Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tytuły filmów, o ile weszły do polskich kin, są ustalane przez dystrybutora w kraju, a nie studio lektorskie. Wyjątek mogą stanowić seriale. Przykład? „Mam na imię Earl” (w Comedy Central) i „Na imię mi Earl” (w TVP). Czasem łapię się też na tym, że filmy emitowane dawno temu na Canal+ (w czasach analogu) mają zupełnie inne tytuły niż te oficjalne, które znajduję np. na Filmwebie. Aha, i można też zauważyć, że telewizje odchodzą czasem od „polskich tłumaczeń” tytułów na rzecz angielskich wersji, jak np. w przypadku „Dirty dancing”. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda premiera w TVN 7 jest na wagę złota bo prawie same powtórki z TVN są tu emitowane więc mają się czym chwalić. Jak podaje DVB News ezoteryczny program Arkana Magii produkowany na zlecenie ITV wystartował z emisją w TVN 7. Jednak ITV się w czymś wyspecjalizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty tu widzisz mega premiere?

 

Emitować będą to ponad rok po premierze w USA, gdzie obecnie leci 5 sezon.

 

Powinni się tego wstydzić a nie się tym chwalić.

 

Kpina z widzów.

 

Wstydzić? Chyba nie wiesz o czym mówisz. 4 sezon Supernatural w TVN7 to świetna wiadomość dla fanów tego serialu. Co z tego, że jesteśmy półtora sezonu do tyłu, ważne że jest 4 sezon! A być może 5 kupią jeszcze szybciej, bo 4 sezon kupili szybciej niż poprzedni, 3 sezon. Poza tym, jeśli teraz mamy Supernatural 4 w TVN7, to za jakiś czas możemy spodziewać się go w TVN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzić? Chyba nie wiesz o czym mówisz. 4 sezon Supernatural w TVN7 to świetna wiadomość dla fanów tego serialu. Co z tego, że jesteśmy półtora sezonu do tyłu, ważne że jest 4 sezon! A być może 5 kupią jeszcze szybciej, bo 4 sezon kupili szybciej niż poprzedni, 3 sezon. Poza tym, jeśli teraz mamy Supernatural 4 w TVN7, to za jakiś czas możemy spodziewać się go w TVN!

Weź mnie nie rozśmieszaj. Jak odwalają takie wałki i robią sensacje z tego że emitują serial półtora roku po premierze w USA to jak dla mnie taka satacja może w ogóle nie istnieć. Ja rozumiem że Polaków zawsze karmiono byle badziewiem ale bez przesady. Jak chcą się popisać to niech równają do AXN czy HBO i wtedy pogadamy.

Wystarczy że robią z widzów [beep]ów na głównym kanale TVN. Myślałem że na TVN7 właśnie się postarają i puszczą więcej seriali z USA z mniejszym opóźnieniem, ale jak widać oni są niereformowalni.

Tylko przykro patrzeć że są osoby, które to łykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przykro patrzeć że są osoby, które to łykają.

"Tylko przykro patrzeć że są osoby", którym jak zwykle wszystko przeszkadza. Nic nie ma - źle, jest coś ciekawego - też źle! Każdy normalny fan tego serialu z przyjemnością włączy ten TVN7 12 lutego o 21:45 i będzie oglądać 4 sezon Supernatural.

Jeśli szukasz argumentów dla siebie, aby wypowiedzieć się przeciwko TVN7, to nie jest to raczej dobry temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jak wyobrażasz sobie zapowiedzi filmów 4/3 w 4/3? Z czarnymi pasami po bokach, czy w specjalnej wersji dla 4/3? To chyba oczywiste, że TVN7 przycina część filmów do 16/9, bo w takim formacie nadawane są zapowiedzi. Jedyne czego mi brakuje, to właśnie informacji o tym, która z pozycji jest w 16/9. Mogłoby to być podawane podczas jingli oraz w programie telewizyjnym, tak jak robi to TVP czy Canal+ (HD), np. w To & Owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN7 nadaje w najlepszy możliwy sposób - to, co jest w 4:3 - nadają w 4:3, a to, co mają w 16:9 - nadają w 16:9. Siódemka ciągle emituje dużo filmów i seriali w 4:3, więc nie za bardzo mogą tak sobie już teraz na stałe przejść na 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...