Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim :D

POMÓŻCIE !!!!!!!! :shock: nie mogę sobie przypomnieć (ten czas tak szybko goni...) taki serialik USA, który "leciał" w TVP 2 w okolicy roku 1998 (zawsze latem) w soboty - w paśmie ok. godz.17.

bohaterką tego serialu była Izabell i występowała z rodziną i przyjaciółmi - bratem, ojcem i dziadkiem, miała chłopaka - imienia nie pamiętam

bardzo go lubiłam i chciałabym go obejrzeć jeszcze raz

 

pozdrawiam serdecznie :P

 

szperałam i znalazłam sama !

ten serial to: "Relativity" - "Miłość czy kochanie" z 1996 r.

BYŁ KAPITALNY, ale miał tylko jeden sezon.

 

kto ciekawy:

http://www.filmweb.pl/serial/Mi%C5%82o% ... ole-actors

 

pozdrawiam :P zosia-samosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Pamiętacie serial Pełna Chata, był to serial emitowany w latach 80 i 90, w tym serialu swoje pierwsze kroki stawiały Mary-Kate i Ashley Olsen, które dzieliły się jedną rolą, serial był emitowany w TVP2 pod koniec lat 90-tych, w 2011r. Wyemitowano kilka odcinków w TV Puls, ale obecnie zamiast Pełnej Chaty jest emitowany serial Medicopter 117, który też według mnie jest popularnym serialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN 7 leci popularny serial Columbo, także odcinki tytułowego porucznika Columbo można obejrzeć także na 13th Street Universal. Columbo w TVN 7 jest emitowany o godzinie 13:00 (Sobota) i 18:05 (Niedziela), szkoda że TVP już nie emituje Kojaka, gdzie zrezygnowano z emisji w marcu, chciałbym aby Kojak powrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście poparłem Petycje na powrót drużyny A na polskie ekrany. Jeśli to pomoże, warto spróbować i wszystkich także zachęcam może razem coś zdziałamy. Mimo, ze mam wszystkie odcinki na DVD to chętnie bym zobaczył w TV. Mam nadzieję, że doczekam takiej chwili. To był piękne czasy. Łezka się w oku zakręciła, kiedy jako mały chłopak siedziałem przed telewizorem oglądałem Polsat.

 

PS. Może warto założyć konto na Facebooku, to narzędzie jest w dzisiejszym czasie bardzo popularne, można w ten sposób skorzystać. I założyć profil np. Chcemy powrotu drużyny A/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A pamiętacie może" Nowe przygody tarzana" i " Zorro "( w nowszej wersji pamiętam że zamiast sierżanta Garciji był Mendoza ) oba seriale widziałem ostatnio na kanale niemieckim das Vierte, z polskich kanałów Polsat i chyba tv 4 pokazywali te seriale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ta wersja z roku 1957 była na tvp 1 później na tvp 2 ( chyba 2 razy tak jak alo alo( coś pamiętam że Polsat puścił raz ten serial ). A druga była z 1990 r

http://www.youtube.com/watch?v=r-42VsUvkrM

http://www.youtube.com/watch?v=etV1O10Fn0o intro

intro Zorro wersji z 1990 r 1 i 2 sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Polsko-Niemiecki serial WOW z 12-letnim Mateuszem Damięckim, Anną Seniuk, Markiem Barbasiewiczem, Wojciechem Malajkatem i Cezarym Pazurą. pamiętam że to było o wirusie komputerowym który stał się prawdziwym stworkiem, gdzie dwóch ludzi na zlecenie magnata komputerowego chcieli go złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie serial Pełna Chata, był to serial emitowany w latach 80 i 90, w tym serialu swoje pierwsze kroki stawiały Mary-Kate i Ashley Olsen, które dzieliły się jedną rolą, serial był emitowany w TVP2 pod koniec lat 90-tych, w 2011r. Wyemitowano kilka odcinków w TV Puls, ale obecnie zamiast Pełnej Chaty jest emitowany serial Medicopter 117, który też według mnie jest popularnym serialem.

Serial pokazywano również w TVN7 i chyba też w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zagadka dla prawdziwych znawców:

Kto kojarzy niemiecki serial dla młodzieży, który leciał chyba w TVP2 (lata 90). Opowiadał on o grupce dzieciaków, którzy znaleźli ukryte przejście przez mur berliński ?

Serial pamiętam,tytułu już niestety nie. Faktycznie był emitowany w tvp 2 w niedziele ok 14.

PS. Podaj tytuł!!!

1.Pamieta ktoś tytuł serialu komediowego USA o młodej matce samotnie wychoującej niezwykle inteligentnego ale niesfornego syna,emitowany w tvp1 w tygodniu w godzinach porannych jakieś 8-10 lat temu?Serial ten zastąpił inny niemiecki sitcom Marc et Sophie.

A więcej zapomnianych seriali:

2."Adam 12 z polsatu

3."Pod wspólnym dachem" -tvp 1 lub 2-francuski sitcom o parze bez ślubu odwiedzanej przez siostrę dzieczyny i ich wścibską sąsiadkę

4."Pierwsze pocałunki" [tvp 1]i kontynuacja "Helena i jej chłopcy"[polonia 1]

5."Miód i pszczoły"[tvp 3]

6."Dweebs"-"W Sieci"[tvp 1]-opracownikach firmy softwerowej i atrakcyjnej sekretarce-Farrah Forke znana jako Ivett z "Wings"

7."Krok za krokiem"[tvp 2]

8."double rush" "Supertempo"[canal+]-o rowerowej firmie kurierskiej

9."Kto tu rządzi?"[canal+] z Alyssą Milano

10."Spin City"[canal +]

11."Szaleję za tobą"[canal +]

12."Oni ona i pizzeria"

13."On i one"[tvn]-sitcom o nastolatku i trzech siostrach wychowywanym przez rozwiedzioną matkę

14."Murphy Brown"[tvp 1]

15."Weird science""Dziewczyna z komputera"[canal +,rtl7]

16.????[tv4,polsat]serial o zgorzkniałym lekarzu który kochał się w dziewczynie prowadzącej bar,w którym niewidomy sprzedawał gazety.

17."Parker Lewis"[Canal +, rtl7]serial o nastolatku iu jego koledze który miał latające buty

18."Wychowawca"[tvp 1]

19."Klarysa wyjaśni wszystko"

20."Riptide" nadawany na polonii1 zamiast Drużyny A, z Joe Pennym-policjantem z "Gliniarza i prokuratora"

21."Dzieciaki,kłopoty i my"[tvp 2]

22."Ned i Stacey"[Polsat]

23."Off Centre""Luz we dwóch"[tv4]

24."Dzień dobry Miami" [tvn 7]

25."Webster"[polsat]

26."Tylko Manhattan"[tvp 1]

27."Suddenley Susan"[tvp]

28."Almost perfect""Prawie doskonali"

29."Hotelik pod sosnami"

30."Daktari"

31."Port lotniczy Duseldorff"

32."Dzień za dniem"

33."Latający doktorzy"

34."Miller&Muller"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...