Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś legalna usługa streamingowa która oferuje dostęp do kanałów w postaci listy .m3u? Albo lista kanałów wygląda tak jak w normalnym tv czyli 1, 2, 3, 4 itd. bez jakichś kafelków, logotypów z góry narzuconej kolejności? Są programy, aplikacje które działają właśnie w taki prosty sposób.  Przede wszystkim są szybkie. Tylko potrzebna jest lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można takie coś zrobić w Kodi. Ale i tak trzeba pokombinować. Na razie nie wszystkie wtyczki są w ogóle przystosowane do tego, aby wyciągnąć listy kanałów i wrzucić je do wtyczki, która obsługuje zakładkę "TV" w Kodi. Na przykład z CANAL+ online czy WP Pilota można wyciągnąć ale np. z Playera już nie. We wtyczce do Ipli też nie było tej funkcji, zakładam więc że podobnie jest z Polsat GO / BOX GO.

Z listami m3U jest taki problem że większość operatorów streamingowych poszyfrowała swoje streamy DRMami i jest dosyć trudno tego się pozbyć. Sam nie wiem jakim cudem w Kodi to się udaje, no ale jest.
Na ten moment z tego co wiem, streamingi w normalnym m3u bez DRMu ma tylko WP Pilot, przynajmniej w ofercie bezpłatnej i strumienie z definicji darmowe, np. TVP Stream. O dziwo, Eurosport Player także nie używa DRMu (ale Player TVN już tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aktywowałem dzisiaj Amazon Prime 30 dni za darmo i 49zł/rok ale nie wiem czy nie anuluje po obejrzeniu sound of metal za dużo tych abonamentów nie mam PC do gier na amazonie też pewnie nic nie kupię chyba że w czarny piątek będzie jakaś spora promocja na coś czego potrzebuje ale nie wiem jak odróżnić tam produkt używany od nowego :D a prime video za tą cenę na rok całkiem spoko ale zawsze mam wyrzuty sumienia że kupię jakiś vod a potem z niego nie korzystam za dużo tych serwisów za  dużo kont za dużo subskrybcji wszystkiego za dużo......... 

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu jak korzystam z usług streamngowych anulowałem tylko jedną usługę: CDA Premium.

Od przybytku głowa nie boli a Prime Video jest jednym z serwisów z których korzystam bardzo często 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze za dużo się tego powoli robi. Od dzisiaj mam Viaplay dzięki przedłużeniu umowy z UPC, tydzień temu aktywowałem Amazona no bo za 49 to żal nie kupić, dzięki rodzicom mam dostęp do HBO go i Polsat box go z prawie wszystkimi kanałami, raz na 2-3 miesiące jeszcze kupię Netflixa jak się coś ciekawego uzbiera no i kablówka z UPC. A czasami wieczorem i tak nie idzie niczego znaleźć do obejrzenia 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...