Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzisz, że lepie jak coś zaczyna się wcześniej, niż później (jak w TVP)?

Najlepiej jak coś zaczyna się o czasie ale jak już miałbym wybierać to wolałbym później o te 3 minuty bo gdy zapomnę o tym trzyminutowym wyprzedzeniu to omija mnie cały sens odcinka. Na samym początku jest wydarzenie na temat którego przez pozostałe 40 minut toczy się dochodzenie. Gdy przegapię początek to później trzeba się domyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak coś zaczyna się o czasie ale jak już miałbym wybierać to wolałbym później o te 3 minuty bo gdy zapomnę o tym trzyminutowym wyprzedzeniu to omija mnie cały sens odcinka. Na samym początku jest wydarzenie na temat którego przez pozostałe 40 minut toczy się dochodzenie. Gdy przegapię początek to później trzeba się domyślać.

Włączaj zawsze TV 10 min. przed wybranym przez Ciebie serialem i po problemie.

 

@matik

Jak piszę, że nie uwzględnili, to nie uwzględnili :/

Korzystam z Telemanu i tam jest napisane: odc. 1, ale nie ma roku, więc nie wiadomo... Może to któryś z kolei sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik

Jak piszę, że nie uwzględnili, to nie uwzględnili :/

Korzystam z Telemanu i tam jest napisane: odc. 1, ale nie ma roku, więc nie wiadomo... Może to któryś z kolei sezon.

No tak. Nawet jak nie masz racji to Twoja racja musi być zawsze twojsza, czy jak to tam leciało. A to że nie ma tego napisanego na telemanie to już tylko ich wina. Jakoś ja znalazłem i rok i sprawdziłem go u źródła u samego TVNu i z informacji jakie przekazują do portali czy gazet jak byk widnieje rok 2006.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na deser w niedzielne popołudnia wyjątkowa niespodzianka – specjalna, odświeżona wersja „Ulice San Francisco”. Para detektywów z wydziału zabójstw, porucznik Mike Stone i inspektor Steve Keller, przemierzają ulice San Francisco rozwiązując zagadki kryminalne. Stone jest sprytnym policjantem z 20-letnim stażem, a Keller jest uczącym się fachu "żółtodziobem". Wiele sukcesów w pracy zawdzięczają swojej przyjaźni i dobrze układającej się współpracy. Emisja od kwietnia.

Coś dla miłośników dobrych, starych seriali czyli min. dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN 7 w marcu 2012 roku:

40-letni prawiczek / Alive: Dramat w Andach / Brudny Harry / Chłopcy z ferajny / Ciężkie czasy / Córka generała / Czarownice z Eastwick / Doskonały świat / Duma: Podróż do domu / Dzika lokatorka / Egzekutor / Fatalna namiętność / Futro: Portret wyobrażony Diane Arbus / Gatunek / Gatunek 2 / Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry poznał Llyoda / Hycel / Ja, ty i on / Kim jest Jackson Pollock? / Klucz do koszmaru / Królowa ringu / Małe dzieci / Maska / Masz wiadomość / Miłość i inne nieszczęścia / Monachium / Nawrót depresji gangstera / Obywatele prezydenci / Ocean's Eleven: Ryzykowna gra / Ocean's Twelve: Dogrywka / Oddział specjalny / Odzyskać siebie / Ostatni smok / Piękny umysł / Polowanie na "Czerwony Październik" / Prezydent: Miłość w Białym Domu / Przygoda z pandą / Pula śmierci / Rio Bravo / Seksmisja / Selena / Shootfighter 2 / Shootfighter: Na śmierć i życie / Strach / Szeryf z Firecreek / Tłumaczka / To nie jest kraj dla starych ludzi / Tożsamość Bourne'a / Twarda sztuka / Vabank / Vabank 2, czyli riposta / Vinci / W paszczy szaleństwa / W samo południe / Więcej niż wszystko / Wolność słowa / Wyjęty spod prawa Josey Wales / Wzgórze Złamanych Serc / Zagubieni w kosmosie / Zew natury / Złote dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówię jak już zdążyłeś przeczytać. Pierwszy odcinek bardzo dobry i co widać trzyma poziom oryginału, dlatego twierdzę, że serial jest dobry, znając oryginał (kilka pierwszych odcinków) i jeżeli dalej będzie tak dobrze, to będzie to jeden z lepszych sitcomów ostatnich lat.

Premierę serialu oglądało ponad 370 tys. widzów

http://media2.pl/badania/88908-Ponad-37 ... -TVN7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powyższym poście usera @TimesSquare jest trochę racji.

Przykład podaję od siebie, lecz nie musi się sprawdzić.

Obejrzałem pierwszy odc. serialu pt.,,Prosto w serce" ponad rok temu. Ten odcinek bardzo mnie wkręcił, abym oglądał kolejne... Po obejrzeniu 3\4 odc. stwierdziłem, że to słaba podróbka ,,BrzydUli".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Reguly gry - Obsada niezla, ale jak w Ukrytej Prawdzie, wszystko jest zrobione sztucznie.

Zakoscielny az za bardzo sztucznie gra, widac to golym okiem, mam nadzieje, ze w dalszych odcinkach bedzie juz lepiej, bo serial wydaje sie calkiem niezly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...