Skocz do zawartości

Dawne seriale


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przypomniałem sobie kilka seriali

Anna Karenina- niemiecki serial Anna opowiadający o losach młodej baletnicy był jakies 20 lat temu w TVP

L.A. Firefighters-Amerykański serial o strażakach-Polsat druga połowa lat 90

Nie zawsze musi być kawior (Es muß nicht immer Kaviar sein) szpiegowski serial niemiecki o przygodach kucharza

Wiseguy-Polsat lata 90 i słynny Vinnie Terranova

Porót Arsena Lupin-TVP

Seriale z C+ Parker Lewis Moje drugie ja oraz Double Rush

Ktoś to pamięta??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie serial pt: ''Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym'' który był emitowany w TVP1 w 2003 roku. Serial opowiadał o dziewczynach z agencji towarzyskiej którym opiekunem był Cezary Mończyk który wczoraj zmarł przebywając na wakacjach w Turcji:

http://teleshow.pl/gid,15727258,img,157 ... leria.html

 

Serial został zdjęty z emisji ze względu na nałożoną przez KRRiTV karę za to że serial nie był emitowany o 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W początkach nadawania TV4 był taki niby serial, w którym w każdym odcinku prezentowane były inne "straszne" historie. Był nadawany chyba w godzinach południowych, albo przedpołudnowych. Ktoś może pamięta jak się nazywał.

Z tamtych lat przypominam sobie tylko ,,Gęsią skórkę". Była też chyba później w Jetix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ostatnio TVP Polonia powtarza serial pt. ''Klasa na obcasach'' z 2000 roku, który opowiadał o uczniach pewnego Warszawskiego liceum. Reżyserem i producentem serialu była aktorka Małgorzata Potocka a w jednej z ról zagrała późniejsza prowadząca Call TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Seriale z C+ Parker Lewis Moje drugie ja oraz Double Rush Ktoś to pamięta??? :)

"Double Rush"- "Supertempo" było najlepsze. Leciały też "Świat należy do mężczyzn","Kto tu jest szefem" , "Szaleję za tobą" i "Spin City". Był jeszcze serial w którym z rodziną rodzin mieszkającą w górach mieszkał yeti, ale tytułu już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z dawnych dobrych seriali przypomniał mi się jeszcze Zawód Policjant (True Blue)

 

Masakra, kiedyś tyle się naszukałem i nijak nie mogłem sobie przypomnieć tego tytułu. Dziękówa za wrzutkę! :jupi:

 

Pamiętam, że za dzieciaka to oglądałem :D

 

Uwielbiałem ten serial... a raczej uwielbiałem się przy nim bawić na dywanie, bo miałem może ze 4-6 lat, hehe :) Niesamowicie imponowali mi wtedy bohaterowie "True Blue". Fajowe mieli zabawki, auta, stroje. Jarały mnie przede wszystkim te charakterystyczne odznaki. Fabuły oczywiście nie ogarniałem, bardziej interesowały mnie pościgi, strzelaniny na ekranie. Tak czy inaczej super serial, bardzo klimatyczny, a taki cenię sobie najbardziej.

 

Człowiek się naoglądał amerykańskiej policji w akcji, a potem marzył o pracy na komendzie :oops::lol2: Piękne czasy, miło powspominać. Jeszcze raz dzięki @lucas85 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że w TVP1 :smile:

 

Jeśli już jesteśmy przy serialach z tamtych czasów nadawanych w kanale pierwszym telewizji publicznej to miałbym do was takie pytanie. W dni powszednie, w godzinach porannych, przedpołudniowych "Jedynka" emitowała taki amerykański serial szpiegowski, sensacyjny (znam niestety mało szczegółów) najpewniej był z lat 80. może początku lat 90. XX wieku. Cały czas byłem przekonany, że jego tytuł brzmi "Kontratak", ale jednak nie. Ostatni raz oglądałem go w połowie lat 90.

 

Może ktoś coś kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lat 90-tych (lub na początku XXI w.) w niedzielne wieczory TVP 2 nadawała serial, którego każdy odcinek opowiadał historię innej osoby, lecz był wg. tego samego schematu - bohater żył grzesznie, nie traktował innych dobrze itp. aż w końcu umierał. Gdy trafił do nieba, otrzymał od Boga szansę na powrót do świata żywych, jeśli tylko naprawi wszystkie błędy, które popełniał za życia.

 

Pamięta ktoś, co to był za serial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zanim pojawił się serial ''Rodzinka.pl'', to 11 lat temu TVP1 emitował serial na podstawie adaptacji serialu BBC pt. ''Moja Rodzinka''. Wiem tylko, że głowę rodziny grał pan Piotr Machalica, a ostatni raz serial powtarzano ponad 6 lat temu w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lat 90-tych (lub na początku XXI w.) w niedzielne wieczory TVP 2 nadawała serial, którego każdy odcinek opowiadał historię innej osoby, lecz był wg. tego samego schematu - bohater żył grzesznie, nie traktował innych dobrze itp. aż w końcu umierał. Gdy trafił do nieba, otrzymał od Boga szansę na powrót do świata żywych, jeśli tylko naprawi wszystkie błędy, które popełniał za życia.

 

Pamięta ktoś, co to był za serial?

 

To był serial " Życie do poprawki " http://www.filmweb.pl/serial/%C5%BBycie+do+poprawki-1999-107053/descs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pojawił się serial ''Rodzinka.pl'', to 11 lat temu TVP1 emitował serial na podstawie adaptacji serialu BBC pt. ''Moja Rodzinka''. Wiem tylko, że głowę rodziny grał pan Piotr Machalica, a ostatni raz serial powtarzano ponad 6 lat temu w TVP1.
W 2003-2004 został nakręcony serial komediowy ,,Rodzinka", gdzie w głównych rolach grali: Małgosia Socha i Piotrek Machalica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...