Skocz do zawartości

Ultra TV 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Emil.1603 napisał:

I co oni tam będą pokazywać? Materiały ilustracyjne, demonstracyjne czy zwiastuny z YouTube'a? ?

 

Cytat

W ofercie kanału Ultra TV 4K znajdą się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe.

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest. Jeśli taki mały nadawca jest w stanie uruchomić swój całodobowy kanał 4K, a sama Vectra będzie miała 3 do wyboru to może np. obudzi się NC+ - bo obecnie ich oferta 4K jest w totalnym marazmie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bugmenot napisał:

Jak najbardziej jest. Jeśli taki mały nadawca jest w stanie uruchomić swój całodobowy kanał 4K, a sama Vectra będzie miała 3 do wyboru to może np. obudzi się NC+ - bo obecnie ich oferta 4K jest w totalnym marazmie.

Wystarczyłoby nabyć materiałów w UHD i wrzućić w chmurę.Wczoraj rozmawiałem z konsultantem z nc+ nt dekodera 4K i pytam wprost:co ja tam mam oglądać..na co pan mówi póki co to niewiele ale oferta się rozbuduje w przyszłości.Aha...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyć albo wyprodukować :). Niestety jak się robi jeden serial na rok, a reszta to ew. programy kulinarne albo o remoncie mieszkania to jest to problematyczne i potem to widać w ofercie C+ 4K ;).

News o tym, że Adventure TV produkuje się w 4K był już w 2014 roku, więc contentu trochę powinni mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo 4K miało o wiele większy boost i przyjęcie, niż jak to było z HD. Czy to filmy, czy sport, czy gaming. A że w Polsce podchodzą do tego tak, a nie inaczej, to pretensje do nadawców i operatorów. Jak inaczej zachęcić do zakupu i przesiadki na coś nowego, jeśli oni sami tego nie oferują, a jak już to w śladowych ilościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
15 godzin temu, SatZnawca napisał:

Gdzie jest kilka stacji FTA 4K które nc+ może dodać do oferty. 

 

@PowerTV rozmawiacie z nc+? :mrgreen:

Może i rozmawiają, mają problem z wejściem Top Kids choćby i w SD na satelitę, a co dopiero z kanałem 4K :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nimi jest taki problem, że dużo obiecują, a  potem nic z tego nie wynika. Zamiast krzyczeczec, że robią kanał 4K  dla kablówek, może lepszą drogą byłoby dogadać się z nc+, żeby dali im miejsce na tp. i zrobić ten kanał jako paczka C+UHD i Ultra TV z jakąś tam malutką opłatą łączną za 2 kanaly, z czego większość by  dostała nc+ w ramach zapłaty za miejsce na tp. Wtedy nc+ miałoby większą  liczbę materiałów 4K na wyłączność (kanał zyskał by renomę wybijajac się na  prestiżu marki C+) ale co ja tam wiem.

Jak się ma ciekawą propozycję... To można. Wystarczy spojrzeć na TVP i ich mundial. Oddali trochę męczy do C+, w zamian nc+ wrzuciło ich kanał UHD na sat., a TVP i tak wiedziało, że większość będzie oglądać mecze na Jedynce/Dwójce czy TVP Sport, więc dużo widowni nie stracą. Stracą tylko koneserów telewizji. A tych jest wciąż za mało. Tak trzeba prowadzić interesy.

A tak to.. Będzie to kolejny, który zginie na końcu listy w kablówkach i nikt  o nim nie będzie pamiętał. 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Ultra TV 4K był oferowany już od jesieni ubiegłego roku wszystkim operatorom płatnej telewizji, w tym także NC+ i CP.

Prowadzimy zaawansowane rozmowy z wieloma innymi operatorami i kanał będzie startował wszędzie tam, gdzie będzie zainteresowanie i biznesowe uzasadnienie. Jeśli jakaś kablówka nie ma dekodera 4K ani oferty dla posiadaczy TV z modułem CI+ pod 4K, to oczywiście nic nie wywalczymy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...