Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ty piszesz o dedykowanych dekoderach, a to troszeczkę inna sprawa, ponieważ zależy głównie od dostawcy usług (w tym przypadku CP). Dla wymienionych wcześniej kanałów nie ma problemów z EPG z poziomu dekoderów C+, czy CP. Mnie zaś cały czas chodzi o format nadawania EPG dla niezależnych odbiorników. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam EPG na kałach: TVC, Nuta, Power TV, Gold TV.

EPG jest na niezależnym telewizorze/ dekoderze FTA / DVB-T.  Jest lepiej jak było przed przenosinami. Na starych transponderach czasem szwankowało zwłaszcza na kanałach muzycznych. Jakość obrazu się poprawiła chociaż jeszcze troszkę brakuje do tego co było.

Pozostaje jeszcze Junior Music - tam EPG nie ma a obraz się strasznie sypie :(.

 

PS.

Tele 5 też ma EPG - działa prawidłowo u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce MUX DVB-T2/HEVC od MWE w Warszawie na k33 i Gdańsku na k45. Co mnie cieszy w przypadku Warszawy ale dlaczego Panie Power TV z nadajnika WTT czyli BCAST a nie Emitela PKiN? :-(

Zasięg będzie TRAGICZNY! Już testy polsatowskie z tego nadajnika na k23 nie da rady odebrać u mnie to co liczyć na wasz MUX w DVB-T2/HEVC? Wszystko to co testuje z nadajników Emitela nawet z mniejszymi mocami odbiór bez żadnych problemów. :-(

Czy jest szansa że jednak zmienicie plany i wybierzecie obiekt Emitela w Warszawie czyli nadajnik na PKiN?

"Nieoficjalnie: Trwają procedury formalne dotyczące uruchomienia multipleksu testowego MWE w standardzie DVB-T2 z obiektów:

- Gdańsk / Olivia (CH45)

- Warszawa / WTT (CH33)"

https://www.facebook.com/Naziemna-Telewizja-Cyfrowa-nieoficjalnie-1551477605114314/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PowerTV napisał:

Nie korzystamy z anten należących do Bcast.

Stawiamy swoje, wychodzi to lepiej i taniej ;)

 

A może odpalimy emisje z VARSO?

Panie PowerTV to może jest szansa że będzie lepiej niż to co testuje BCAST od Polsatu skoro to będzie wasz osobny sprzęt nadawczy ale wątpię bo to słaba lokalizacja nadawcza. :-(

Liczę że jednak zmienicie na maszt Emitela PKiN lub ten najwyższy co wspomniałeś VARSO TOWER ze swoimi systemami antenowymi.

Błagam i proszę tylko nie WTT bo będzie MASAKRA jak teraz testy BCAST. :-(

Czy możecie jeszcze zmienić lokalizację nadajnika z Warszawy skoro już wg. tego art. KRRiTV i UKE przyznały wam pozwolenia na ten obiekt do uruchomienia nadajnika testowego?

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mwe-bcast-michal-winnicki-multipleksy-testowe-mwe-warszawa-gdansk-lublin

Panie PowerTV wiecie już może z jaką mocą będziecie mogli nadawać na k33 z Warszawy? :-)

To teraz wszystkie wasze kanały w waszym MUX-ie w DVB-T2/HEVC będą nadawane w Full HD 1080p 50ftps w super jakości obrazu i dźwięku? :-)

Tak przy okazji przydało by się poprawić i zmienić oprawę graficzną kanału Nuta TV. :-( Przekaz tej stacji w SD na satelicie jest tragiczny bo przy ruchliwych scenach jest zupa pixeli niestety. :-(

Powinniście brać przykład z konkurencji bo Music Box Polska w SD ma super jakość i jakie kolory w obrazie. Średni bitrate 1,6 Mb/s :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chyba tak nie jest. Dziś i wczoraj nie było żadnej na Filmax i Home TV. Jakieś programy na przemian z reklamami. Nie zachęca to do oglądania dalej bo nie wiem o czym są dane pozycje i  a które zwrócić uwagę. Już pomijając fakt, że na Filmax jakiś program kulinarny, rozrywkowy i dokumentalny leciał zamiast filmów i seriali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PowerTV napisał:

Wszystkie nasze kanały tematyczne (oprócz muzycznych) emitują ogłoszenia nadawcy prezentujące aktualną ofertę programową.

Panie PowerTV co dalej ze startem testowego MUX-a lokalnego z nadajnika z Warszawy w DVB-T2/HEVC? Kiedy wasze kanały rozpoczną nadawanie na k33 z Warszawy? :-) Przed świętami wystartujecie na gwiazdkę? :-) Można prosić o info co dalej w tej sprawie się toczy skoro BCAST oprotestował zawieszenie waszego nadajnika na tym samym obiekcie co oni nadają w Warszawie? :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na obiekt nadawczy została już podpisana. Wszystko w rękach projektantów i alpinistów :)

Pokażemy BCASTowi jak się poprawnie nadaje DVB-T2/HEVC w stolicy!

 

A co do nowych kanałów w 2022 roku. Prowadzimy rozmowy w sprawie akwizycji 2 kanałów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Interesują nas już tylko przejęcia dużych kanałów. Małe sami możemy zrobić.

Edytowane przez PowerTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na obiekt nadawczy została już podpisana. Wszystko w rękach projektantów i alpinistów
Pokażemy BCASTowi jak się poprawnie nadaje DVB-T2/HEVC w stolicy!
Można Wiedzieć jaka lokalizacja Nadawcza Varso?

Wysłane z mojego moto g(7) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z waszym cudem technicznym na Telespazio z niesamowicie "wysoką" przepływnością? Miałem okazję zobaczyć jak to wygląda i jest źle. Byle ruch i obraz jest rozmyty a czasem i nawet robi sie cały szary. Co się stało, przecież wcześniej nadawaliście z tp. TVNu w przyzwoitym SD, a tutaj... brak słów! 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...