Skocz do zawartości

Ultra TV 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dlatego napisałem -kryptoopłata.

Albo ja źle myślę, albo Premium oznacza, że posiada lepszą zawartość programową/ jakościową (gdzie?), ekskluzywną (gdzie?), tylko dla wybranych widzów  (w przypadku TV, dla tych co zapłacą)

Podaj mi przykład jakieś stacji w pl, która uważa się za premium, a nie każe za  siebie dodatkowo płacić?

Ten kanał to jest upload filmików z YT do linearnej TV. 

Mówiąc równie ironicznie  jak cytowany przez Kubę Klawitera w swoim programie tekst:  "Polsat Games...powstał po to, by dzieci na wsi mogły oglądać relacje z turniejów gamingowych, żeby im internet nie przerywał" , mogę powiedzieć, że ta stacja jest dla ludzi, którzy kupili sobie TV UHD, mają kablówkę, ale interent im zacina przy 1440p

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wdrożenie kanału 4K to duże wyzwanie technologiczne dla operatora, większe niż kanału HD.

Orange jest zainteresowane kanałem Ultra TV 4K i są duże szanse na dołączenie tego kanału.

 

Wkrótce nasza grupa medialna uruchamia też informacyjny kanał BIZNES24 HD, zatem lista argumentów rośnie ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
28 minut temu, matik napisał:

Dziś kanał pojawił się w UPC w wersji HD i 4K.

Przyjemnego oglądania  Ci życzę.

Kanał nie wart uwagi, jest tak beznadziejny , że aż szkoda na niego 5 minut z życia

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od jutra, w tej "super hiper mega ultra zajefajnej" stacji pana Michała nadawanej w wersjach 4K i "bieda edyszyn" HD, pojawią się reklamy. Tym samym kanał trafi do panelu Nielsena, a co ciekawe: za sprzedaż reklam nie będzie odpowiedzialny TVP, a TVN.

https://www.omediach.info/kanal-ultra-tv-4k-w-ofercie-tvn-media/

 

A i jeszcze podrzucam ramówkę stacji, codziennie jest taka sama https://programtv.onet.pl/program-tv/ultra-tv-4k-669

file.php?id=9245&mode=view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przychodom reklamowym ramówka Ultra TV rozwinie się w najbliższych tygodniach ZNACZNIE. Już są tłumaczone premierowe dokumenty i seriale. Będzie to kanał z krwi i kości, a nie demo technologiczne. Covid19 troszkę utrudnił polskie produkcje, ale i tego będzie coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy testować różne kodeki i rożne formaty: H264, HEVC itd. Zaczynamy od H264, aby widzowie naziemni mieli pełny zasięg.

 

Staramy się wejść do Play Now TV, ale decyzja o podpisaniu umowy zawsze należy do operatora. Jako nadawca chcemy współpracować ze wszystkimi operatorami w Polsce i udaje nam się to całkiem dobrze.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...