Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVN 7 w grudniu 2011 roku:

Aleksander / Angielski pacjent / Blood Creek / Bodyguard / Bohater i Strach / Boogeyman 2 / Bullitt / Chisum / Ciekawski George / Ciężkie czasy / Conagher / Disco / Dobry piesek / Dwa tygodnie / Dzieciaki i dom / Dzień bałwana / Firefox / Firma / Helter Skelter / Jak tylko potrafisz / Joint Venture / Każdy sposób dobry / Kobieta w błękitnej wodzie / Królowie komedii / Książę Egiptu / Książę i aktoreczka / Luzacy / Małe dzieci / Mayday w stratosferze / Męska gra / Mieć szesnaście lat / Miłość jest za darmo / Mój przyjaciel delfin / Na żywo / Narodziny / Nie tylko taniec / Okruszek i Piegus / Ostatni sprawiedliwy / Ostatni zryw / Parszywa dwunastka / Po rozum do mrówek / Pootie Tang - pogromca zła / Przeminęło z wiatrem / Przybysz z daleko / Przybysz z daleka / Przyjaciel gangstera / Raport mniejszości / Rodzina Addamsów / Rodzina Addamsów 2 / Rok bez Mikołaja / Shaft / Słodkie zmartwienia / Sybil / Synowie szeryfa / Śnieżne anioły / Święty / Thelma i Louise / Tin Cup / Totalna magia / Totalne kłopoty / Trzy życzenia / Uciekinier / Utracone dziecko / Uznany za niewinnego / W rytmie hip-hopu / Wielka mała liga / Wytańczyć marzenia / Zgaga / Złote Święta / Związek serc / Życie oceanów / Życie za życie /

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 24, 25 i/lub 26 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym TVN7, pan Tomasz B. zapowiedział powrót do dynamicznego 16:9, a tu od soboty na sztywno wszystkie reklamy plus na dodatek, seriale które są nadawane w 4:3 czyli Przyjaciele, Niania, Krok od domu - przed każdą reklamą i na końcu serialu obraz zmienia proporcję obrazu na 4:3 z pasami czarnymi w czasie trwania serialu, tylko chyba TVN tak potrafi. Wprowadzili TVN7 HD i syf się zrobił na TVN7 SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za słaba oglądalność, nie wiem jak inni, ale dobrze się stało bo to co stacje robią z bajkami to szkoda słów. Nie stać ich na dubbing? Widać wpadli na pomysł, aby od najmłodszych lat dzieci przyzwyczajać do lektora. TVN i TVN7 zaczął bajki z lektorem, później Polsat i oby na tym się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym TVN7, pan Tomasz B. zapowiedział powrót do dynamicznego 16:9, a tu od soboty na sztywno wszystkie reklamy plus na dodatek, seriale które są nadawane w 4:3 czyli Przyjaciele, Niania, Krok od domu - przed każdą reklamą i na końcu serialu obraz zmienia proporcję obrazu na 4:3 z pasami czarnymi w czasie trwania serialu, tylko chyba TVN tak potrafi. Wprowadzili TVN7 HD i syf się zrobił na TVN7 SD.
U mnie TVN7 nadaje z WSS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matik - chodzi mi o to co przedstawia zdjęcie poniżej. Mogli by nie dodawać czarnych pasów w czasie trwania serialu. Może i nie długo to trwa bo na kilkunastu klatkach wideo, lecz świadczy to o tym że chcą iść na łatwiznę. Pewnie nie przeszkadza to w oglądaniu lecz niekiedy coś nagrywam dla siebie i później po wycięciu reklam mamy po każdej reklamie i na końcu serialu to co widać na tym obrazku.

tvn7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Wczoraj podczas musicalu pt.,,Dirty Dancing ll" miała miejsce drobna wpadka. Po pierwszej przerwie reklamowej wyemitowano sponsorów, a po nich film - minęły 2 sek. i pojawiła się końcówka sponsora Activia (2 sek.), następnie zrobił się czarny ekran (4 sek.) i w końcu film. Kilka sekund filmu przepadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą serial pt.,,Wszyscy kochają Romana", mógłby trafić do TVN7, bo nie sądzę, żeby TVN dokończył emisję ze względu na niską oglądalność. Polskich filmów z cyklu "Prawdziwe historie", które miały się pojawić wiosną br też się nie doczekamy w TVN. Dlatego pragnę, aby pojawiły się one w Siódemce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Romana to jakiś czas temu pojawił się artykuł na WirtualnychMediach

Bogdan Czaja informuje, że dalsze odcinki pierwszej serii „Wszyscy kochają Romana” pojawią się w ramówce w styczniu 2012 roku w innym paśmie niż jesienią (sitcom nadawano w piątki o 20.00, tuż przed Superkinem). Od wyników oglądalności tych epizodów, będzie zależeć ewentualna kontynuacja serialu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVN 7 w styczniu 2012 roku:

Andre / Angus / Angus: Stringi i przytulanki / Ben Hur (2-cz.) / Bez granic / Bitwa o Midway / Blink / Ciekawski George / Cleopatra Jones / Co z oczu, to z serca / Czasem w kwietniu / Darfur teraz / Dobry Niemiec / Dom sekretów i kłamstw / Dowód życia / Duch / Dwaj zgryźliwi tetrycy / Elf / Gdy czas ucieka / Gremliny 2 / Gremliny rozrabiają / Hycel / Jesień Czejenów / Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy / Kangur Jack / Kłamstwo ma krótkie nogi / Kostka przeznaczenia / Małpa na boisku / Mamuśka / Margot jedzie na ślub / Miasto aniołów / Mój przyjaciel delfin 2 / Nazajutrz / O czym szumią wierzby / Oddział specjalny / Odlotowe dzieciaki / Oko za oko / Oni / Ostatni postój / Plon kłamstwa / Podaj dalej / Podwójny blef / Pojedynek w corralu O.K. / Pokerowy blef / Policjantki z FBI / Poziom P2 / Północ - północny zachód / Prawem na lewo / Przez ciemne zwierciadło / Przygoda na Dzikim Zachodzie / Raport mniejszości / Rewolwer / Rodzinne kłamstwa / Różowy cadillac / Shootfighter 2 / Shootfighter: Na śmierć i życie / Słuchając ciszy / Smok: Historia Bruce'a Lee / Sowie pole / Sprawa sercowa / Stalowy rycerz / Strzelby dla San Sebastian / Superman 3 / Szkoła przetrwania / Śnieżne anioły / Twierdza / Uderzenie komety / W samą porę / Wakacje w Las Vegas / Wallace i Gromit: Klątwa królika / Zakładnik na drzewie / Zdążyć przed północą / Żądło / Żółtodziób.

 

 

Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 1 i/lub 6 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zauważyłem brak EPG na TVN7 w wersji SD z Hot Birda. Zastanawia mnie czy może TVN po uruchomieniu wersji HD przestał nadawać EPG na SD, czy może to jedynie problem z moim dekoderem? Dodam, że EPG na TVN SD działa poprawnie oraz, że usunąłem i wyszukałem ponownie TVN7 i nie pomogło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...