Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dotyczy rynku amerykańskiego.
Powtarzam, nie było nigdzie informacji na jakich zasadach w Polsce będzie oferowane HBO Max.
Oczywiście nie jest wykluczone, że abonenci Go dostaną Max za darmo, ale nie jest to potwierdzone, a podejrzewam, że HBO Max będzie droższe








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Roll out" HBO Max w Stanach trwał kilka miesięcy bo niektórzy dostawcy typu Roku czy Amazon nie mogli się z nimi dogadać.

U nas tez watpię, że np. taki Cyfrowy Polsat z dnia na dzień wymieni na wszystkich swoich sprzętach apkę z HBO GO na Max ;).

Przy okazji, HBO zapowiedziało, że od czerwca wprowadzi tańszy plan z reklamami: https://arstechnica.com/gadgets/2021/03/hbo-max-will-get-a-cheaper-ad-supported-tier-in-june/

W tej opcji nie będzie też dostępu do filmów kinowych od WB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, regedit32 napisał:

Wolę jeden serwis bez dziadostwa niż dwa, gdzie płacę ale mimo to mam przerwy na reklamę...

Jeden zapłaci mniej+ reklamy, drugi więcej bez reklam. Dla tych co chcą oszczędzić to dobra opcja.

Ty zapłacisz pełną kwotę, to co ci to przeszkadza?  :mrgreen:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, regedit32 napisał:

Płatne HBO z reklamami. Nie podoba mi się taki model. Wolę jeden serwis bez dziadostwa niż dwa, gdzie płacę ale mimo to mam przerwy na reklamę tabletek na swędzenie żeńskich narządów rozrodczych.

To jest dobra opcja. W tego typu usługach najważniejszy jest wybór. 4 reklamy po 30 sekund to nie jest jakiś dramat, jeśli masz możliwość zmniejszenia opłaty, a jakość identyczna. Niech każdy wybiera co mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces rebrandingu, przechodzenia HBO GO w HBO Max ma się rozpocząć już w czerwcu w 60 krajach, w tym 21 europejskich; dat, ani nazw krajów nie podano, ale można zakładać, że jednym z rynków, w których te zmiany nastąpią będzie także Polska. 

Będzie to nie tylko zmiana nazwy ale podniesienie jakości technicznej oferowanych treści. Podał portal Hdtv Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali by cenę i byłby jakiś konkret.

*ewentualnie  25 zł za usługę z przerywnikami w formie reklam..Część osób korzystających  z HBO GO będzie raczej rozczarowana .

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, patryszq napisał:

Skoro nie podano dat nazw itp to co ta informacja wnosi :) to samo było z DISNEY wchodzi zachodzi dochodzi a do dnia dzisiejszego w POLANDII ni amba ni fatima 🤦‍♂️

Podano czerwiec jako początek całego procesu i  jego zakres - 21 krajów europejskich. Czyli można założyć, że biorąc pod uwagę mocną pozycję HBO GO w naszym kraju, usługa zacznie działać najwcześniej w połowie roku. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Peja88 Obie warto. A do tego Amazon Prime Video. Netflix i Amazon mają więcej bieżącego jakościowego kontentu, HBO ostatnio po[beep]adło, ale przez kilkanaście lat wyprodukowało masę dobrych seriali, więc skoro wcześniej nic nie widziałes to masz parę miesięcy oglądania samych "rzeczy obowiązkowych" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kingofsouth napisał:


@michal_dragon Eleven Sports 1 4K :

 

  • Play Now TV [Play Now BOX, Tizen]
  • Vectra Smart TV

Mnie nie interesują sprzęty tvbox bo mam o wiele lepszy niż vectra czy tizen bo ma nividia shield tv tylko wykupienie eleven sport na mój sprzęt.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...