Skocz do zawartości

Ultra TV 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, VG02 napisał:

EPG:

00:00 - 06:00 "Polska w 4K"

06:00 - 10:00 "Ultra Poranek"

10:00 - 14:00 "Ultra muzyka"

14:00 - 18:00 "Ultra Hity"

18:00 - 00:00 "Ultra muzyka" 

Czyli wielkie nic jak zwykle od tego nadawcy, do tego disco polo w 4K. Gdzie te mityczne filmy, programy przyrodnicze. Po co powstają takie kanały!?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VG02 napisał:

EPG:

00:00 - 06:00 "Polska w 4K"

06:00 - 10:00 "Ultra Poranek"

10:00 - 14:00 "Ultra muzyka"

14:00 - 18:00 "Ultra Hity"

18:00 - 00:00 "Ultra muzyka" 

@bugmenot, no popatrz. Mówiłem, że ten nie zaoferuje niczego ciekawego. A jest jeszcze gorzej. Równie dobrze mogli nazwać ten kanał jako NUTA TV UHD. Nie byłoby różnicy, poza Polską w 4K.

 

23 minuty temu, PowerTV napisał:

Kanał Ultra TV 4K był oferowany już od jesieni ubiegłego roku wszystkim operatorom płatnej telewizji, w tym także NC+ i CP.

I tradycyjnie pewnie któraś ze stron - a obstawiam że wasza - miała zbyt wygórowane warunki. Skoro nc+ nie jest zainteresowane tym kanałem, ani nie byli takim TOP KIDS.

 

23 minuty temu, PowerTV napisał:

Prowadzimy zaawansowane rozmowy z wieloma innymi operatorami i kanał będzie startował wszędzie tam, gdzie będzie zainteresowanie i biznesowe uzasadnienie.

Tak, tak… Znamy tę śpiewkę od lat już na pamięć ;)

 

17 minut temu, Patjyk napisał:

I jak tam ten kanał? Ktoś ma do niego dostęp? Jakieś zdjęcia czy co?

A co Ty chciałbyś tutaj zobaczyć? Wyobraź sobie jakieś teledyski, doklej do tego logotyp kanału i voilà.

 

Cytując zapowiedź z SATKuriera: Ultra TV 4K tonowy kanał prezentujący zapierające dech w piersi treści w jakości 4K :lol:

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się. Mówię Ci tylko jak to może na 90% wyglądać. Jedynie oprawę graficzną ktoś mógłby nagrać, ale pewnie żadnych innych elementów poza identami to ona nie ma.

 

4 minuty temu, Arkon napisał:

A oglądasz Adventure czy Nutę? To spodziewaj się równie "ambitnych" treści, tyle że w 4K. Naprawdę nie szkoda pasma na takie kanały?

Do tego jeszcze dojdzie kolejny klon, w postaci TOP KIDS JR. Początkowo sam nadawca zapowiadał się bardzo ciekawie. W pełni polska firma nastawiona na ciekawe plany, dość szybko się rozwijająca. A tu klops.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 no jednak jakaś spora różnica wzgledem Nuty jest ;). Znasz ramówkę na jeden dzień, kanału co prawda nie widziałeś, ale i tak cieszysz się, że możesz uczepić się MWE...

Inny kolega z tego wątku byłby zadowolony gdyby na kanale pojawił się plusik - bo w innym temacie twierdzi, że na tam są takie wspaniałe filmy. Nieważne, że trzy czy cztery w ciągu pól roku, a miało być kilkanaście, a tak w ogóle to jeszcze miały być też dwa kanały sportowe. Lepiej poczepiać się @PowerTV

Trochę minimalnego obiektywizmu - polska, mała firma ma darmowy (w tym momencie) kanał 4K w drugiej co do wielkości kablówce w kraju, i to jest coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie przedstawiona ramówka na cały miesiąc, to odniosę się do ramówki na cały miesiąc. Proste ;)

Widziałem tylko na jeden dzień i pierwsze wrażenie w ogóle mnie nie porwało. Także żadna strata. Fajnie, że od razu weszli do VECTRY. Ale niefajnie, że nie ma ich też od razu u pozostałych operatorów, którzy oferują 4K. Chyba że to jest tymczasowa wyłączność, aby wypromować też jakoś nowość od VECTRY.

 

Edytowane przez Kirk
Usunięta zaczepka poniżej poziomu forum.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VG02 napisał:

Ja mam dostęp, ale niestety bez obrazu. 

Bo masz nieodpowiedni sprzęt ?

Godzinę temu, Emil.1603 napisał:

Jak będzie przedstawiona ramówka na cały miesiąc, to odniosę się do ramówki na cały miesiąc. Proste ;)

Widziałem tylko na jeden dzień i pierwsze wrażenie w ogóle mnie nie porwało. Także żadna strata. Fajnie, że od razu weszli do VECTRY. Ale niefajnie, że nie ma ich też od razu u pozostałych operatorów, którzy oferują 4K. Chyba że to jest tymczasowa wyłączność, aby wypromować też jakoś nowość od VECTRY.

