzysta z telefonu jednocześnie, także czy przy 50 mb nie będzie zacięć na tv . Z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paw98  Ja przeszedłem z CP do Jambox ok .1,5 roku temu. Mam telewizję i internet 150mb/s ( u mojego operatora nie ma niższej prędkości) i przy tej prędkości można oglądać w tym samym momencie Netflixa, YouTube i telewizję i nic się nie zacina ( 50mb/s wydaje mi się za mało, bo według tego co jest na stronie Jambox do oglądania tv potrzeba ok. 25mb/s a przy nagrywaniu i oglądaniu 40mb/s) więc lepiej wybierz 100mb/s. Jednak wszystko zależy od twojego lokalnego dostawcy internetu i jego infrastruktury, nie od Jambox. Telewizja działa bardzo dobrze ( jakość lepsza niż CP, Jambox ma najwięcej kanałów w HD w Polsce, obraz nie zacina się). Telefonu nie mam więc nie wiem ale zasięg jest od Plusa więc będzie to działało tak jak byś miał telefon w plusie.  Zapytaj się czy nie ma możliwości wybrania dekodera Arris 1113 HD, bo mag 250 i 255 nie jest już wspierany. Arris 1113 HD ma start over, catch up 7 dni wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super , dzięki wielkie za informację. Właśnie tego potrzebowałem czyli info od osoby , która niedawno przeszła do Jamboxa. Wiesz ja się dopiero zaczynam interesować ofertą, bo mam jeszcze 5 miesięcy umowy z CP, ale już raczej jestem zdecydowany na Jamboxa. Jedyny minus , to brak możliwości zakupu kanałów PSP, bo nie ukrywam, że mnie głównie interesuję sport, ale za to można dokupić Canal+ , więc coś za coś. Tak dopytam od razu, jeśli można , Ty masz jaki pakiet tv? Masz może wykupione właśnie Canal+? Z tego co widzę, to na stronie kosztuje 44,90 , czy to jest stała cena czy w zależności od dostawcy? Wiesz może jaka cena tego pakietu jest u Ciebie? Jeśli chodzi o dekoder , to ten o którym Ty piszesz ma wbudowany dysk? 

Edytowane przez paw98
A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

Jestem po lekturze całego wątku od początku i powiem szczerze, że mam bardzo mieszane odczucia. Był okres kiedy ruch w tym wątku był bardzo duży, opisywaliście sporo problemów, które ciągnęły się miesiącami, a czasem latami. Obecnie ilość postów jest sporadyczna. Czy to oznacza, że wszyscy pouciekali do innych operatorów, czy wręcz przeciwnie większość problemów została rozwiązana i nie ma o czym pisać bo wszystko działa prawidłowo?

Za kilka miesięcy najprawdopodobniej będę musiał zmienić dostawcę internetu i TV i jednym z wariantów jest TV od Jamboxa.

Obecnie permanentnie korzystam z nagrywarki (UPC), nie mam czasu na oglądanie TV na żywo, ale po ilości problemów, które opisywaliście wcześniej z nagrywaniem na zewnętrznym dysku USB mam spore obawy. 

Po przeczytaniu instrukcji obsługi dekoderów nie widzę również możliwości nagrywania całych serii / sezonów danej audycji,

Napiszcie proszę jak katalogowane są nagrania, czy wszystkie trafiają do "jednego worka", czy tworzone są podfoldery z tytułem danego programu a w środku kolejne jego odcinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 05:26, Arczi84 napisał:

Dzień Dobry.

Telewizję Jambox mam od kilku lat. Nigdy nie zwracałem uwagi, ale przy wymianie telewizora na nowy, większy, z 40 na 65 cali, obraz np. na pasku TVN 24 lub logo programu drga. Na 40 cali nie było tego widać, ale na 65 nie wygląda to dobrze. Jakość jest kiepska. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł, żeby temu zaradzić? Pozdrawiam?

Podłączę się pod pytanie a propo drgania pasków info lub loga :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.08.2021 o 22:09, matekogon napisał:

Witam wszystkich. Koledzy korzysta ktoś aktualnie z Jambox GO? Chciałbym dowiedzieć się jak to działa czy są jakieś problemy ? Mam 3tv i tak się zastanawiam czy można tego użyć zamiast multirooma

 

Korzystam tylko czasem na smartfonie albo laptopie. Co najśmieszniejsze od dłuższego czasu, nawet jak jestem w sieci operatora to pokazuje mi że jestem poza siecią operatora i mam dostęp tylko do kanałów, które są udostępniane poza siecią operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...