Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@emarti

W YT masz po prostu domyślnie 480p wybrane, ale nikt Ci nie broni tego zmienić.

NC+ najpierw wywaliło 1080, potem 720p, zostawiło 576..
We Francji myCanal zjechał "tylko" do 720p, ale z bardzo słabym bitrate.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, emarti napisał:

A You Tube? Tam też mamy obniżoną jakość. Co ma internet do epidemii?

Panie , gdzie tu jest coś obniżone?

@bugmenot , ci napisał co jest pięć ;)

 

 

2020-05-05-200734.jpg

 

Edit:

PC+ tak broni swojego konetntu w tej super jakości , że od pewnego czasu pojawił się nam dopisek Online przy kanałach Canal+ w NC+GO.

Bida z nędzą i tyle ;)

Ktoś z was kojarzy jak wygląda sprawa z CP GO? Jest tam obniżona jakość? Obstawiam , że nie jest.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mówiłem, że na satelicie jest miejsce dla rozwoju 4K to każdy mówił, niee, 4K to tylko w streamingu internetowym ma sens. A teraz w epidemii się okazuje, że internet jest ok, ale jak korzysta z niego garstka. Gdy wszystkie dzieci siadają do lekcji przez neta, to każdy bajt przepustowości jest na wagę złota. I nie ma w necie miejsca nawet dla streamu w Full HD a co dopiero w 4K. Dziwi mnie też samolubne podejście i brak zrozumienia przez niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bugmenot napisał:

 NC+ GO, które zawsze było najgorszą tego typu usługą.

Tutaj się poczęści zgodzę. Mowa o jakości obrazu , gdyż potencjał w ofercie kanałowej jak i VOD jest. Tyle , że Polak już nie taki głupi i 560p to sobie można oglądać było 10 lat temu ;)

W dobie Smart TV/Android TV taka jakość to żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth oferta głównie sportowa jest, ale co z tego jak każdy poważniejszy mecz to problem z logowaniem, usługami itd.
Ipla to opanowała tak jak napisałeś, w NC+ GO jest ten sam temat od paru lat i nic się nie zmienia. Teraz zniknęli nawet z TOP10 VOD, więc to obniżenie jakości w ich przypadku to w ogóle nie ma żadnego sensu.

Może Francja kazała, żeby nie było lepiej niż u nich ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ncGo to usługa dodatkowa dla podróżujących...nie jest to odpowiednik Netflixa..tym będzie MyCanal...na co mam nadzieje bo jednak Komando premierowo w 1080p na iPad jak obejrzę to pół wsi będzie zazdrościć!

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, umek napisał:

Ludzie ncGo to usługa dodatkowa dla podróżujących...nie jest to odpowiednik Netflixa..

Z tym , że wszystkie usługi od operatorów jak to określiłeś dla podróżujących maja lepszą jakość jak NC+GO w szczycie swojej wspaniałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie poradzisz...musisz poczekać na MyCanal..lub ..no cóż...wszystko zależy od umów jakie mają z dostawcami też treści..tak jak HBO które uzależnia jakość od danej umowy i albo jest syf albo wielki syf:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak ja oglądałem to na iPad to i mi jakość nie przeszkadzała..owszem można chcieć wiele ale to nie zmienia faktu że większość i tak ma limit transferu i nie leci na maksymalnej jakości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Fakt, epidemia epidemią, ale dziwny ruch że strony PC+, że tak zjechali z jakością kanałów w nc+GO. Nawet CP tego w CP GO nie zrobił.

 

Nie mniej jednak jesteśmy coraz bliżej startu myCANAL, tam śmiało część kanałów będzie w 1080p.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Fakt, epidemia epidemią, ale dziwny ruch że strony PC+, że tak zjechali z jakością kanałów w nc+GO. Nawet CP tego w CP GO nie zrobił.

 

Nie mniej jednak jesteśmy coraz bliżej startu myCANAL, tam śmiało część kanałów będzie w 1080p.

 

A będzie tam dostępny darmowy kanał informacyjny bez reklam na wzór Canal News? ;-) Wiecie, taki działający bez żadnej rejestracji i logowania dla wszystkich. Włączam i od razu leci kanał. 

https://www.canalplus.com/live/?channel=480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...