Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon ja dużo podróżuje i wtedy oglądam. :) poza tym korzysta z tego też rodzina. Nie tylko ja sam. 

 

Co do Viaplay - nic tam dla mnie nie ma. Z zagranicznej piłki tylko Liga Mistrzów mnie interesuje. Poza tym Ekstraklasa, reprezentacja, Liga Mistrzów EHF, 1. Liga żużlowa - to na szczęście u konkurencji.  Więc Viaplay póki co nie muszę abonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakimanMoje dziecko już ogląda "Gry o tron' i "Euforie". :) Nie wiem jak teraz wygląda oferta Viaplay, ale jak miałem 2 miesiące, to obejrzałem raptem 1 serial. Nawet Amazon ma dużo więcej do zaoferowania, a kosztuje kilka zł.

@k05Ja jednak Premier League.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam abonować Canal+, Viaplay, Netflix, HBO Max, Disney+, SkyShowtime. Prime Video i Player, jeśli będą kosztowały 50/rok, no i może z doskoku ATV+ jak coś by mnie mocno zainteresowało.

Co do braku czasu, to wiadomo, że wszystkiego się nie ogląda, ale jest ten komfort, że jest dostęp.

Oferta filmowa Viaplay jest ciekawa, jeśli nie posiada się dostępu do innych serwisów. Seriale mają dobre, niektóre po raz pierwszy w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

SkyShowtime startuje najpóźniej i ciekawe jak będzie się starał zachęcić do subskrypcji, żeby się przebić wśród konkurencji.

 

SkyShowtime, Disney+...

Możemy się jeszcze spodziewać dodatkowych ciekawych propozycji usług streamingowych w tym roku?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie subskrybuje Canal+ z Netflixem (promocja za 40 zł), HBO Max i Apple TV+. Do tego w promocji na rok Player i Amazon Prime Video (bez tych dobrych promocji raczej bym się nie zdecydował, bo rzadko kiedy oglądam te serwisy). Ostatnio doszedł też Disney+, ale po miesiącu raczej rezygnuje, bo mniej więcej obejrzałem co chciałem z polskim tłumaczeniem. Oczywiście jest tam dużo więcej do oglądania,ale wolę jednak poczekać na oficjalny start w Polsce. Jak wystartuje na dobre Disney+ i SkyShowtime to będę się zastanawiał, co abonować na stałe, a co z doskoku. Na pewno nie zrezygnuje z HBO Max i Apple TV+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
19 godzin temu, lakiman napisał:

Biorąc pod uwagę moją ofertę od UPC, coś już zrozumieli.

:)

Viaplay za 10 zł, HBO Max za 3 zł...

Daj link do tej promocji w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii rusza serwis VOD https://www.canalplus.at

Wygląda na robiony na innej platformie niż w PL. Mają go też we własnej krajowej domenie, a nie .com jak u nas.

Jeśli chodzi o ofertę filmową to od Canal+ są straszne starocie rodem z Filmboxa ("Amelia", "Wrestler", "Amy" itd) ale jest też Starz Play i tam oferta na plus.

Bo dostępne są zarówno filmy od kilku wytwórni, jak i seriale Hulu (np. "Normalni ludzie") i HBO (np. "Wielka", "Love life" czy "Head" - to akurat u nas ma Viaplay mimo, że to serial HBO ;))

Cena 9 euro miesięcznie. 3 streamy jednocześnie, jakość tylko FHD.

 

cplusat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak samo nie do końca serialem HBO jak "Genialna Przyjaciólka" produkowana przez RAI itd.

U nas w związku z udziałem HBO w produkcji powinnen być w HBO GO/Max, Viaplay/NENT żadnego związku z tym serialem nie ma.

Ale to nie jedyny taki przypadek, że takie produkcje są u konkurencji. Pamiętam też "Defiant Ones" w Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Pawop said:

To są inne sytuacje. Przy przyjaciółce współproducentem było HBO. Do Head poza USA i Azją prawa międzynarodowe ma Media Pro.

 

"Genialna Przyjaciólka" jest "in collaboration with" HBO, RAI itd wg IMDB.

"The Head" jest "in association with" HBO Asia i Hulu. Czyli to samo.
W Stanach i Ameryce Południowej serial jest w HBO Max. U nas w Viaplay. A w Hiszpanii w Disney+ ;).

Bezsensowna dystrybucja i tyle.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...