Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy polski SITCOM robiony specjalnie dla TVN7 z Pawłem Wilczakiem w roli głównej.

 

http://media2.pl/media/86248-Polski-sitcom-dla-TVN7-z-Pawlem-Wilczakiem.html

 

oby nie skończyło się jak z Romanem ....

 

Ja dzisiaj oglądałem materiał promocyjny tego serialu (będzie miał tytuł "Reguły Gry"), tzn. wywiady z aktorami w "Dzień Dobry TVN" i też mi się od razu nasunęła myśl, że ten serial skończy podobnie jak "Wszyscy Kochają Romana", ale zobaczymy...

 

Polskich filmów z cyklu "Prawdziwe historie", które miały się pojawić wiosną br też się nie doczekamy w TVN. Dlatego pragnę, aby pojawiły się one w Siódemce.

 

To akurat dla mnie nie dobra informacja, bo czekam/czekałem na film z tego cyklu o Agacie Mróz (grają tam Olga Bołądź i Michał Żebrowski), chyba miał się nazywać "Agata", tak???

 

Moim zdaniem nie powinni podejmować decyzji o zdjęciu całego cyklu po wynikach oglądalności poszczególnych filmów, bo każdy to przecież osobna historia, niepowiązana bezpośrednio z pozostałymi (to tak jakby na podstawie pewnie średnich wyników oglądalności "Los Numeros" podjęli decyzję o wycofaniu z kin "Listów Do M" jeszcze przed premierą)...

 

A może ten film o Agacie Mróz wyszedł chociaż na dvd???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CIEKAWOSTKA

Od najbliższej sob. stacja rozpocznie emisję seriali pt.,,Jej cały świat" oraz ,,Czterej pancerni i pies".

 

Emisja serialu pt.,,Jej cały świat": sob.\nd, godz. ok. 06:00 (po dwa odc.)

Emisja serialu pt.,,Czterej pancerni i pies": sob., godz. 14:30 [powtórka] nd, godz. 10:10; kolejny odcinek: nd, godz. 11:20;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak perfekcyjnie wytnę reklamy (co mi bardzo dobrze wychodzi) z serialu nagranym np. na TVN7, to każdy pozna, kiedy była reklama (pozostaną "cięcia" obrazu). A mi chodzi o to, żeby nie było widać żadnych "zacięć" w serialu. Ale jeśli leci ten sam film w TVN7 w 16:9, a w TVP w 4:3, to nagrywam w TVN7, bo leci w panoramie, oczywiście będzie widać cięcia pozostałe po reklamach, ale lepsze wg mnie cięcia, niż emisja w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN 7 w lutym 2012 roku:

A.I.: Sztuczna inteligencja / Akcja na Eigerze / Amerykański kickbokser / Amerykański ninja 5 / Black Snake Moan / Bohaterowie Teksasu / Był sobie łajdak / Cena za życie / Człowiek z blizną / Czwarta wojna / Desperatki / Dom sekretów i kłamstw / Druga szansa / Drużyna / Edy / Fantom / Freddy kontra Jason / Gaduła / Goonies / Idlewild / Interkosmos / Junior / Kosmiczna mistyfikacja / Małżeństwo z nieznajomym / Marzyciel / Mexican / Męski sport / Mieć szesnaście lat / Miłość i wojna / Miłość jak narkotyk / Morderca w deszczu / Naciągacze / Nieugięty Luke / Nowe rządy / Nowi miastowi / Nowy koszmar / Odzyskać siebie / Piramida strachu / Porywacze ciał / Potem przyszła miłość / Przepis na kataklizm / Przyjaciel gangstera / Raperzy z Malibu / Stan zagrożenia / Stare lwy / Szeregowiec Benjamin / Szkolne świrusy / Święto piwa / Uwolnić orkę / Uwolnić orkę 2 / Uwolnić orkę 3: Na ratunek / W samą porę / Więcej czadu! / Władza absolutna / Wojna pokus / Wróg u bram / Wydział wewnętrzny /Wyzwanie / Zabójcza broń / Zamach / Złodziej życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...