Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Belek i zapowiedzi nie ma, ale jak to zwykle bywa, TVN7 będzie miał coraz większy zasięg przez dvb-t więc za niedługo pewnie i tu się pojawią i to będzie na minus tej stacji bo właśnie przez to fajnie ją się ogląda, super seriale itp..

Choć poczekamy, zobaczymy. najlepiej aby nic nie zmieniali, ale pewnie sporo zmian będzie w nowym sezonie, pewnie od lutego/marca 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVN7 w styczniu 2011 roku:

Avalon / Blink / Cleopatra Jones / Czasem w kwietniu / Darfur teraz / Dom sekretów i kłamstw / Duch / Dwóch Jake'ów / Dzieciaki z Durango / Gdzie leży prawda / Imperium słońca / Ja, twardziel / Ja w środku tańczę / Jestem Sam / Kosmiczni kowboje / Krzysztof Kolumb / Książę i aktoreczka / List miłosny / Mad Max II / Mały miś polarny II / Mały romans / Mandie i sekretny tunel / Misja: Moskwa / Moja przyjaciółka gwiazdka / Moja wielka wściekła rodzina / Napad na Królową / Napoleon / O czym szumią wierzby / Obywatele prezydenci / Odzyskać siebie / Okruszek i Piegus / Paparazzo / Pluto Nash / Płonący wieżowiec / Podwójny agent / Samotny detektyw McQ / Shaft / Słodkie zmartwienia / Spadaj na Ziemię / Stare lwy / Superman III / Synowie mafii / Tequila Sunrise / Troje do pary / Tupac: Zmartwychwstanie / Ukryte zło / W krzywym zwierciadle: Strzelając śmiechem / W krzywym zwierciadle: Szkolna wycieczka / W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju II / Wielka gonitwa / Wojna guzików / Wróg u bram / Wszyscy święci / Wszystko jest iluminacją / Wszystko zostaje w rodzinie / Zgrywus / Zodiak / Zimne dranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Filmy w TVN7 w lutym 2011 roku:

2010: Odyseja kosmiczna II / Angus / Be Cool / Bez przebaczenia / Cena za życie / Coma / Desperatki / Dom obłąkanych / Dwa tygodnie / Dzieciaki z Durango / Dzika banda / Dzikie plemię / Gdy wspomnisz o mnie / Gorący towar / Jak zdobyto Dziki Zachód / Joint Venture / Kosmiczna załoga / Krótkie spięcie / Lot Nawigatora / Luzacy / Łatwy szmal / Marsjanie atakują / Mężczyźni o tym nie mówią / Morderca w deszczu / Mściciel z Hongkongu / Na Zachód! / Naciągacze / Nazajutrz / Ostatni sprawiedliwy / Pidżama party / Plon kłamstwa / Ponad niebem / Pootie Tang, pogromca zła / Porwanie na żądanie / Poszukiwacze / Potem przyszła miłość / Powiew pustyni / Północ - północny zachód / Przygoda na Dzikim Zachodzie / Rok psa / Rój / Salon piękności / Siedmiu wspaniałych / Szeryf z Firecreek / To tylko gra / Trzech małolatów ninja / Utracone dziecko / Wojna umysłów / Wysłannik przyszłości / Yakuza / Zło pod podłogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Filmy w TVN7 w marciu 2011 roku:

8. mila / Absolon / Akademia policyjna IV: Patrol obywatelski / Amerykański kickbokser / Amerykański ninja / Amerykański ninja 2 / Bohater i Strach / Butch i Sundance / Czarna kawaleria / Czary mary / Czas patriotów / Daleka północ / Diukowie Hazzardu / Diukowie Hazzardu: Początek / Dwa tygodnie na miłość / Frantic / Gnijąca panna młoda / Grzech milczenia / Harry Potter i kamień filozoficzny / Harry Potter i komnata tajemnic / Historia przemocy / Dom na Przeklętym Wzgórzu / Kasamowa / Kolty siedmiu wspaniałych / Kostka przeznaczenia / Kraj pod ostrzałem / Monachium / Mściciel z Hongkongu / Na granicy / Nadjeżdża siedmiu wspaniałych / Nie chcę tego dziecka / Ostry poker w Małym Tokio / Oszukane serce / Pan niania / Pasożyt / Paszport do Paryża / Podwójna gra / Randka z billboardu / Powrót do domu na Przeklętym Wzgórzu / Rok Yao / Rozbitkowie / Shootfighter: Na śmierć i życie / Słoneczny wojownik / Stan zagrożenia / Strzały nad Saber River / Świadek / Święto piwa / Ten pierwszy raz / Tomcio grubasek / Torque: Jazda na krawędzi / Uznany na niewinnego / W jak wendeta / W samą porę / Zaginiony w akcji III / Zgrywus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja również dołączę się do tych zachwytów i powiem, że to świetna wiadomość. Pozostaje mieć nadzieje, że z czasem inni nadawcy też będą decydować się na taki krok. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że będą napisy, ale... co z oryginalną ścieżką dźwiękową? Bo co po polskiej ścieżce i napisach bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej?

Byłbym też rad, gdyby zdecydowali zrezygnować z lektora na rzecz polskiego dubbingu (przynajmniej przy nowych filmach i serialach wchodzących na antenę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Ale wprowadzenie oryginalnej ścieżki językowej do wyboru to moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję, że posłuży to za dobry przykład i w przyszłości oryginalna ścieżka pojawi się też na innych kanałach - jak TVN czy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...