Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tracer10 napisał:

 

@Cinemaniac4K

Zakładka Star powiadasz? No rzeczywiście imponujący zbiór odgrzewanych kotletów, i to jest czynnik przyciągający według ciebie?

 

Wbrew pozorom bardzo duży, bo nierzadko filmy, które kiedyś święciły triumfy na vhs czy w początkach dvd cieszą się nadal sporą popularnością, kiedy można je obejrzeć jeszcze raz w odświeżonej cyfrowej jakości. A niektóre starsze filmy czy seriale są w oficjalnej dystrybucji w ogóle niedostępne, dlatego uważam, że Disney po starcie naprawdę nie będzie miał problemów z przyciągnięciem klientów. Także w Polsce, bo u nas nigdy nie było tak, że cały kontent Disneya był oferowany w jednym miejscu.  Platformy, czy telewizje miały zawsze jakiś wycinek ich oferty. 

A w dodatku oni w przeciwieństwie do hbo nie są na bakier z czymś co dziś jest standardem, czyli np. 4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia tego ile kosztuje dostęp do wszystkich powyższych i ile czasu spędzasz przed telewizorem. U mnie zależność spędzania czasu tv/komp mocno przesunęła się w stronę komputera i wykorzystywania go do rozwoju osobistego. Coraz bardziej jestem przekonany do tego że oglądanie TV i jakichkolwiek seriali, filmów, to marnowanie czasu. Czasami obejrzę jakiś mecz na żywo, a często też nie w całości. Kiedyś miałem większy zapał do oglądania telewizji. Być może dlatego że było mniej reklam i więcej ciekawych filmów. Telewizja to coraz większy złodziej wolnego czasu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to na dziś D+ to zabawka na 1-2 tyg.

Dlatego zastopowałem abo.

Natflixa też odpalałem za 3 tyg temu, ale różnica jest taka, że abo N nie wstrzymałem bo wiem, że kiedy już odpalę za dwa, pięć dni to się nie opędzę od nowości + to co wisi w ulubionych.

W D+ nie ma na to szans.

Pomijam tu fakt, że 80-90% Tego co wrzuca N mnie nie interere, a mimo wszystko nie nadążam.😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd wynikają analizy,  że D+ ma wyprzedzić Netflixa i   jego rosnąca popularność?

 

Ciekawostka na Satkurier:

"To może być niewątpliwy przełom OTT dla ujednoliconego przesyłania strumieniowego. Firma Unified Streaming z siedzibą w Amsterdamie, zajmująca się technologią dostarczania wideo, uruchomiła interesujące rozwiązanie, które umożliwia dostawcom OTT tworzenie kanałów na żywo z bibliotek VOD. Rozwiązanie to jest znane jako Unified Remix VOD2Live, jest oparte na technologii listy odtwarzania Unified Remix tej firmy."

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail#, @tyrla macie dzieci?

Nie pochwalam ( ale też oczywiście staramy się kontrolować ),  ale dzieciaki uwielbiają serwisy VOD, zwykła telewizja z reklamami może nie istnieć..

Telewizja jako dodatkowa rozrywka w wolnym czasie, poza pracą, obowiązkami, zajęciami sportowymi, czemu nie..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Będzie normalnie na Hbo Go.
Jednakże bardzo długo marketingowcy HBO Go na social mediach twierdzili, że nie będzie tego specjalnego odcinka.

Byłoby to mega dziwne zwłaszcza, że do tej pory Max Oryginalsy oraz filmy WB które miały premierę na Max jak "Snyder Cut", "Wonder Woman 84" czy "Godzilla vs Kong" pojawiały się normalnie.

Dopiero jak zwykli ludzie oraz "influencerzy" zaczęli się oburzać na social mediach to zmienili zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla zainteresowanych polecam hiszpański serwis Filmin. Ponad 300 seriali i ponad 8 tys. filmów. Serialowo szału nie ma ale oferta filmowa bardzo szeroka i ciekawa. 

Jedyna wada to brak napisów. Wszystkie mają napisy hiszpańskie, ale niestety napisów polskich brak, angielskie znalazłem na kilku filmach tylko. Pozostaje więc oglądać produkcje anglojęzyczne (chyba że ktoś zna hiszpański lub kataloński). 

 

Okresu próbnego nie ma, miesiąc za 7.99 euro. Żeby wybrać pakiet i zapłacić trzeba użyć vpn ale co ciekawe do oglądania vpn nie jest potrzebny. 

Apka dostępna na androida w polskim sklepie googla, na android tv też jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W 2022 roku będzie dostępne w 22 krajach, w tym Polsce, zupełnie nowy serwis SVOD SkyShowtime, które będzie robione przez Comcast Corporation razem z ViacomCBS.

Więcej szczegółów tutaj: https://media2.pl/rozrywka/165558-Nadchodzi-SkyShowtime.-W-2022-roku-ruszy-nowa-platforma-streamingowa-takze-w-Polsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli biblioteka Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Peacock, Paramount+, Showtime, Paramount Pictures oraz Nickelodeon w jednym miejscu. Dobre rozwiązanie. Pewnie będą dostępne też seriale niedostępne w Polsce i starsze produkcje.  

 

Jak tak dalej pójdzie to C+ nie będzie miał co pokazywać u siebie. Kolejna wytwórnia po Fox  która im odpadnie. I seriale od Sky. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...