Vectra chłonie wszystko co nowe jak gąbka ostatnio.  I nikt o tych kanałach potem już nie pamięta. 

Panowie, nie rozumiem waszej podniety na ten kanał. Sam mógłbym nadawać (streamować) teledyski z YT w UHD, dorzucić belki, logo i jest "kanał" po kabelku. Nie stać mnie, żeby  zrobić kanał UHD i nadawc go z satelity i ICH TEŻ. Nic przełomowego nie zaprezentowali. 

Edytowane przez nieczęstygość
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wejdź chociaż do UPC, albo Multimedii. Czekam(y) :). A aktualne realia krajowego 4K są takie, że są nawet czasami problemy z prawidłową reemisją feedu, nie mówiąc już o zsynchronizowanym komentarzu ze stadionu lecącym z głosnika centralnego ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się naiwności niektórych dyskutantów. Ledwo zapowiedź, a już kredyt zaufania.

MWE przedstawiała niegdyś sztandarowy kanał Adventure, który miał podobną aurę  reklamową. Zapowiadał coś fajnego z perspektywą jeszcze fajniejszej przyszłości.

Zgadzam się z obawami choćby p.@Arkona.  Mnie zaufania w puste zapowiedzi brak. Będzie ciekawie...na pewno pochwalimy.

Na tym forum jest temat o Adventure TV...ostatni wpis prawie rok temu...o treści cyt.

Na tym kanale nie ma nic, co przekonałoby mnie do zapłacenia nawet tych kilku złotych. Zaczynając od zawartości a na jakości technicznej kończąc

Ja też prawie nie zaglądam do tego kanału dlatego kolejne zapewnienia o "zapierajacej dech" ofercie przyjmuje z ogromnym dystansem.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty go nie oglądasz (ja też nie), ale kanał jakoś kilka lat na rynku się utrzymuje. Zresztą jak i inne produkcje MWE.

A w tym czasie tak uwielbiana przez forumowiczów Viva np. się zawinęła.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z tym kanałem jest taki, że ani treścią, ani jakością nie oferuje zbyt wiele i nic nie zapowiada by miało się coś w tym temacie zmienić. Sama jego nazwa budzi uśmiech na mojej twarzy :)

Większość treści to upscale'owane, o niskiej przepływności teledyski, które dotychczasowa grupa docelowa mogła podziwiać na kanale Polo TV w SD :)

To dopiero przeskok!

 

2 godziny temu, jeneka napisał:

@PowerTv kiedy rozmowy z Play Now tu macie szansę.??

 

Nie ma szans, by kanał z przepustowością ~23 Mbps pojawił się w ofercie, która w założeniu ma działać głównie na LTE.

 

Edytowane przez mattem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

Ty go nie oglądasz (ja też nie), ale kanał jakoś kilka lat na rynku się utrzymuje. Zresztą jak i inne produkcje MWE.

A w tym czasie tak uwielbiana przez forumowiczów Viva np. się zawinęła.

Może dlatego, że Adventure HD ma inny model biznesowy i inaczej na siebie zarabia od wspomnianej VIVY, która praktycznie żyła tylko z reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bugmenot napisał:

Ty go nie oglądasz (ja też nie), ale kanał jakoś kilka lat na rynku się utrzymuje. 

Podobnie jak Ntl czy Polonia1.

Wszak nie o tym mowa. Adventure TV mi nie przeszkadza i. Nie mam tez pretensji, że przez 4,5 roku nie miał ambicji wydobyć się z pozycji czerwonej latarni wśród tematycznych (z iloma zerami po przecinku?) . i to mimo  (ponoć) obecności w ponad 100 kablówkach.

Mam tylko w pamieci zapewnienia, że kanał będzie atrakcyjną ofertą. To tak w kontekście kolejnych obietnic.

Materiały w 4K na dobrą sprawę może mieć kazdy z nas przy uzyciu tanich kamer. I puszczać w kółko na swoim telewizorze. 

Wydarzeniem byłoby ,gdyby przy okazji wysokiej jakości technicznej kanał z tematu wątku zainteresował widza.

Szanse widzą raczej niepoprawni optymiści....wręcz fantaści.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z naszych kanałów ma swój własny model biznesowy i realizuje swoje cele zgodnie z planem.

W Polsce trudno jest działać niezależnemu nadawcy, gdyż obie platformy satelitarne są nadawcami wielu kanałów tematycznych (Polsat ma kanały w każdej kategorii, nc+ ma kanały także dziecięce). Dla przykładu w Czechach największa platforma satelitarna nie nadaje ŻADNEGO kanału tematycznego. Mają tylko 1 kanał promocyjny w stylu Galerii UPC.

Cieszymy się z tego, co się nam udało osiągnąć. Przynajmniej o naszych kanałach mocno się dyskutuje :) Jest wiele kanałów wielu nadawców, o których na tym forum nie było ani słowa od wielu lat.

 

Technologia 4K to nowość. Taką samą nowością było HD ponad 10 lat temu. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...